Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bonyolult dolog a kerék...
636 on van gyárilag kézi indítású köridőmérő és van egy ledugózott csati a fejidom alatt amiről fogalmam sincs micsoda.
Jani, azt akarod mondani hogy 7.-én 8.-án a Slovákia ringen leszel és nem a Gixxer kupa utolso forduloján? Akkor lehet hogy mögöttem fogsz végezni összesitésben
a K9 gixxer 1000 en is van kézzel indithato, de sensorrol nem tudok nyilatkozni
kontroller-kontroller tökmind1. Ez a kis kütyü most kap 12V-ot, és ha elhalad a jeladója előtt, akkor ad egy 5V-os impulzust, szóval hozzá tudod kötni ilyesmihez.

De mi ez a videón? Telefonkijelző mögött proci... De ezt te csináltad, vagy vetted, vagy van, vagy csak kapcsrajza meg szoftvere van?
Szia!

Nekem 1 ilyenem lenne, ha összelehet hozni, lehet nem állnék neki. Remélem nem lesz PIC-AVR kompatibilitási probléma
Balu! Naon fajin lett a kép rólam Az arckifejezésem kb mintha épp elektrosokk kezelésről jöttem volna.... Nem áltam tőle messze, mert egy Orosz krapek egy Béta-csavarhúzóval hadonászott a motorom mellett.
Mondtam is neki "Raszputyin seggbe leszel ám kurva ha nem hagyod abba" próbáltam közben megfelelően verbális lenni
Az RSV-ken 2002-től van köridőmérő, csak ott a fénykürt kapcsolóval működik.Csatlakozást nem tudom
gondoltam. + ott a tojáshéj a hátukon.
NEdobáddabuzit!
sárga motor sárga nyereg....
Ez nem a melegfelvonulás képei...?
Minden 04-05-06 (RN12), és 07-08 (RN19) R1-en, na meg persze a 09-es R1-en is van köridőmérő. Ahogy az R6R-eken is. (06-tól)
A motorindító gombbal tudod elindítani, és azzal is állítod meg. Részidőt is mér, el is tárolja a köridőket, stb...
Na akkor igen nagy baj van, ha már Ők is "celebek"
voltak celebek is

ő jött a honda fájörpléddel
Hétfőn keress meg! Itt elérsz.
sziasztok!
kéne egy kis segítség. tudna nekem valaki szerezni egy 130(max135)/70-17 es slick gumit? legjobb lenne az új, de az alighasználtnak is nagyon tudnék örülni, pláne ha dunlop lenne
Előre is köszi.

Wicca :)
Sziasztok!

Megint terveztem valamit:
Láttam, hogy Ducatin (1098) van a műszerfalon köridőmérő, amit alapból gombnyomkodással lehet indítani, viszont van egy "finishline szenzor" nevű csatlakozó is a fejcsőnél a sevice manual szerint, amire külső szenzort lehet csatlakoztatni.

Találtam pár doksit még, hogy mi megy azon a csatlakozón, és csináltam egy infravevőt, ami jelet ad a gyári elektronikának és így automatán műszarfalon van a köridő.

A kódbetanítás, meg scan mód és hasonlók nincsenek rajta (egyenlőre), mert nincs rajta se gomb, se kijelző, hogy ezeket be lehessen állítani stb. Szóval jelenleg a 0-000 jelet veszi csak.

Elvileg a kütyüből már egy tesztelődik, még fogalmam sincs, hogy müxik-e.
A kérdésem az, hogy tud-e valaki még motort, amin van a műszarfalon köridőmérő és egy ilyesmi szenzornak helye, ami indítani tudja. Ha van még, akkor úgy próbálom megtervezni a véglegest, hogy minél több gépre jó legyen.

Üdv.: Géza
még tőtődnek felfele a gépemre
Lökjed Balu !
nekem is van pár " celeb " képem
R1 Csendélet