Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A holnapi (26.-ai) nyíltnapra kell-e regisztrálni előre?
Időterv?
Ancsy, mikor mész?
nagy nagy gratula bércidave-nek!akurvája....1.57,7!?noooormááális?
Sziasztok.
Tudja esetleg valaki hogy a pályanapokról ki csinál fotókat ,és hogy hol találom őket? H. ring 2009.05.16?
Szombaton is ment amikor kint voltam g...ci keményen nyomja még mindig...
Asszem valamelyik kanyarban

nem tudom pontosan, de egy órával verseny elött is elesett a célrarában, kemény csávok ezek, 1:54 et ment
Ciao FélSvéd!

Köszönjük a beszámolót, azt lehet tudni hogy Végh Jana hol esett el...?
Az Osztrák rendezésü pályavasárnap sok magyar pb-vel

Reggel nagy magyar tömeg várt a 43 as box elött. Szemerkélt az esö, beregisztráltuk a kemény magyar rájdereket és pillanatok alatt felszáradt a pálya is és meleg is lett.
Èn csak 2 rövidet mentem fel, mindkétszer Snake-el, de csak nyögve nyelösen sikerült egy 2:07 es kör.
Versenyre megforditottam a hátsogumit. Aqua ujjat tett fel, asszem Atom is. Balog Csabcsi nem volt bent a boxba de az uj pb-jének a hire az hamar eljutott a boxba is, grat, 1:56.9
Gyurma már tegnap beigérte hogy ma a versenyen 2:00 alá akar menni, ez sikerült is neki a versenyen.
Mivel a versnyekre tegnapig mérték az idöt, ezért a mai egynaposak csak hátulrol indulhattak, de ez egy tökös magyar huszárt nem zavar meg, igy minden kategoriában jutott kupa nekünk.
Az ebéd utáni egymás utáni versenyek igy alakultak:
SSP600
2. hely Balog Csabcsi a 40.helyröl indulva (best race lap is az öve lett)
6. Gyurma 37. helyröl, uj pb vel 1:59.3
10 Nagy Gyözö 39. helyröl
13 Hobor Tamás 38. helyröl
Snake kifáradt a tegnapi Endurrance miatt nem birta végig a 10 kört

750:
nagyon kevés induloval, nagyon szétszort mezöny, Végh Jana elsö helyröl elesett, Atom utolso helyröl nyert, 33 másodperces elönnyel, de ugy hogy fekete zászloval ki intették mert azt hitték hogy ezres motorja van, 1:57.2

Open
5. Aqua 38. helyröl uj pb 1:57.2
7. Atom utolso helyröl (pedig 5 perc volt a 2 verseny közt)
11. Bérczi Dave 43. rajtkockárol uj pb 1:57.7 célrarában elcsuszva hogy tudott bejönni a célba, nem is értem, grat
12. Bárany Gergö
17. Konczig Csaba
22. Svéd
28. Fekete János

Gratulálok minden sikeres versenyzönek, különleges élmény lehet a legutolso helyekröl végigküzdeni a mezönyt az élbolyig.

A versenyek után még volt bö egy óra szabad motorozás üres pályán, hiszen ilyenkor az osztrákok már nem mennek fel a pályára, indulnak haza.
Nem akartam ujabb pb vel untatni a népes olvaso táboromat, ezért én nem mentem fel. Kell a fiataloknak a sikerélmény, remélem hogy mindenkinek jol sikerült a napja.

Többetekkel találkozunk jövö hétvégi német rendezvényen, ha valakinek még volna kedve a Pünkösdi 3 napos ünnepen börruhában büdösödni akkor holnap kérem jelezze.
2 napos szombat vasárnap 280 euro, lányoknak 150
3 napos 400 euro, lányoknak 210
pünkösd hétfö 120 euro
A versenyek ingyen vannak, transzponderes idömérés szintén ingyen van.

Jelentkezni itt kell, megjegyzésbe kérem hogy melyik napokat kéred: http://compaya.hu/motorosok/re...
Szia!

Persze hogy érdemes! És mennek is! Hring-re az Apriliás esték kiváló választás.
Hello.Jelölés nélküli,de 2008-as mindkettő,ha érdekel postázom természetessen.
Ogre hol vagyol, kéne ülésszivacs!
hello. az érdekelne hogy 125 össel érdemes e felmenni akár pancsi vagy hungaroringre nyiltnapra. köszi
Köszi!
Reggel ott vagyunk, aztán majd látjuk!
9-től mennek ebédig..aztán haladó 3 kezdi délután 13:20-tól...nehéz most számolgatni.
Haladó 1 érdekelne!
Legalábbis erre emléxem.
Pontosan nem tudom...annyi biztos,hogy haladó 3 már átcsúszik az ebédszünet utánra....
Szia!
Arra lennék kíváncsi, hogy pontosan mikor (óra-perc) mennek fel a csoportok!
Nekem van,de bent hagytam a cégnél Mire lennél kíváncsi?
Na meg én is!
Hivatalos időterve van valakinek a szerdai napról?
Ez mi is ez h nem lesz nyitva a Hring F1 miatt?

Mettől meddig v most mivan?
Én..
Sziasztok! Jön vki innen szerdán Honda napra Hringre?
Milyen keverék? Postai utánvét megoldható?
Hello! 15e párban.
Hello!

Mennyi lenne a diablo-ból első és hátsó? Mindkettőből a jobboldali érdekelne.