Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

némafilm kategoria
valaki megjavithatná a kamerámat
Jááááj! Hát ilyen hamar megtudom a választ. Meddig kell neked könyörögni a kurva hang miatt? A franc a kamerádba. Legközelebb el fogom lopni az már biztos.
De attól is lehet, hogy nem elég intenzív a féktávod(túlzottan hosszan fékezel).
Na itt van egy onboard a mai utolso Brnoi menetemröl, mint már emlitettem én a pro csoportban megyek ezért én mindig ezekkel az életunt nemnormálisokkal vagyok egy pályán. A video csak 6 perces, ebböl az elsö 3 percbe összevágtam egy egyveleget ahol több VB menöt láthattok akik komoly tempokülönbséggel teszik magukat elém, nem tisztelve koromat. Ezek Crutchlow, Foret, Haslam, West és Hopper.
A második 3 percben pedig a jövö sztárjáé a föszerep, Svéd mester 2:19 es köre és végül az uj pb is rajta van

http://www.youtube.com/watch?v...
Gratulálok. Remélem a kamerád már rendben van és lesz hang is.
Mé mé mé mos mé csi..?! a szívem szakad meg.. én is akarok polooooooooooooooooooooooooooooot.. aláírottat..
eeeeeeeeeee eeeeeeeeeee eeeeeeeeeeee hüp hüp
néhány érdekes kép a világsztárokról:
Crutchlow motorja,
Leon Haslam koncentrál arra hogy lenyomjon
FIM riderek készülnek a boxutca nyitásra

nem semmi érzés, hogy besétálhatunk a boxukba, szivesen adnak autogrammot a polonkra, sapkára, és még féktávon is teszik tiszteletüket
3 napos Brnoi pályázás második nap
Kezdjük a tegnap esti befejezéssel. Végülis 3 sör lett az a kettö ugyhogy utána lementünk még Kigyoval a medencébe, egy órás ázás után ismét beültünk a bárba egy utolso, levezetö sörre.
Reggelinél beszéltem a fönökkel és sikerült egy fantasztikus kedvezményt kiharcolnom az augusztusi 2 napra. Az utolso két évben az olcso másfél csillagos hotelben laktunk a toparton, de sokan jelezték hogy nem kell hogy annyira olcso legyen a szállás, ezért kezdtem alkudni erre a hotelre ami 3 csillagos. Igaz hogy ma reggel kiderült hogy a medencéért 100 koronát kellett volna fizetni, de a reggeli szuper és ami talán még ennél is fontossabb hogy 2 km-re van a pályátol, bekamerázott parkolo, szép fürdöszoba, szóval ide jövünk augusztus 18-20-ig, le is foglaltam 20 szobát. Ja hogy mennyire akudtam le? 26 euroról 20 eurora fejenként. Aki cseh koronában fizet annak 650 korona helyett 500 korona.
Délelött megérkezett a Brux Suzuki kamionja is Neukirchner felirattal. A pályán irtozatos tempoval mennek el mellettünk a versenyzök. Kettönek nagyon utba lehettem mert csóválták a fejüket mikor elmentek mellettem. Gondolom arra értették hogy rossz íven megyek. Gondolom nem örülnek neki hogy amatörökkel kell együtt edzeniük, sajnos én sem mondhatom el magamrol hogy engem nem zavarnak! Egyébként itt van régi kedves kortársam is Ron Haslam. Gondolom fiacskája Leon utját egyengeti. Itt van a Stiggy Racing svéd Tulja is Johan Stigefelt. Hopper is itt van.
Sajnos délelött nem sikerül ujabb pb, viszont mindenki másnak igen, Krizsán Szabinak 2:18, Gyuricza Petinek 2:20.67 és még Snake is felszivta magát 2:25.72
Aqua tanácsára nem Dunlopot hoztam, a Brigi pedig rohadt szépen kopik. Szerintem a Bazzaz TC miatt néz ki szépen a gumim.
Délután az elsö menetben végre összeszedtem magam és sikerült két ujabb pb, elöször 2:20.47, következö kör 2:20.41
Szabi mai legjobbja 2:18.4, Peti is javitott 2:20.3
Az utolso menetben uj taktikát választottam. Itt Brnoban nagyon sok dupla kanyarkombinácio van és ha megprobálod jol venni a kombinácio elsö kanyarját akkor tuti nem jön ki jol a második. És végre beláttam hogy a második után jön az egyenes és az a fontossab. Igy elkezdtem direk leszarni az elsö kanyart hogy sokkal jobban érkezzek a másodikra, igy joval az érintö elött tudom rátenni a gázt. Ez meg is hozta a gyümölcsét. Igaz hogy sok szemét WSBK rider állandoan bezavartak (lásd onboard amit talán éjjel fel tudok tenni) mégis összejött 2 pb is egymás után, elöször egy 2:19 utána az álomkör, 2:18.60. Mikor megláttam a köridömérön ezt az idöt, azonnal lejöttem. Mindezt egy 2 napos BT002 vel, amit már kétszer megforditottam. Mi lesz ha holnap felteszem az uj Brigit? Azt hiszem holnap délelött ismét megprobálkozok a lehetetlennel, szeretném letenni azt a rohadt térdkoptatót, asszem rászánok egy vagy két menetet. Azt remélem ettöl hogy talán ezzel meg tudom növelni a kanyarsebbességem ami még mindig nem ideális. A féktávjaimmal minden rendbe van és a kigyorsitásom is kivállo (hála a Bazzaznak) az egyetlen ami gond a kanyarbemeneti és a kanyarban utazó sebesség.
Krizsán Szabi, Gyuricza Peti és Golyó este hazautaztak, holnapra ketten maradtunk Kigyoval.
Sebaj Alex, azért szijjjaaa szép napot
Jahh, figyelmetlen voltam...
Stomp gripről van szó nem a pályázásról
Pedig nem bonyolult... felirod magad, kapsz egy linket, azt kitöltöd értelemszerüen a többi infót Svéd küldi....
Oké én benne vagyok, szervezzétek tuti érdekel, csak én nem ismerem ezeket a rendelési módokat. Az univerzális jónak tűnik.... HAJRÁ, sy33 kukac freemail pont hu
Itt elértek ez ügyben ha összeáll a rendelés a részletekkel
3 napos hétvége Hungaroringen 90 euro/nap aug 14-15-16

30 helyet foglaltam ezen az igazán akcios áron! (150 euroért árulja a napokat a honlapján)


1 Svéd
2
3
4
5
6
Eladó!Akár pályaidommal is!
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
igen
Emberek! Segítség! Lehet az, hogy szar minőségű fékbetét miatt felpuhul a fék? Előző betétemmel soha nem volt ilyen!
Jó motorozást és javuljanak azok a fránya köridők.
3 napso Brno elsö napja
Tegnap este tudtam meg hogy Golyot is hozzák magukkal Szabiék. A teljes csapat már tegnap este megérkezett, csak én hagytam ma hajnalra az indulást de ez érthetö hiszen az én koromban már nem kell sok óra alvás. Tegnap este felpakoltam. Lajcsitol kölcsönkaptam emelöket mert a központi emelöm adaptere a K9 hez még nem készült el.
2 óra 50 alatt kiértem a pályára és már intéztem is a fiuknak regisztrálást. Krizsán Szabi és Gyuricza Peti az expert 2, Felhö (szimpatikus 150 kilos srác Hayabusával) és Antosz Expert 1 ( ez kicsit lassubb), ´Snake oktatás akart és valamit félreérthetett mert a totál kezdök között gyakoroltatták délelött. Szerintem böven ráfért, hehe
Csodálatos idö a délelötti 3 menetben, Szabi már a második menetben 2:20, nekem csak 2:22, Snake köridejét csak holnap irhatom meg, addigra biztos megtanitják.
Antosz és Felhö nem mérnek idöt, csak örömmotoroznak.
Délelött a második menet után Golyo kivette a Yoshimurábol a hangtompitokat, de majdnem megbántam mert szerintem füldugo nélkül elég veszélyesnek tünik. De a köridö ettöl nem javult pedig az Afr tuner javaslatait nagy rutinnal (és Almano telefon supportjával) minden menet után jováhagyom. Délután is 3 menet volt, Golyoval hátrább tettük a gyári lábtartót és felszereltuk a Bazzaz TC kormány kapcsoloját. Borzasztoan sokat dolgozik a Bazzaz TC, most végre hallom amikor besegit a kigyorsitásoknál. A K5 nél sose tudta hogy dolgozik-e Almano szerint azért nem hallottam mert a gyári dob volt fent.
Délutánra Szabi 2:19 nekem az elsö 2 menet nem jött jol össze, de az utolso menetben összeszedtem magam és végre Pb, 2:20.47. Holnap mindenképpen szeretnék 2:20 alá menni.
Snake kiharcolt magának egy személy edözt aki csak vele körözött.
Az én utolso menetem után elkezdett szemerkélni az esö, igy Snake és Antoszék már nem is akartak az utolso menetükre kimenni.
Már délelött itt volt Leon Haslem, a sok világbaknoki futamot megéllt Ron Haslem is itt van, délután megékezett Antony West, és este érkezik Hopper és Crutchlow. Nekem szerencsém van mert én a Pro csoportba vagyok igy már délelött rámhozta a frászt Leon amikor a célvégi féktávon elszáguldott mellettem. Holnap gondolom lesz még néhány ilyen élményem Hopperrel és Crutchlow-al. Itt van a 2002 es világbaknok Foret is.
Antosz és Felhö csak 1 napra jöttek és este haza is mentek.
Szabi maradt 2:19,
Snake 2:27
Gyuricza Peti 2:25
Golyo is ment egy menetet de nem mérte
Este Golyoékkal egy hotelben szállunk meg és itt készült ez a szösszenet a második sör után.
kicsit olvass vissza, Alex betett egy linket, ott is választható fekete vagy átlátszó.
de itt egy univerzális ovális átlátszós... csak hogy ne legyen vita ez mindenkinek jó lehet ebay powa
bár a képen pont egy honda van ha jól látom
persze persze nem is vitatom
nem is nagyon kerestem ... ez volt az első ami átlátszó volt és még suzira is való csak úgy beraktam mutatóba hogy ilyen is van... nem nálam kell megvenni vagy ilyesmi csak Seszty32 írta hogy Őt átlátszó érdekli a kistehene miatt ez meg egészen átlátszó ennyi
ha páran összeállunk, szerintem fejenként 50-55 USD-ből kézben van a cuccos, jobb mint a 70 ajró
mondjuk ez házhoz hozva 70eur ami talán kicsit sok.... legalábbis szerintem