Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már elnézést de kikérem magamnak az én magam és jómagam nevében!én nem vagyok marha!
a 4 nem azt jelenti h 4-szer!az a felkiáltojel fáziskéséssel!
Hogy hogy a gecibe lehet hogy a vilÁg 4 legnagyobb marhÁja itt egy helyen van?
nézzétek megfele a ez fájhatott video hozzászolásait4
azon gondolkodom......
king off the Bobcat!ez lesz felfestve a pályaidomomra!
a kulcsot majd a hányásban keresd,mert addig mig patika a kecó,senki sehova,ez amolyan after lesz
Hányni,meg vedelni a rock rencsre megyünk
szo csata=szájkarate?
Azta! A bobcatkirály megjelent. Megmondom mi lesz. Adok neked 5 kört. Amúgy úgy sem menne.
de ez a krisztike csak dec 19 én ér rá mer akkó lesz a birhdayjeeeee.addig mit csinálunk?gyúrunk vazzeee
igen,csak nehogy megint fordítva üljön fel a motorra mert a bukó nyilása a tarkóján világit
JUJJ itt van a dub gyerek kykee!tudod akivel eccer nagyon nagyot szócsatáztunk.még a számát is megadta 5 perc alatt hogy hijjam fel minden csajnál hamarabb megszereztem
drága joe!ha fánk zabálásrol van szo ne használjunk többesszámot mer nem állok magammal szóba!kiki meg bukta a kérot mer amortizálljuk neki rendesen!amolyan falra és kanapéra hányos buli kell!
HÁt kÖrhÁtrÁny.
zoli agyá mán neki pofont déndzsöl helyett!figyu ehez mit szolsz:bobcattel MVt lassan üldözös mégis utólérös!?mi lenne ha adnék nektek elönyt és bobcattel indulnék 14-én?
Mi majd jol megesszÜk amig te keresed a helyes irÁnyt a ringen
Istenek bepálban, jól bepálik a szánk a sok fánktól,ami már csak nekünk jut
Valamelyik kawÁstÓl leakasztok egy zx 10 et 14-Ére.
Aranyos! ŐŐŐŐŐŐŐŐŐ És okos!
dANGELST ADJATOK!
mik vagytok ti szomáliaiak?esetleg hős tücskök?én szép és aranyos vagyok!aki ismer nem mer mást mondani!
én már láttam személyesen-totál nincs rendben az egész ugy ahogy van.JJK És hogy szopatta a népet hogy neki JJK kipufogója van azt látni kellett volna itt.JJK A KIRÁLY:-)
olvasztott fosnál nincs keményebb nos én az vagyok,tehét betetééé
zerna lett zaklatott a hülye dumánktol!én saját magam egyáltalán nem v csak nagyon ritkán zavarom!de gondolom ezzel ti is így vagytok!