Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
A mailom azért megírom: gyurkesz@freemail.hu
több mint 100 mega asszem
lehet zip-ben felrakom az extrára az egészet hétvégén! aztán belinkelem ide nektek!
este átküldöm neked a képeket amiken te vagy!
told fel őket valami más helyre... pl rapidsharre ha belefér 100 megában, aztán ha valaki akarja letölti...
Még mindíg nem vágod...
Ezekkel tisztában voltam idáig is.
De a Dragon az nem Diablo. Ennyit akartam röviden és tömören!
Én az utcai kiadásokról beszéltem.
Mert hiába versenygumi, ha utcára kiadják akkor az máris utcai gumi lesz. Persze valójában semmit sem változik.
Nagy kérés lenne hogy emailon átküldj pár képet? Gondolom igen! Pedig már nagyon várom! Nem lehet velük vmit intézni?
ez egy jó kérdés volt , de még a tar.hu még mindig nem aktivizálja magát
Szívesen! Felhívhattak volna, ráírtam a mobilod.... OK!
Balusk8:

mikor lesznek elérhetőek a képek?
Ezek között nincs "utcaibb", ezek vérprofi versenygumik! Mi a versenyverziókról diskurálunk.
Supercorsa Pro-t használtak a WSS, valamint a nemzeti és nemzetnözi bajnokságok futamain 2005-tel bezárólag, 2006-tól pedig már a Diablo Supercorsa-t használják!
Megjött az olaj köszi! Holnap megyek érte a postára!
Szerintem gumiügyben Brian-al ne vitatkozz....nincs értelme! Brian-él a pont!
A dragon és a diablo két külön sorozat és nem egymás továbbfejlesztései. A dragon a sportosabb, diablo az utcaibb. Mindkettőnek több változata is van.
Rosszul tudod!
A Supercorsa Pro és annak a továbbfejlesztett változata a Diablo Supercorsa is vérbeli - gyárilag mintás - versenygumi (utcai homologizációval)! Ebből adódik, hogy mindkettő elsősorban pályára való.
Szerintem semmit nem veszel észre abból, hogy SC1 vagy SC2 van elöl Hátul már egyértelműbb, mert az SC1 gyorsabban fogy.
Voltam a Csabinál, láttam a motorod
Lehet hogy hamar elkopik majd az SC1 de ki akartam próbálni hogy milyen. Most hátul Sc2, elöl SC1 volt fent. Így is jó volt. Az elsőmnek a cseréje nem annyira sürgős, inkább a hátsó, de az már fent is van a zsír új. Így most SC1 elől-hátul.
A supercorsa pro az utcai sport gumi nem? ha annak a tovább fejleszése a diablo supercorsa akkor az még mindíg nem olyan jó pályára mint ami most van fent nekem.... De lehet hogy rosszul tudom.
Végül is egy dologra akartam figyelni, hogy elől ne legyen keményebb gumi mint hátul. Rosszul gondolom/tudom a dolgokat? Vagy a gumi amit kínálsz van olyan jó pályára mint "régi" SC1
Előre is köszi a válaszodat!
"Régi" Supercorsa-m nincs, de a Diablo Supercorsa ugyanazt a csúcskategóriát képviseli, tulajdonképpen a Supercorsa Pro továbbfejlesztett változata a Diablo Supercorsa. Ja és ez SC2-es. Gyorsan elfog fogyni hátul is az SC1
Az én motorom is ott van, talán pénteken mehetek érte.
Szia!

Ha van Supercorsa SC1-es elsőd akkor mindenképp érdekel. A diablo sajna nem
Hátulra is új SC1-et rakok fel és előre is azt szeretnék.
Amúgy én is megyek a Csabihoz, asszem ma is és holnap is Épp náluk van a motorom.
lesz nemzetközi aprilia nyilt napo is ha jól tudom junius 6-án... vagy valami iyesmi.
A Kawasakinak volt már Kakucson, az Apriliának + Yamahának a Hringen....lesz még Honda nyíltnap (talán augusztusban a Hringen...), + SUCSAMOTA a Hringen...én ennyit tudok, próbálj meg a márkaképviseleteken érdeklődni...
Most nézem, hogy esztergomi vagy. Ma v. holnap megyek a Proptech-hez, el is tudom vinni, ha érdekel még a dolog.
halo Emberek!

nem tud valaki valamit hogy mikor lesz a hungaroringen valamely márkának tesztmotorozása?
vagy esetleg egyéb pályán?
üdv
THX

http://www.zenithracing.hu/ind...

http://www.corsaro.h
u/futomuve...


a linkek alapján a rugóválasztás még kénytelen vagyok függőben hagyni
1790.- HUF/ liter, ennyi elég is! Még marad is! Posta nem éri meg csak ha más olajat is kérsz még, 10 eFt értékig 1490.- Ft. Vagy Kerepesen van viszonteladónk ott is megkapod ennyiért...