Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva! Megusztátok tegnap eső nélkül?
tegnapi mersz estéről kinek vannak képei?
Szia Csaba!

Én kinézek vasárnap délután. Többiek közül jön valaki? Darage, Dzsoni....stb.?
Sziasztok!
Eladó egy 2007-es Honda CBR 1000 RR való pályaidom. Ár: 90000.-
Érdeklődni:06/30 227 90 50 vagy 06/30 820 60 57 számokon
2002-2003-as R6-hoz új pályaidom SÜRGŐSEN eladó.
irányár: 40.000 ft.
tel.: 20/340-2334
Bridgestone Racing Battlax 120/600 YDC 4 e
Bridgestone Racing Battlax 120/600 YDC 190/645 YCY 13e párban
Dunlop KR108 195/65 10e/db vagy 25e/3db
Metzeler Raceetec K2 180/55- K1 120/70 13e párban
Metzeler Racetec RAIN 190/60 10e (majdnem új)
nem túl biztató
Egész héten fullos idő volt, csak ma estére mondanak jégesőt meg vihart...
Sajnos igen!
Mi van ha elkezdünk pályázni és 5 perc múlva leszakad az ég? Így jártunk?
Szia,
köszönöm a felajánlást, lehet élek vele.
http://www.gh-moto.at/
megnéztem, ma már szabadedzésük van...

LX
Az jól hangzik! Akkor lehet ki megyek korábban tátom kicsit a számat:)
talán osztrák GH Moto van már ma is..

LX
Hello

Áhh nem kell azt a tükröt leszerelni. Elég ha be hajtod vagy leragasztod valami. Az a lényeg hogy na hátra bámulj hanem előre:) Mellesleg a rendszámot is le szokás ragasztani. De ha nem vagy ilyenekkel felszerelve, akkor max viszek én ki neked. Igaz csak nézőként megyek ki, egy piros alfával. Semmibe nem kerül bedobni a kocsiba.
Sziasztok

Azt meg tudja nekem valaki mondani, hogy 18 előtt milyen rendezvény van a ringen? Ma csak nézőként megyek ki, hátha látok valami jót a mersz előtt is :)
No akkor inkább ötre megyek, bár szerintem a tükör fentmarad mert nem vagyok egy műszaki zseni meghát motorral érkezek nem közelről. Vagy ez kötelező?
Ne felejts el tankolni (7ig van kút), guminyomást ellenőrizni, tükröket leszedni/leragasztani.
fél 6, 3/4 6 körül odamegyek. Kicsit legalább körülnézek, mert még egyszer sem jártam ott. Túristáskodok picit.
Így is ráérsz 6 előtt menni, hiszen 6ig a helyed fenntartva!
Változott a tényállás.
isztelt domino!
Jelentkezésed köszönjük, sikeresen feliratkoztál a Mersz Esti motorozás, 2009. május 22 eseményre. Kérünk, ne felejtsd el jelezni, ha bármi változás állna be a programodban. Emlékeztetőül, a program kezdési időpontja: 2009/05/22 - 18:00.
Üdv,
--
Mersz team
Azért nem az a jellemző, hogy km-es sorok várnak listán kívül. A többség időben felírja magát.
És még a hét elején is volt szabad hely, nem kell hónapokra előre terveznie senkinek.
Kezd bonyolódni. Arról nem is beszélve hogy égszakadástföldindulást hazudott Szilárd délutánra.
csak aki 5-re jön és nincs feliratkozva így előtted lesz
Kicsit rizikós, de azért megpróbálom ( sajnos nem tudok hónapokra előre tervezni ).
A 6 körüli érkezés szimpatikusabb, úgy legalább nem kell egy órát stresszelni hogy beférek vagy nem. Köszi.
Ráérsz 6ra is kijönni, ha tele a lista és vannak várólistások, akkor azok, akik nem regisztráltak (még várólistára se), azokat csak 6kor kezdik el beregisztrálni, ha egyáltalán lesz szabad hely.