Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teeeee tudatlan... billentyűűűs nem dooob... Merre vagy homérosz?

LX
Hello Jancsi and Juliska!

Te is elokerultel? Gyorsan uljel vissza a dob felszerelesedre
Vazzeeee... nem is tudtam, hogy ilyen vén(ek) vagy(tok)... így már értem a céged nevét is.. ez már a MAX imális KLIMAX kora...

LX
mi van Svéd? Nagyon kekec lettél... idegesít az aranyér? Rosszul ülsz?
Mellesleg a többieknek mondon, hogy a GOLDboys ezért GOLD mert ugye ez már az aranyeres kategória...

LX
Készülök?
Már le is adtam a kérelmemet a Nyugdíjfolyósítóba...
Szemtelen.
nem kérnek licenszet, sem jogsit, és juniorok is pályázhatnak
oké köszi. és ha ugydöntök hogy megyek mikorra kell leadni a jelentkezést? amúgy kinn se korhatáros meg jogsifüggő a pálya ugye?
a pályadij az le van irva 90€/nap
a matricákat gondolom csak jobban tudod mint én innen svédböl
a hotel tavaly kb 20 euro volt reggelivel, de ha csak 1 napra mennél akkor fölösleges a hotel
viszont 2 napnál talán jobb a 2 éjszaka hotel mert akkor már elözö este ott vagy 8 km-re a pályátol és sörözhetsz egyet a pályatársakkal
beismerem kicsit komolytalanul tettem fel. nyilván a kocsi fogyasztását meg a tankolásom nem tudod megmondani.
gumit is vinném, utánfutót is tudok intézni.
a pályadíj, a szállás, box, autópálya matrica, és az olyan költségek érdekelnének amit te megtudsz modnani. cigizni nemcigizek, de a sör elfér. köszi
a mindennel együtt az vajon mit jelent?
az esetleges válaszomba ezek közül mit szeretnél ha tartalmazná?
gumikopás
fékbetét kopás
benzin fogyás
szállitási költség
utnánfuto kölcsonzés
boxbérlés
autopálya matrica HU
autopálya matrica SK
autod fogyasztása
1 vagy 2 napra
hotel költség
vacsora ára
sörök száma
elszivott cigi mennyiség

remélem ezek után belátod hogy hülye kérdés volt
a felsoroltaknak ezer kombinácioja lehetséges

ez, a mi kedvenc sportunk kicsit drágább hobbi mint az úszás, ahol jo esetben meguszod egy gatyával

senki, de komolyan senki, még te sem fogod tudni megválaszolni sohasem a kérdésedet.

De egyben biztos lehetsz: tölem álltalában a legjobb áron kapjátok a pályanapokat, nektek ritkán kell kifizetni azt az árat ami a szervezö honlapján található
azt megkérdezhetem hogy a szlovák ringre mindennel együtt kb menynibe kerülne a pályázás? köszi előre is
Megnéztem és igazad van, de a határvonal a bevállalos 50.es és a nyugdíjas tata között meg 54-nél van...kielégítő a válasz?
Kösz a plexit Alex!
körbe néztem Europában
inkább a 45 év az igazi határvonal a taknyos és az érett férfiak között, tehát jövöre áttérünk az EU normára, azaz 2011 töl 45 évig Open és a fölött (g)Oldboys
Kielégitö választ kaptál?
Jajj, mán, te gyerek, mire akarsz tiszteletet...a 2.06-ra..?
Ezekkel nem lehet normálisan beszélni. Tiszta szemtelenek ha egy kicsit kiteszi az ember a lábát.
akkor jojjenek a fogatlanok:)))))
Nem érdekes.....Fájdalmas....
Te Svéd!

jövöre mi lesz...? A Csabi és én is 40 leszünk.... akkor Mit csinálsz...? Goldenboy's?
üzemóra számláló
7500ft.
xr600r@freemail.hu
Alex kekec. Az zavarja, hogy amire te gondolsz, az a goldEN boy. Mi lehet az a G? Gay?...
Viking vágja a témát szerintem már ö is nyugdijra készül

Szoval az Oldboys kategoriára (betöltött 40. életév felett) gondoltam kis reflektorfényt világitani a g betüvel, mert hogy rám pl sokkal jobban passzol a gold boy kifejezés mint az old boy
Öregfiúk bajnoksága.
Svéd!

az a G-oldboys vagy "dzsi-oldboys " mit takar?