Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sokáig beszólogatsz, téged főzlek meg szombaton, nem a vaddisznyót...

útlevél mi? Te laksz vidéki kis faluban Teeeeeeeeeeeeee!
Nosza irjad,ne tartsd vissza mert az orvos szerint is egészségtelen!
én találtam
Egy hiba megvan, de lehet téves
Ha valaki beírná ide a választ, az lenne a tuti!
Hirek Cartagenábol egy nagyon gyors svájci srác tollábol akit Öfelsége és Csabcsi ismernek

Most vette meg az uj BMW-t már minden testre van szabva, villa már letolva, hátulja emelve stb.

Ezt irja:
Slick mode-ban megyek, a race mode vezethetetlen, ha race-ben megyek akkor békának érzem magam minden kigyorsitásnál mert a kibaszott wheelycontrol beavatkozik és az eleje fel-le jár és képtelenség megszokni
abs bekapcsolva hagytam, super eddig
most Dunloppal megyek a TC kicsit hamarabb beavatkozik a Dunlopnál mint tegnap a michelinnél, de érzetre max 3 cm-t megy arrább a hátulja már meg is tapad tehát a TC super
ebben a Slick mode-ban a gázreakcio is super nem zavaroan brutális mint race mode-ban

Egyelöre csak azt tudom mondani hogy nagyon nehéz a vezethetösége ugyanis 8000 alatt még az R6-osok is otthagynak, fölötte pedig ezen a keskeny pályán nyugtalanná válik az erötöl, emiatt iszonyat fáraszto a vezetése, te ugyan kibaszott gyorsnak érzed magad de amikor a laptimerre nézel akkor csalodott leszel. tegnap 1:45 mentem de érzésre meg 1:40 mentem. Ez azért csalodás mert régen már a 98-as Yamahával is mentem 1:45-öt
korábban soha nem volt gondom izomlázzal, a bmw után este menni alig tudok
összegezve, a K5 sokkal jobb motor legalábbis összességében, szerintem itt Cartagenában nem fogom evvel megközelitani a K5 ös idömet

Ezt csak azért forditottam le mert engem is megkábitott a marketing duma. Mint ahogy köztudottan Aqua is eldöntötte már a vételt, kiváncsiak leszünk hogy ö közelébe fog e érni a pb-jeinek a bmw-vel
Ezt a motort is ugy látszik Stonerre- szabták
De azt hiszem nem lepödhetünk meg azon hogy a BMW marketingje el tudta érni ezt a sajto visszhangot.
Ebböl a svájci fiu (Flisi) szájábol legalább öszinte véleményt hallunk és nem meghivott és ajnározott ujságirok lekenyerezett véleményét.
_________________
Nem hiszem. Én olyan messzire nem merek elindulni.
Gyerekes hétvége lesz.
Jó, majd mondom melyiket..... Jöttök Aquahoz hétvégén?
Az mondjuk igaz.
Akkor valami lányosat ejtek rád.
komolyabb súlyt el se bírsz, te...................
De csupa szeretetből. Akit nem bírok azzal nem igen szoktam beszélgetni.
Tegnap Predi szóba hozta mikor mentünk pályajegyet venni a br irodába. A parkoló alatt megyünk, Tacsi vezet és közben telefonál. Predi meg hirtelen rákiabáll, hogy: VIGYÁZZZ MÉRNEK! Tacsi olyant fékezett, majd kifejeltem a szélvédőt. Az állat! Majd beszartam a röhögéstől.
Ezért ráejtek egy komolyabb sújt a bokádra.
Köszönjük szépen a pólókat,megérkeztek.
Amint lesz módom találkozni veled,rendezzük a csokit,meg a rumoskólát,amit kértél...De szívesen adok energiaitalt is.
Ebayen vettem......MAJMOK!
Volt, de kikezelték neki...
Neked van imidzsed?
Hol vetted?
Lucky! Megszivattátok Aqua-t? Jaj, hogy hogy örülök, mintha magamat láttam volna.....köjál mi? Te ha ott nincs rendben minden én le sem megyek szombaton..... ..modjuk engem hívott sztárvendégnek, meg ad is 50.000 rugót....de az imidzsemre adni kell....

Nem tudod, oda kell útlevél, vagy meg Magyarország?
Voltam csak D.u. Azé me télen 3-szor beindítottad a motorodat, még ne hidd hogy egész télen edzettél a szezonra.....szerintem a reális neked idén a 2.09.99 A ringen
Dave Moss talán nem először látott szaggatott hátsó gumit..
hogy néha legyen idevalo hozzászolás is:
gumikép lecke:
http://www.youtube.com/watch?v...
Edzés? Mééért nem voltál tegnap Te őserő?
Apám, 1 napig nem fórumozok, é mi van itt? Tűz! erről maradok le..? Mindegy, az a biztos ha én verek meg mindenkit...ha árul gumit, ha nem, ha szépen beszél, ha nem ....1 gondolat.... itt nagyjából mindenki tudja ki-kicsoda....vagy sejti, de az hogy inkognitóban támadunk embereket, nem túl etikus...IGAZ ROSSZI..? Vagy vállald nyiltan a véleményed , vagy inkább tartsd meg magadnak....és nem hiszem, hogy bárki bántani szeretne a hozzászólásaid miatt....kivéva a Sonajt, mer ő már elkönyvelte a csihi-puhit.....
Ha én szerveznék, akkor is oda engednélek.
ez igy is marad amig én szervezek nektek
akkor fog ez változni ha ti szerveztek nekem