Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom előzgettek mint állat... te meg csak kapaszkodtál a gázkarodba...
szóval tempósabb mint a kakucsi pálya
Azt mindjárt gondoltam...
400 zzr el történt és mindenek nagyobb gépe volt,és rendre meg is előztek.Késöbb már nem így volt
Gondolom a nagy temókülönbség miatt....
az akkori tudás végett
Mert hogy?
De elötte jól térképezd fel a pályát nem árt ha kimész párszor csak nézelődni pályanapokra.Még emlékszem az első pálya napomra háát tele volt a gatya
Valszeg az lesz ! Majd nézek valami helyet , de ahogy nézem csak nyár végén van valami esély rá .
Darage sztem nyugodtan menj fel rá
amit látsz a képen sajnos nincs tolómérőm,gumikat adogatok el,de lekéstél róla,de lehet van még egy na majd azt is felrakom ha kell ilyesmi,márcsak metzeler racetec K2,190/55 és Continental Race attack maradt
Igazából arra gondoltam, hogy ha Kakucson már elég jó időt tudsz menni akkor már megéri kimenni a H-ringre.
ami a képen van? mintázat mélysége? mennyi? miért?
mert eladnám
A hring és kakucs között ég és föld a kettő,kakucs egy gokart pálya amin egy folytában döntögetni kell itt lehet ügyeskedni,hring azért gyors és tecnikás pálya széles meg jóval szélesebb is
Van. A motoromon,, mert?
Neked mi a meglátásod ezzel kapcsolatban ? Sztem azért van benne ráció , parsze azért az is igaz hogy nagyon sok a különbség a két pálya között .
skacok valakinek egy Dunlop D209 190/60 ?
bele olvastam abba is,na mi a gond ?
Na ja, itt is !
A haccázas topikban volt egy kis eszmecsere. Érdemes utánaolvasni. A végén én is csatlakoztam a hozzászólásokhoz, igaz másból kifolyólag, de úgy néz ki nem jól gondolkodom a pályázással kapcsolatban.
jaja
Unalom van
Mi a pálya Norbi? (Stílusosan a topikhoz méltóan .)
Hali Darage !
Jól van na.
Mer megin a köridőt hajtottad!