Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem a mersz estre nem kell előre fizetni...., elég ha beregisztrálod magad a neten.
Köszi a választ! 18.-ra felíratkoztam, remélem feljutok vhogy a pályára így is.
Egyelőre sehogy, de tervben van a PayPal fizetés, csak ennek mindenféle más előfeltétele van, ami az egyesület belső dolgait érinti.
tutis- akkor megyünk 10-én?
MERSZ estre hogyan tudom előre befizetni a pénzt?
általános a 2,5 utcára, de pl a motorod gépkönyvébe, vagy a láncvédőn is megtalálod az ajánlott nyomást..
Hali!

Mondja már meg valaki hogy hány bar-t nyomjak a gixer 750-em első illetve hátsó kerekébe utcai használatra. Érdekes módon ezt nem szokták sehol tárgyalni, pedig baromira befolyásolja a moci viselkedését. Köszi
Brian erre csak annyit mondana www.ventedbrakes.hu
Ok! Kössszííííí
Sziasztok! Tegnap Honda napon esetleg kezdő3-mat fotózta valaki?
115/70-es gumit próbált már valaki pályán?
én ugyanezeken a pontokon fékezem illetve a +2 ben a híd után kicsivel ,de nekem 7 pályanapot +1 kpl versenyt bírt az Xrace.3 nap tényleg húzós
Én ki se vettem, csak kikötöttem alul.... Gond nélkül működik!
Amúgy mi számít túl hosszú féktávnak? Egyenes végén a bódétól fékezek,utána a híd alatt... sikán 100as tábla, stb stb...
Szeretném megtudni a dolog okát, mert ez így nem normális sztem. 3 pályanap alatt meg sztem nem kophatna úgy el,hogy így megégjen.
SNAKE R6-ON
Végh Jana
nekem most van benne a 2.garnitura de ezzel sincs bajom.de az elsőt félig kopás után ki kellett venni mert elmelegedett a fék.be lett rakva az uj-minden o.k lett.csak a váltóm kócolódott be
Félsvéd a RIZLA-VAL
De jópofa vagy! Akkor ne húzd a féket. Abból nem élünk meg.
Én már a 3-dik garnitúrát fogyasztom el,de soha semmi bajom nem volt vele.(illetve csak egy ,elfogy !
nekem is csak egyszer csinálta csiszi volt és azota nem csinálta.pedig ugyanazt tettem vissza
ja amúgy a 4. körben...
hogy lehet,h eddig 2 pályanapon teljesen jó volt?
dettó ugyanez...alig tudtuk levakarni róla.
aztán olyan fékem lett,h csak blokkolt....
tul hosszu féktáv.xrac nekem felolvadt a tárcsámra.
Hello!

Ha vkinek van ötlete,hogy mitől tud megégni egy versenybetét (ferodo xrac) azt megköszönném ha megosztaná velem.
Ennek köszönhetően a -3ban megkóstoltam a szivacsot.