Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vízescsávó figyejjé mán!

mégis mivel?azzal a szaros kis bmdábjúddal?ugyanmár!
idén jelenteni fogtok nekem!
jajj dave!
ez még a régmult,azota már szórom neked a zakokat,az ordas nagy zakokat....ne a multal gyere.kis buta!
bár ez nem jelenti azt, h nekem van tehetségem!
Te prédikátor!
tök mindegy neked h kettőmillióegy vagy kettőmilliókettő lóerős a motorod!
TEHETSÉG!
érted?
TEHETSÉG kell nem 4 négyzetkilóméteres arc!

szóval ne rijjál, 5.-ben fogom kifújni az orrod a célegyenesben!
JA! és egykeréken...
Te kis sumák.
Láttad az orrát?
Van az 4 is.
lukinelli?
Ezért úgy taknyon váglak,, hogy rajtad fog röhögni mindenki.
Most meg megyek és megmutatom, hogyan kell egy 2.000.001le-s vasból nullást csinálni, 10-es meg 8-as anya csavarok segítségével.
Így fogsz csinálni mikor vasárnap próbálod beindítani:
De hát késő a bánat.(még nem késő bocsikát kérni )
Csókolom a segged , csőváz, léc, az arcod legalabb 3 m2 km kiterjedesu....
Aggyad neki... Aggyad.
Ajánlanám figyelmedbe EZT a videjót!
Azt hiszem 1:42 nél téged kerüllek ki mint a pocsolyát! (agent Dave)
Vehehehehe!

U.I.
Már nem kell sokat aludni,és ismét elpicsázlak a pályán ,hiába a 2millió1 lóerős bicaj!Sírni fogsz,meg nyüszíteni mint egy kislány
nnnna....a beszartság első jelei....nem érkezik válasz!
sziasztok én még uj vagyok itt ,de látom vannak köztetek profik is!szeretném megkérdezni hogy hogyan mehetnék 1.53-at a hringen?van egy jo motorom amit meg is tudok ülni rendesen a csajom is mondta hogy nálam ügyesebbet mmeg menőbbet még nem látott,autopályán már többször mentem 299-el!ez szerintem azért nem semmi!szeretném a véleményeteket arrol hogy ezzel a fantasztikus tehetségemmel ami tényleg nem hétköznapi indulhatnék e valamilyen kupában,és lenne e esélyem a szénné tuningolt k7emmel aqua bát leturni!?mert azt mondja hogy az egyenesben letur majd mint a szart!érdekes hogy a kanyart nem említette!lehet már látott ő is az autopályán?esetleg nincs valakinek ismerőse aki elintézné nekem hogy legalább egy részeben szerepeljek a autopályarendőrösdises filmben?mert az én tempom is halálos ám!jut eszembe félig svédbá!nejked nem indul vmi uj kupasorozatod!?esetleg valami öregeknek valo is?mert még sehol sem olvastam rola!ha érdemlegest választ nem kapok a kérdéseimre azt ugy veszem hogy mind amatörök vagytok és beszartok attol hogy kis kezdő mint én majd jol megelőzlek titeket!he....megragadnám a zalkalmat hogy üzenjek a hujekocsog bérczi paripáknak is!idén ordas nagy zakót kaptok!főleg dévöd!mer janit ugy is megelőzöm hogy az egyik kezem a picsámban van,dévödöt csak becsukott szemmel tudtam eddig megelőzni ,de nála fognom kellett a kormányt mindkét kezemmel!vagy ottvasn ez a silány tudásu de annál nagyobb pofáju mv-s fostalicskás kisköcsög lukinelli!ugyanmár kérem....miatta kellett hátramenetet rakatnom a motoromba!

remélem mindenki megsértődik!
de várom már a szezont basszátok meg....(normális ez?)
üdvözlettel egy rendkívüli tehetséggel bíró tökéletes felépítésű,markánsarcú(nem baromarcú)anyagiakban duskáló hatalmas faszú motoros srác!
Nem jársz edzeni Te utcagyerek?
Nem lesz majd power aztán nézegehetsz.
Megnézem neked a Tecoba, ott lehetett kapni..ha van bescennelem és átküldöm......
valakinek van már uj FastRide magazinja? érdekelne hogy benne van-e valami a Portimao-Jerezi kirándulásrol
Így könnyű. Gyakorlatilag Te vagy a tuning a motoron.




(by Aya)
ez a versenysúlyom
csak gondoltam azért kekeckedsz.. te.. nagyon le vagy eresztve ezen a képen

LX
Miért ülnék én rosszul?
az a sziget nem gond, mert ott csak csajok vannak.. lehet vidózni.. (is.. )

LX
Most verttem egy 09' R1-hez egy komplett Marzocchi elso villat, es meg mondja valaki hogy valsag van. de hatukra is kell neki valamit rakni mert igy nem lesz franko a roller. Igy is csak 3 perc alatt fog korbe erni vele
A Sved, amekkora szervezo.. biztos vagyok benne hogy akar LESBOS szigeten is meg tudna szervezni egy TRACKDAY-T.. ugy hogy vigyazz Lx.