Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sok köze nincs a pályamotorozáshoz ennek a szar dumának....
Upsz.. Asszem jobb lesz ha eltünök..
netszeksz
E-mail? én szivesen elszorakoztatnálak.
Nincs valakinél egy adrenalinszuri..?
A szívembe kellene mert mindjárt megáll..
Sajnos igen.. egy 93éves mamit ápolok.. aranyos a mami de ez a munka 7nap x 24h kötelezettség napi 1-2h kimenővel az is boltba.. majd egy7 szabad amiben be kell pótolnom az otthon elmaradottakat de 2nap mire magamhoz térek.. itt magasabban vagyunk és első éjjel alig alszom.. ugyanez visszafele.. a negyedét kapom annak amit kellene mert itt én vagyok a külföldi.. magánélet pedig majdnem nulla.. ha nem szeretném a mamit annyira már itt sem lennék.. de ha kapok valami jobb lehetőséget azt ő is megérti..
Komolyan,külföldön dolgozol?
Nem mondod..!?
A motoros lányok a gyengéim
ahogy látod az idöterven ugy lesz.
Egy verseny tuti ingyen van, hogy a második is ingyen van- e az még kérdés.
látom azota regisztráltatok. Remélem az utalást is elint´zitek mert a helyszinen 120 euro a nevezés, ha marad hely
Itt is van egy érdekes, ráadásul magyar és általában elég a "vevő":
http://www.generalmechatronics...
Nyuliskának is kell köridőmérő...
Szia!
Milyen fajta?:) Lehet engem is érdekelne:)
Köszi!
Hy!
Milyen és mennyi?
Mortis!
Kicsit szétszórt vgyok!
A számom: 06702195707
Mortis!
Nekem van eladó új köridőmérőm eladó!
Hívj és megbeszéljük a részleteket!

Sannyi
Inkább levettem őket de jók a tiédek is..
Pancsi-ringen Alpok-Adria cup..
én meg kint gürcölök jódliföldön..
már 3napja nem tudok aludni sem..
Szia Svéd!

Moshe és Én gondolkozunk rajta hogy felmegyünk vasárnap. Jól látom hogy vasárnap 2 verseny is van az 1000-nek? Mi a menete?
Sziasztok!
Nincs köztetek olyan aki megválna a köridőmérőjétől?
MA ESTI GOKARTVERSENY!

Az eddigi teltházakkal szemben ugy tünik foghijas a létszám, 22 fö van jelenleg a listán.
Ugye nem lennék föszervezö ha nem számoltam volna ilyen veszéllyel. Hogy ne kelljen a beigért árat megváltoztatnom, inkább lemondtam a három órábol az egyik órát mert erre a létszámra a 2 óra is biztositja a gokartozás kibirhato mennyiségét.
Viszont igy a helyszinen demokratikusan megszavazzuk hogy endurrance verseny legyen-e egyáltalán vagy egy többfordulós egyéni verseny, A és B döntökkel, dupla dijkiosztokkal. Hiszen a kupák már megvannak igy a B döntösöknek is tudok kupát osztani.
És az elörelátásomat az is bizonyitja hogy ezennel nem irattam a kupákra hogy Endurrance!
De jelentkezni még mindig lehet, ha véletlen ismét sokan lennénk akkor azt is rögtönzöm, tehát megoldom.
jelentkezési lista és részletek itt: http://www.motorosok.hu/forum/viewtopic.php?t=1019
Své
d
Szerintem mindenki látta a képet csak én nem
esetleg emilbe küldheted: gixeres@citromail.hu

Amúgy azt tegyük hozzá, hogy a 2:15 alatti csoportban fogok menni, és ott kéne menned. Nem tudom a köridőd, de ezt még megbeszéljük.
Szerintem mégtöbb képet tegyél fel magadrol.
upsz.. egy t kimaradt..
na dolgozom tovább..
kellemes gurulós délutánt mindenkinek..
Nem mindenhol (ott meg főleg nem) és nem minden eseben.. pölö a pályán nem hátrány ha gyors vki..
Köszönöm szépen..