Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááááááááá. Randa nagy valaga van. A szülés hazavágta. Zyíros a haja meg minden. De azért én megtartom.
és cserébe elvetted feleségül..? vagy nem nekem irtad?
Csak meghúztam.
csinos a feleséged...?
Nekem családom van vaze.
Inkább nem is fáj.
Meghúztad? Részleges szakadás?
Ha az se válik be, elaltatunk, hogy ne szenvedj...
Pont ellenkezőleg...csak kellett valami ami motiváljon!
Szerintem inkább mióta kipörgés gátló van a motorján, és le meri tekerni a gázt. azóta repkednek a Pb.-k
Most jövök a sportorvostól. Felírt valami magic gyógyszert a bájcepszemre. Aztán mondta ha nem javul, akkor pénteken tele injekciózza valami steroiddal.
értem, tehát nekem nem sok közöm van a saját pb-m hez
akkor hála neked nagymester
Egyedül.....? Amíg őfelségével jártál, addig belekényelmeskedtél a középmezőnybe, de mióta azt látod, hogy mindenki körülötted fejlődik, és neked is oda kell basznod, na azóta repkednek a pb-k...!
jaja tényleg.én kérek elnézést..
Kérd meg Ateszt .ha rá tudod venni valamivel,hogy nekidurálja magát csak összecsomagolja Őket.
a faxt.. az Tompi.. és azért csinálja, hogy stresszeljen engem, hogy még véletlenül se legyek gyorsabb mint ő...

LX
meee úri segged van...pályára is csak tuc-tuc -olni jársz ki
deee.. de csak azért, mert nehéz, és kényelmetlen volt

LX
miféle segitséggel?
egyszer nem vittél körbe sem Portimaoban, sem Jerezben, akkor mekkora segitség voltál?
én egyedül fejlödgetek
és annyira hülye voltál hogy sem csatoltad le a boardot
és? nem mindegy hol esek? a kocsma is 1500 méter magasan volt

LX
persze mert a kocsmába jártál csak és ott is estél...
azt azért nem... de volt rajtam "protektoring", térdvédő, csuklóvédő, sisak (csak síííí sisak...) így aztán kb akármekkorát estem, nem igazán éreztem, hogy baj lenne..

LX
RSR-t vitted magaddal?
áááááá... nem volt baleset... estem ugyan nagyokat, de felvérteztem magam cross-os protektorokkal... de nagyon nagy királyság ez a snowboard....

LX
tudom hogy csak freestyle-ban indultal :)))))