Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogazik hmmm erdekes lehet .. ?
Lucky! Nem vagyok netkozelben nehany napig es mar megy a tuzveres:)))
A Kamoto Svéd Open jelenlegi állása és a legközlebbi két futam dátuma a táblázatban.
A Husvéti Slovakia Ringre amugy is ideje jelentkezni, mert gondolom nem locsolkodni készültök
Örömmel ujságolom hogy Berisz felkarolta az amatör bajnokságunkat ami ezentúl Kamoto Svéd Open lesz
A Kamoto Svéd Open következö futama március 13.-án szombat délután lesz Mugelloban.
A 6 körös verseny repülörajtos lesz és 2 értékelés lesz, az Open és a g-Oldboys a 40 évet betöltötteknek, kategoriánként 5-5 kupával
Mentségemre legyen mondva,hogy már javul az időjárás,naaaaa
Jah,én imádom az esőt,de csak ha tőlem jó messze esik..
Sziasztok!
Lesz ZX Kupa. Információk: www.kamoto.hu
na belehet fejezni....hol itt a pályázás?bár én nem megyek de azé jóidőt kívánok nektek rohadékok!(ez persze nem igaz teljesen,de a tisztesség ezt kívánja)
a csatolmány meg megszökött :
http://www.youtube.com/watch?v...
Informátoraim szerint Ancsy ezt a zenét hallgatja.
Én minden nőt megdugtam, akibe az Alex szerelmes volt. Stifler mamáját speciel orálisan, análisan és vaginálisan is. (na jóóóóóóóóóóóó, az aktuálist azt nem. ) Elvégre Alex is motoros.
Ancsiak, fejezd be a rémhírterjesztést, mert innen is kitiltunk...
Jaj, te f@sz, az a Zenetáborban volt..... És te dugtad a Stifler mamáját, akibe az ALEX még mindig szerelmes....
Ez nem volt szép. Én sem mondtam el senkinek, hogy anno a vándortáborban besz.rtál.
http://www.accuweather.com/wor...|IT|IT016|BARBERINO%20D
I%20MUGELLO&metric=1
Jaja,esőgumi,meg meleg pulcsi elkél a fenébe
300 fok feletti forráspont, versenyfékolaj, bontatlan.
bolti ára:5000
4000 Ft-ért adom.
Téged is bevennénk, csak fogazol.....
Nyálas megtört nyugdijjas klubbos klimaxos vénemberek siserehada.
Eszem megáll.
Egyszer randiznak és már szerelmesek egymásba.
(igazából csak irígykedem Tompira )
Köszönöm a bókot!
mondtam én, hogy nem kocsma!
innentől kezdve én sem klimaxosozlak le, mert egy klimaxos nem bír úgy inni mint Te!
a vaddisznyó meg tényleg jó volt, el is fogyott rendesen reggel 5re...
2,87 x a biztosító által fizetett összeg
Salgótarján, vámpapíros usa gép
honnanvan
hangos a hátsó dob, mi az, hogy milyen? van rajta egy Brembo főfékhenger meg oda-vissza gyorsváltó
teszünk abba is -4+7et nyugi..csöndes most is ...csak szar...ez m,ilyen gixer?