Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen 1 elég népes csapathoz
ami késik, nem múlik...
Mit csinálsz 120db D-kosaras guminővel?
Svéd!

120 D-kosarasat rendelnék -.........
Te még nem vetted észre, hogy a témakör nem meghatározó a Sportmotoron? Itt senkit sem érdekel a motorozás, csak téged...
Svéd, nem kell semmi felfújható. Itt mindenkinek van macskája. Nekem 2. Jótanács: a kályhacső legyen könyök. Hogy szájon tudd csókolni...
épp most írtam kapcsolódót...
sikánt kettesben veszem... na.. ez is pályamotorozás..

LX
ebben van valami... de az említett ZX6-os már tartozik valahová..

LX
jjáááájjj szépek!
vazze' az összes képen a profilodba nagy állat emberek vannak..

LX
huh de hosszu ez a tél
kibaxott sokat kell visszalapoznia annak aki itt keres pályamotorozást
viszont felfujható nöre inditok csoportvásárlást, kérésre felfujhato fiura is
LX-YR6 lett de nem magától tette Az élet és a kilátástalan jövő vette rá. Mert rájött, hogy nem tartozik sehova (se 1000 se 600)
Nagydarab
Viszont a cicákért ténykeg élek halok
majd egyszerű mint a szög nem? pppfffff..... mellesleg (csak hogy kicsit kevésbé legyek offff) a mai sportmotorok iszonyat közel vannak egymáshoz tudásban, design-ban... nagyon apró különbségek vannak.. egy '09 - 10 -es ZX6-ost nagyon szívesen kipróbálnék.... már csak azért is, hogy össze tudjam hasonlítani..

LX
Te jó ég... milyen munkahely az basszus...

LX
ÍÍnye Alex
Ha esetleg a közelébe jutsz szolj nekem is.
Én is benne lenék.
na héééé! az életemmel játszok h a melóhelyemen fórumozok... és még képet is csatoljak?!
aha, valahogy ugy vagy vele hogy most pi...am van de az t is szeretem Gyááááá Tudtam hogy bonyolult es osszetett vagy!
most nézem.. az adatlapon egy BRIT van feltüntetve.. az enyém is az.. képet róla de izibe!

LX
dehogy gyógyultam ki.. imádom a kawákat.. csak most Yamahám van.. azt is szeretem..

LX
Viking1
Te mar nem "mosod" le magadrol hogy "zöld korban" szenvedsz..
LX druszámat naon tisztelem erte hogy ki gyogyult belole
olyan veszélyes mint én... vigyázni kell vele
má' hogyne értem.. Teeeeeeeeeee.... beszélni nyelv.. egy kicsit...

LX
ááá... még semmi rosszat nem csináltunk.. még...

LX