Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó persze igaz de most olyan körülményeket nézzél hogy nincsenek autósok az úton szabad a pálya esetleg az úthibák azok valóban veszélyesek meg a nagyon gyors tempó mert azért elég hosszó egyenes szakaszok lennének ezt elismerem valóban hogy veszélyesebb de akkor is jó buli lenne a motorosoknak de nem kivánom meg nem is szabad erre gondolni hogy történik valami ha össze jön a dolog és mondom mindenki saját felelőségre persze lennének szabályok azért öltözék gumi stb stb ellenőrzés meg bevizsgálnák a motort is hogy minden rendbe van szal ha össze jön azért figyelnék mindenre sőt még az útat is meg tisztitanám hogy ne legyen semmi dzsuva rajta
ja meg még valami aki segiteni akarna ebben a szervezésbe tanácsokat tud adni rendezni szervezni stb és felválalja és tényleg becsületesen be is tartja amit mond akkor az vegye fel velem a kapcsit én se mondom biztosan ezt a dolgot ez attól függ hogy lessz-e engedély bele eggyezések sponzorok támogatók stb stb ami kell hozzá de megszeretném nagyon szervezni
Épp ez a lényeg. Kakucson 100X kisebb eséllyel halsz meg mint a közúton. A TT-nek iszonyatos múltja és kultusza van. Nálunk ilyen nincs. Egy halottat sem tolerálnának.
őőő hát nem ismerem miből gondolod hogy ismerném? :)
ez igaz de ha bele gondolsz ott hányan haltak meg meg ott is saját felelőség van meg ez most olyan jó lehet hülyén hangzik ne haragudjatok de hogy elmegyek kakucsra ott is befizetem a 8ezret vagy mennyit saját felelőséggel megyek a pályán és ott is meghalhatok érted
a rendelés férfire vagy nöre szól?
hol legyen a luk, a száján vagy az ülörészen?
hány miliméter legyen a luk átmérö?
Nekem kellene egy.
Izéééé, őőőőőőőőőőőő, nem is nekem hanem egy havernak.
Most mondja a haver, hogy neki is egy haverjának kellene.
Azért egy kell az majdnem biztos.
Csak megnézem van e pénzem.
Őőőőőő izééééé.
Mármint a havernak van e pénze.
Még meg gondolom, mármint a haver meg gondolja.
Szerintem itt Mo-n egyszer lenne ilyen. Ezt csak olyan feltételekkel lenne szabad megrendezni mint a TT-t. Meghívásos alapon. Ez, hogy a falu bolondja is mehessen a P20-al... Első edzésen lenne 4 halott és betiltanák örökre. Persze ez magánvélemény.
Na azéééé!
hát a városunkba gondoltam hogy lehetne mert nálunk szokott lenni rally is de én most olyanra gondoltam hogy mindenki mehet 3 kört vagy 5-öt és akkor a legjobb idő nyerne és akkor lennének kategoriák 125 4t 125 2t 250 4t 250 2t 400 600 750 1000 csak kellenének sponzorok meg motorosok ezért is írtam ide meg persze paráznék hogy veszteséges lenne de mindent megtennék hogy jó legyen minden csak az a kérdés hogy jönnének-e a motorosok mert valakire rá bíznám hogy külföldön is terjessze ja és lenne olyan is hogy utcai motorok meg pálya verseny motorok kategoria persze a lóerő más lenne az utcai mociknál de akkor azokat is kategorizálnánk kb ez az elképzelésem útvonal meg van nagyából a fejembe elég hosszú egyenesekkel de kb 4-5 km lenne az egész pálya hossz
Svéd!
Meg kell mondjam igazad van, biztos,hogy bajban leszek
De úgy is csak az old boys ban indulok oda majd csak beférek a 10be
Az meg ennyi idösen elég nekem
Remélem így már Te is megérted mire gondoltam. Nem állt szándékomban egy buzit sem megbántani. :
Ez egy vicc Sonaj!:

Édesapám én meleg vagyok.
- Van neked fiam, rózsadombi villád?
- Nincs.
- Van neked többmilliós bankszámlád?
- Nincs.
- Van luxus autód, motorcsónakod?
- Nincs.
- Akkor te nem meleg vagy, hanem egy hülye kis buzi.
Szia Dávid!
Ha ralit lehet ezt is lehet szerintem de biztos,hogy kell MNASZ engedély ha hivatalos versenyt akarsz. Ha nem akkor a rendörök meg a helyi önkormányzat meg ilyesmi engedélye.
Küldök egy számot neked a mailedre, hívd fel a srácot(elvileg ismered mert a Servico csapatban megy) Ő funkci az MNASZ-ben megkérdezi egyenesben neked
Só.
Jol lesültél Jani
Ha sok edzésböl kimaradsz akkor még le is éghetsz
A TT-re gondolsz?
szerintem jo ismeretséggel és több falu polgármesterének összefogásával lehetne ez csak elképzelhetö, de ez teljes lezárással jár ráadásul nem csak 1 napra mert ugye edzeni is kell
Érdekes kép. Mi az a fehér valami az úton?
Itt is van rajta valami az is fehér, de koránt sem ilyen csúnya látvány.
szevasztok
olyan kérdésem lenne hogy szokott lenni külföldön ez az utcai motor verseny tv-ben is volt hogy mennek mint állat és hogy szerintetek nálunk is lehetne egy ilyen versenyt szervezni rendezni egy kisebb városba ?
Válaszoltam.
Írtam mail-t.
Olvasd el és válaszolj.
Olvad mint a barom.
Motorosszán.