Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég jól.
Sziasztok Motorosok!
Lassan kezdődik a szezon mindenki örömére.
Tavaly elkezdtem a pályamotorozás oktatást nem csak gyerekek, hanem felnőttek részére is. Mivel úgy vettem észre, hogy van rá igény, így idén is mindenképpen folytatom.
Ebben az évben a 2009-es évhez hasonlóan Kakucson, illetve az Euroringen tartok majd oktatásokat. Az Euroringen eddig úgy néz ki minden második héten szerdánként lesz megtartva, és ide az Euroring oldalán található elérhetőségeken lehet majd jelentkezni. A tervek szerint, ha az idő engedi, az első kitűzött nap március 3. szerdája lesz.
A Kakucson történő motorozást velem lehet egyeztetni, itt lehetőség lesz 125 ccm-es Yamaha motor bérlésére is.
De minden ezzel kapcsolatos információt megtaláltok a honlapomon.
http://www.chrobakjanos.hu
Akár kezdő pályázó, vagy már a pályamotorozás megszállottja vagy és szeretnél a köridődből egy kicsit faragni, várlak szeretettel!
Üdv.
Chrobák Jani
Nevetséges vagy ember,remélem jól mulattál ma este.Jó éjt neked is.szia.
Minek, hogy engem is megfenyegessetek?
De Svéd,őszintén,mit írtam én olyat a fansra,hogy ezért kitiltottak szó nélkül?Azért megérdemeltem vola,hogy legalább priviben írjanak,hogy mit miért..érted...Én senkit nem bántottam.vissza is lehet olvasni ott is,ha megvannak a hozzászólások.
Tibi meg nem fogja hagyni,hogy a szürkeimportosnak tituálják akár név nélkül is,mert ez nem igaz!Mindegy is,Tibi telefonon beszélt,akivel kellett,nem ide tartozik a dolog..Jó éjt.
Kiváncsi lennék,erről mi a pontos infód,de azt hiszem,nem tartozik se rád,se másra,csakis KETTEJÜKRE! Ha érdekel,ők mindent rendeztek maguk között tudomásom szerint és ők fújják az idomjainkat,ennyire utálják egymást. De a férjem egy tuskó bunkó,legyél csak ebben a hitben! Ettől nem alszunk rosszabbul.Leglább egy rendes fotót tegyél már fel te is magadról,hogy tudjuk ki vagy.
én ugy tudom hogy más oka van a dolognak
Tibinek elgurult a gyogyszere a gumiügy miatt, a poloügynek nemsok köze van ehhez
én kértem uradat hogy nem kéne mellre szivni, de ö kicsit tulfütötten volt, addig balhézott mig ez lett az eredménye
itt tényleg azt ir az ember amit akar de a Fanson azért nagyon is odafigyelnek hogy normális hangnem maradjon
Szerintem sem megoldás a fenyegetés, ha normál hangon probált volna beszélni a moderátorokkal biztos nem ez az eredmény
Ott az összes hozzászólásod vakhangya
Áthelyezve lett. Nem kitörölve. Mivel az ott offtopic volt. De ott van mind.
Kedves Rosszi.Azt sem tudom,te ki a fene vagy...Kivácsi lennék,minden részletet tudsz e,vagy csak beleszólsz olyanba,amiről fogalmad sincs...De nem is érdekel.Szórakozzatok jól.
azta betyárját... ilyen az ha beindul az élet ....
popcorntotot aggyatok
mijjjafaszom van?
én lemaradtam erről.
beszámolót!
Háááá mi megy itt? Ez valami kumitefájt klub?
Mondjuk én nem félek senkitől sem. Ott van védelemnek a mutarom a TERI!
Mert a Bérczi Janit soha nem fenyegette meg igaz? A férjecskédnek ez a heppje.
Na most mielőtt szokásotokhoz híven félretájékoztatnátok a nagyközönséget. Azért lettetek kitörölve mert a kedves férjecskéd telefonon megfenyegette a Vikinget, hogy megvereti/megveri (utóbbi elég vicces lenne).
Ja és várjá, a legjobb,hogy Tibi állítólag megfenyegette Janiékat hogy ha nem tőle veszik a gumikat,akkor hűha lesz. Komoly,hogy emberek mit ki nem találnak,ha unatkoznak, nem?Szánalmas
Köszi,nem kell engem/minket védeni,megtesszük mi magunk.
Nem bántottunk senkit sem, ha olvastad,mégis törlésre kerültünk. Ez van..
én melletted voltam .....végig...de kitörölték a hsz-eimet,mint anno 56 környékén basszus!kicsit nevetséges de sebaly!én akkor is titeket kereslek majd ha kopik a cucc!
Szuper,gratulálok,azt hiszem,jól tetted a vásárlást:))) A család mindent megérdemel.

Engem meg kitiltottak a fans fórumról,mert csomag helyett levélben kértem a pólókat..komoly?
Csak rá ne gyújts a közelében , am kösz, akkor ülésátalakítás lesz
csak tele van fingmolekulával!
Hát nagy szerepet játszik a különféle gázok elvezetésében az biztos!

Vasibiker.
Ez nem rongyolódik.Nekem már két szezont kibírt és ua.olyan mint amikor feltettem.
Ez a szivacsszerű cucc ok, hogy nem csúszik,d e elég hamar rongyolódik, nem? De jó ötletet kaptam ezáltal..
igen vmi olyasmi amit a lucky irt.de ne bánd nyáron idegesítelek még eleget itthon!