Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én inkább Brno-ra szavaztam... De az az igazság hogy fáj a szívem a DT-ért is... nagyon jó buli, általában jó társaság, és jó verseny... Kár hogy elrontották, és ilyen elcseszett rendezvényt csináltak belőle horror árért... mondjuk azt nem értem, hogy más szervezők hogy tudnak kihozni 90 - 100€ -ból egy napot úgy, hogy közben motorzhatunk a pályán szinte orrvérzésig...

LX
Tulajdonképp a nem Suzukisoknak is nagyon olcso a Rijeka is.
2 nap alatt 10x 20 perc összesen 28000 ft plusz éves tagsági nálam féláron, és ez egy elég ritka lehetöség külföldi pálya mégis csak magyar résztvevök.
A tengerpartrol nme is beszélve, elég sok jelentkezö foglalt már nálam szállást meghosszabitott tartozkodással, tehát nyaralásnak is alkalmas
inkább oda... a mostani P ringes időbeosztás :
Szombat : 30 perc edzés 30 perc időmérés
Vasárnap reggel 10 perc warmup majd délután(!) verseny.... 30nemistudomhányezer forintért...
Még emlékszem amikor volt 2 órányi szabadldzés + 30 perc időmérés, aztán verseny... most meg ugye van minden, csak motorozás nincs... (R1, R6 kupa, 600, Open, Old timer 125 - 400, csajos motorozás...) Be lehet még valamit sűríteni a programba? Végülis 1x 30 perc időmérés is elég lenne... na mind1, én kihagyom azt a DT-t is... De lehet csak én látom rosszul, és mást nem zavar hogy az ár emelkedik, a motorozás pedig csökken...

LX
akkor látom te is benevezel az Eybises 90 euros hétvégére, Brnot se hagyd ki.
Köszönöm hogy nem kell drága idömet nyilatkozatokkal töltenem, ezért kinevezlek föszóvivövé
kezd kissé felháborító lenni amit Rezső barátunk csinál.... ennyi bőrt lenyúzni két napról, és cserébe szinte semmi motorozást sem adni... ez már kezd a nevetslges kategória lenni...

LX
A barátodnak lehet, hogy nincs pályaidoma, de addig is nekem kell "felvilágosítanom" helyetted
Figyejjéoda
nylontacsko@gsxrfans.hu
Barátomnak nincs ideje netezni ezért segitek neki keresni K3 600 ra pályaidomot ha volna valakinek
Öngyújtóra?
Tudod mire vadászom?
Vajh te miért leszel ott
Köcciii Alex, tudom Benned mindig bízhatok...
Nem felejtjük...
Ne feledjétek, csajos pályázás a Pannónia-ringen!
Július 19-én vasárnap 16.30 - 18.00 óráig, 1,5 órára csak csajoké a pálya. Ára 10.000,- Ft, jelentkezés a helyszínen a BR Organisation Kft. kihelyezett irodájában.
Előtte az OB futamai vannak, így aki előbb érkezik, az sem unatkozik majd.
Ne hagyjátok ki a lehetőséget, jó alkalom arra, hogy a pancsiringgel megismerkedjetek!
Szia.
Valami privátabb elérhetőséget esetleg kérhetek Tőled ,mert lenne vagy két kérdésem és igy irogatni nem akarok....
Köszi...
lehet csekkolni a képeket a júniusi versenyről, felraktam ma az összes képemet
http://20090627hring.balusk8.f...
jól leszedted őket a rajtnál
Phoenix Kupa 2009.07.02. -600 Race onboard felvétel itt: www.wilsonmotorsport.hu
Haveromékkal is jön a gyerek. 2,5éves kislány.
Szerintem olyan +15% 20%-al számoljatok, az összes szállodai költségetekhez.
Szia Nyilontacskó.
Úgy látom hogy a Svédhez intézett kérdéseket te is megválaszolod......
Azt szeretném kérdezni hogy a 3-éves lányomnak mennyit kell fizetni szerinted a félpanzióért.
Köszi.
Sziasztok,

a legutóbbi Phoenix rendezvény előtt voltunk egy szlovák csapattal is motorozni a Pannonia ringen, ergo csináltunk egy kétnapos motorozást magunknak... Ha esetleg érdekel valakit, akkor erről olvashat itt egy beszámolót : 2 nap a P ringen

Üdv, LX
Ha szeretnéd
Van 4.50-ért is?
Van garázs.
5€uro per nap.