Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KÁR!
Milyen haccázast sikerült venni?
A jövő héten én is szeretném kipróbálni a mocit a Hringen. :-)
Remélem összejön.
Hali Csaba!
Úgy néz ki hogy jön Jani, csak nem biztos hogy a pályára is felmerészkedik, mert a 900-as kormánycsapágya KO , az új hacccázas meg szerelőnél van .
Én nem is azt mondtam hogy mindig perecelsz. Nekem az egy perec is több egyel az optimálisnál. Főleg hideg gumával.
sajna ki kell hagynom a vasárnapot, 16.-án megyek merszre.
Aha! Te álltál előttem a sorba. Csak én hamarabb feladtam. Szlovák figura bevitt papíron vagy 30 nevet és soron kívül beregisztrálták őket.
Nekem foglaltak helyet volt mégse volt meg.
Pannóniára ezentúl kizárólag osztrák rendezésűre megyek. Ők nem basznak át.
Csá ALEX!
Te nem érsz rá vasárnap?
Cija Csabi...
Te milyen pofátlan vagy Ezért nem adom neked töbet oda a fireblade-t Egyik haver meg otthon szopott vele mire bele aplikálta.
Vasárnap délután én is megyek. :-)
Remélem megint jó kis csapat fog összejönni!
Darage! A Jani jön, nem tudod véletlenül?
Tutis! Igazán kijöhetnél te is valami módon, akár idom nélkül is!
Nem is esek el mindig hideg gumival, kikérem magamnak.
Aha , utána meg jön a perec (nem a sós fajta) , és a jelentős anyagi kár.
Viszont kitaláltam hogy oldddd meg a problémát! GUMIMELEGÍTŐ! Tanulság, aki nem bír sok kört egy huzamban motorozni vegyen gumimelegítőt!
Én azért nem megyek annyi bemelegítő kört, mert amire motorozhatnék rendesen, elfáradok.
nézegetem az időket a mai phoenixről, hát elég gyors a mezőny!
Demár meginnt nem mehettem
Helló mindenkinek. Nem tudja valaki véletlenül, hogy a vasárnapi (05.03) esti motorozásról a Hringről hol lehet fényképeket találni? Láttam jópár fotóst. Előre is 10Q
mikor mentetek?regisztráció mikor kezdődött?
Megoldottam a dolgot egy gordiuszi csomóvágással, visszavittem Dúzs petinek az idomot hogy legyen kedves beletenni a lámpát
Fidler Rita, a Dunlop Ladiesből:
http://magazin.topbike.hu/?p=1390
Kibaszottjót motoroztunk ma.felmentünk Pannringre,lepakoltuk a motort,áltunk 1órát sorba hogy regisztráljunk,az összes szlovákot elénk hivták,utána hazaküldtek hogy nincs több jegy.parádés volt.
Ok. Én elköszönök mert mindjárt vége a munkának. Jó 7végét.Gondold meg van még idő. Még beszélünk.Üdv.
Széles utat.
Mindjárt keresek vidiket, és megnézem hogy milyen.
totya k6 a bátyám. Neki is sok vidije van fönt.
Nézd meg akaloringes vidiket.
Van egypár.
A legegyszerűbb jelentezés:odajösz,helló-szia,aláírod hogy vigyázol másokra meg magadra,2500 péz,kapsz egy számot aztán ami belefér.
Alapvetően balos pálya (nekem nagyon bejön),3 hely is van ahol le tudod érinteni a térded,kb 1:10 alatt teszel meg egy kört (ha mér jo vagy) van benne egy hosszabb egyenes is ahol meg lehet ereszteni a gépet,ha lazán mész elég a kettes,hármas sebességi fokozat de az egyenesbe lehet egy negyediket is szúrni.
Szoktunk házi versenyeket rendezni csak úgy egymásközt van pályabíró stb.
A nap végére megyünk ellenkező irányba is hogy szokjuk a jobbosokat is meg hogy egyformán kopjon a gumi. Mert bizony az kopik.
Mondj el mindent a pályáról! Hogy lehet jelentkezni motorozni? Melyik oldalát eszi jobban a guminak a pálya? Még-még-még infót!