Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hatan, csak kettő nem volt elérhető. A vörös a főnök. Akkora, mint egy mosómedve.
szevasztok..lehet hogy már ezerszer kérdezték,és hogy 10 perc keresés után találnék infót de itt egyszerűbb...a kérdés az,hogy milyen díja van egy pályanapnak,mikor és hol lehet majd keringőzni 2010ben?..az infót előr is
ááááááááá! az enyém egyedül is olyan néha, mint a kisördög, nálad meg kapásból négyen vannak
Eredeti genszterek
jjjááááájjjj... jó képek

LX
Tigim
érte még sokat kell küzdenem...
ez az hogy volt most meg semmi nincs tavaly nem is volt ezért kéne ezt megrendezni
Thaiföldről sorban hozzák haza az ipséket vazze.
Bújj el, menekűűűűűlj. A kisz bárhol utol ér.
Nálatok meg volt rali gyors a városon belül, ha jól emlékszem balhé is. Lehet nem fognak a keblükre ölelni ha előadod az ötleted.
Pedig a cseheknél van utcai verseny : katt
hát jó tudom azért csak ezt tudom róla leginkább annyira nem vágom az élet rajzát :D
Vele, de az eredményeinek nézz utánna 1 kicsit.
Több az mint a Suzuki kupa
ja meg én szoktam ám belépni helyette a versenyen ha lesérül vagy valami én vok a dublőre:D
Innen!?
hogyne tudnám :D suzuki kupán megy a srác csak ő 2 évvel fiatalabb nálam:D de nem gond :D volt már ilyen nyugi:D
Igen összekeverlek, a Juhász Dáviddal. Nem olvastam a reglapodat és azt hittem 1 veled azonos nevü motorversenyzö ir ide.
De ezekszerint Te sem tudod, hogy van 1 azonos nevu versenyzo a mezony ben?
nálunk is volt itt dunaújvárosba mz verseny a dunai vasmű parkolóba de nagyon régen volt már:D
Mondjuk régen a népligetben volt motor verseny, szerintem a Bregyó még mehetett rajta
őőő nem tudom komolyan hogy mire gondolsz meg ki az a csilla össze keversz esetleg valakivel nem ?:D
hadd lássuk..
Méghogy diktatúra?
Nóóóóóóórmális?
(vigyázzál vaze, még elvisznek)
Akkor nézd meg a képet a tavaji Budaringes gokartról, sajna 1el feljebb áll mint mi.
Dávid!
A dolog kulcsa pedig a biztonság lesz, az biztos. A TT egy demokratikus országban van megrendezve ahol alanyi jogon meghalhatsz. Magyarországon diktatúra van, nem halhatsz meg közterületen csak úgy. A Csilla kérdezi, hogy vagy? Mi van Veled?
Most mondta a haver, hogy Ő hármasban szereti. Tehát két pasilufi kell nekem, őőőőőőőőőőőőőőő, mármint neki.