Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Félsvéd.
Kérdés Rijekával kapcsolatban.
A trélert motorral eggyütt hol lehet esetleg tárolni?
Van rá valami zárható lehetőség?
Előre is köszi...
Sziasztok!
Vasárnap megy valaki az Euro ringre?
Köszönöm.. minden megvan ami kell..
a link persze lemaradt: http://compaya.hu/motorosok/
Nyulány, itt megtalálálod mintkét jelentkezési lehetöséget és töltsétek ki az ürlapokat mindkét szervezésnél, a hotel rovatba kérem hogy hoztok e plusz föket vagy hogy hány szobát kértek
Úgy néz ki hogy Rijeka és Brno is érdekel.. eddig 2fő a pályanapokra plusz 2x2 ágyas szoba mindenhol.. kérlek majd írj egy mailt az anecka75@freemail.hu -ra elérhetőséggel (tel,Skype, vagy msn).. mi felhívunk és pontosítunk.. mert még beszélnem kell a fiúkkal.. thanx..
Augusztus 20. Budapesten az komoly szokott lenni.. főleg este..
Nektek Budapest.. Nekem Sopron.. így no búcsúest meg hömbölgés.. amúgy köszönöm szépen a sok infot..
a motorosok.hu megtalálod a tavalyi 2 napos Brno beszámolot ha a részletek érdekelnek
egyébként 18 este találkzounk vagy a pályán vagy a hotelben, álltalában kibérelünk 2 boxot, az elég kb 30 motornak
19+20 motorozás egész nap de 20.este már minek aludnánk ott amikor csak 3 óra az ut Budapestig, tehát csak 2 hotel éjszaka
Hmm.. jól hangzik.. mikor indultok ki.. s melyik útvonalon..? kimentek előzőnap.. egy kis eszmecsere.. reggel meg megreggeli.. majd kitoljátok a binyigliket a gyalupadra.. este pedig lemásztok róluk.. másnap replay.. majd vmi búcsúhömbölgés.. kipihi.. mégögy röggeli és haza.. így az igazi.. akkor az annyi mint 3 íccaka..
Hello!
Megjött az olaj,majd értekezzünk
2009 augusztus 19-20 Brno 2 napos 349 euroról lealkudtam 330 eurora

Egyik legbiztonságossabb pálya, ingyenes oktatás pályakezdöknek, ingyenes futomü beállitás, ingyenes transzponderes idömérés, ingyenes verseny, ingyenes kávé és nagyon nagy magyar csapat, összesen 30 helyet foglaltam. Brnoban nagyon nagy áremelés lehetett mert minden szervezönél nagyot ugrottak az árak, de most ha elöre beküldjük a pénzt akkor olcsobb lesz. Egyes szervezök nem árat emeltek hanem egyel több csoportot csinálnak. Ennél a szervezönél maradt a 3 csoport.
Szuper szálloda 2 km re a pályátol reggelivel 20 euro/fö

idöterv: http://www.sps-race.de/media/2...
oda nem engednek be, az már Nógrád megye
akkó maj hísz
holnap menek,mer mék szendehelyre is oszt pont arraja menek hát..........maj híllak
nem, minek? itt egy térkép, ide
előtte azé hívj, hogy biztos ott legyek
mé nem azt teszed?hová kell mennem?holnap elmegyek érte!
arró volt szó, hogy hatvanból induláskor hísz, köcsög azóta is ott a szatyorban az olaj, szűrő, szórópapper

mikor jössz el érte? nemá én rohangáljak utánad, még azt hiszik az elefpét hajkurászom énis
és te bazmeg?hun vagy má?
fékbetét és fékfolyadék csere. Van kiemelve két fasza csávó hirdetése is ebben a témában
Szia!
Kezdetnek erre a gépre egy pályaidom, bukógomba és kész!
Sziasztok egy kis segitség kellene mocimat szeretném átalakitani pályagépé csak nem tudom hogy fogjak hozzá
Rijekát még megrágjuk..
Brno-ról is többet please.. a Hotel roger.. de hogyé lehet ott köröznyi.. jel.lap merre..? s mik a követelmények..? angolul folyik az oktatás.. hmm.. gondolom.. stb.. tűkön ülök.. thanx..
Ugyen nem irtam oda de ez az augusztus 5-6 Rijekai pályázás:
Aki nálam foglalja Rijekát az féláron kapja a GSXR klub tagságot 6000 helyett 3000 ftért, tehát a 2 nap pályázás klubtagoknak 24000, még nem klubtagoknak 27000.
Nem Suzukisoknak 28000+3000=31000
Tehát még a nem suzukisoknak is ez az év legolcsobb pályázása

jelentkezési ürlap, nagyon fontos teljesen kitölteni: http://compaya.hu/motorosok/re...