Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menni fog! Fel a fejjel. Lehetetlen nincsen.
én meg 35 -öt
Faszom! Ide sem mehetek!
Én 6-ot szeretnék.
olyanokat hívtam aki 4-5 mp akarnak fejlődni, nem 10.-et mint te
Ha olyanokat akarsz akik fejlödni akarnak, akkor rakd a Mugello elötti napokra a kocsmázást, akkor otthon leszek
Na mivel itt nem látom hogy nagy lenne az aktivitás, másként teszem fel a kérdéstSok Pályamotoros!

Kinek van kedve jövő hét kedden este motoros barátunk Pubjában inni 1-et, és esetleg dumálni a szezon kezdete előtt?

Tervezett időpont: 2010 Február 23 19.00 Joyner's Pub
Jelenkezők:

1. Tompi
2. LX_ZXYR6XXTERFVDHRTBZH"!DFGEGVDRVTBHN
....

Olya
n emberek jelentkezését várom, aki 4-5 mp -vel jobbant akar menni idén mint tavaly:
gyorsan lekaptad
oks, akkor már rohanok is törölni, mielőtt meglepik a hiénák
csekkoltam
na! töltöttem fel a galériába, de már kifikázták, szal gyorsan nédde meg, had töröljem...
hehe , muti őket
nem olyanok kergetősek ők
bejön a nigger macsekod lassan macskás topicot is nyithatunk van még egy-két durván szétcsúszós kép az enyémről, de már nem merek csatolni... még a végén elkergetnek
az a cica
no akkor itt az én fehér nigger macskám, a pamacspuma
Szia!
Igen!
Igen!
Hirek a 2010-es Svéd Open bajnokságról.
Ha valaki még nem tudná, ebben az évben szeretnék egy bajnokságot végigvinni amatörök számára, amin több futam lesz, elöreláthatólag kb 10 futam. A részvételhez nem kell licensz.
A a megszokott kategoriáktól eltérö oesztályokat szerettem volna létrehozni, ami Magyarországon még nem volt.
Svéd Open mindenkinek aki még nem töltötte be a 40. életévet
Svéd gOldboys 40 év felettieknek

Az elsö komoly támogató amely a Svéd Open bajnokság mellé állt a Danger Bikes: http://www.danger.hu

Minden Svéd Openre nevezö fantasztikus 20% kedvezményt kap MINDEN termékre március végéig ! Tehát ez a hatalmas kedvezmény minden Mugalloban Svéd Openen induló résztvevöt megilleti!
A Danger Bikes további jelentös támogatást ajánlott fel a Svéd Open egész mezönyének: Az év végi Big Bulin a Svéd Openen eilindultak között kisorsol 1 pár csúcskategoriás versenykesztyüt, az alább látható Five RFX1 MotoGP-t. Tehát aki sosem jut el a dobogóig, annak is ugyanannyi esélye lesz a kesztyüre, mivel sorsolva lesz!
Még mindig keresek támogatót az egyes futamok dijazásához, igy ha valamelyötök szeretné a cége nevét látni a bajnokság nevében és a kupákon akkor ezt most apropénzért megteheti, irjatok!
De tény, hopgy jó lenne, egy magyar TT is
Ebben az országban? Háát... nehezen tudom elképzelni, persze, ha az összes nyitott zseb be van tömve lóvéval, talán.
ok.ok. adok hozzá zsepit mert csak ugy fog menni
Kérdezném az igen tisztelt Opium Racinghoz közelálló uraktól, hogy a március elejei pancsis témára egynapos beugró van-e? Illetve helyszínen lehet-e perkálni(időjárásrizikó).
az Pöstyénben volt egy reptéri versenyen de tényleg komoly hagyományai vannak ott, nagyon sokan indulnak Horice-ban, rengeteg 2T speciál motor is... itthon is lesz utcai verseny pár helyen amúgy!
Z!
Ott komoly hagyománya van ennek, hiszen a Drapál János is egy utcán megrendezett pálya versenyen halt meg, ha jól emlékszem.
Az meg nem tegnap volt.
Remélem legközelebb kifujhatom az orrod az egyéni, vagy az endurance versenyen Bár elismerem valóban jól mész. És most a Servico mögöttetek végzett, de nem volt benne, focizni volt
brorganisation.hu
Itt megtalálsz mindent amit kell.
nálad nem volt nehezebb feljebb állnia