Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja.. tényleg.. a 9-esben estem el.. de csak nagyon picit karcos lett a motor... hál' Istennek..

LX
DT-n... zx-en mi is mentünk, ezért ott nem tudtunk csinálni. Tudom, kerestünk is téged, de nem jöttél.. gondoltuk, hogy estél. De hol?
hello,

melyiken? A DT-n, vagy a ZX-en? A DT-n sajnos csak a 7. körig jutottam... egy kis barátkozás a kavicsággyal....

LX
LX,,,

csináltunk rólad sok képet versenyen! :)
Balu,

hun' vagy má'? és a képek? mindjárt töltöm fel amit Túró csinált a ZX kupáról..
ja, és örülök hogy végre személyesen is kezet rázhattunk nagyon hivatalos megfogalmazás volt..

LX
a palyaidommal egyutt vettem Nemetorszagbol
Ilyen lámpákat hol szereztél?
Hali

Szeretnék pályamotort vásárolni, lehetőlag 600-ast.

R 6 előnyben.

Ha valaki véletlenül tud kérem jelezze.


Csá

Attila
Neeem. Idén még nem.
kategóriát váltasz?
Hívd fel ezeket
gsxr 600 k7 hez keresek áttételt hungaroringre 30 287 43 62
Eladó versenymoci olcsón, sürgösen.:

Link a mocihoz!
Haliho.
Ki tudja honnan lehet hajtókar csavart szerezni valami tuningot,vagy erösitettet?Gsxr be kellene.
Hi!

Valaki le tudná írni hogy mit is takar a délelőtti utcai csoportokhoz tartozó Erste Motoros Akadémiás közreműködés? Vagy ez nekem nem "zavar" be, és olyanok tartoznak oda akik Erste hitellel vettek motort és kaptak egy ingyenes oktatást?
Köszi előre is!
Sziasztok,

mivel kisse ramentem a biztonsagra, (egyel tobbet vettem mint kellene... )
eladnam az alabbi 2004-05-os CBR1000RR palyaidomot, utcan is hasznalhato dupla projektoros vilagitassal.

(az ötliteres Vénusz etolaj nem resze az ajanlatnak... )
Eladó komplett pályaidomzat 2003-2004-es CBR 600 RR-hez, fejidom, plexi, tankidom, hasidom és farokidom, a fejidomon az egyik oladlon lámpának megfelelő kivágás van, ami átlástszó plexivel van eltakarva. CBR matricákkal, honda szárnyas designal, rajtszámokkal. Nem estek vele, nem javított, piros színű. Kérésre küldök képet.

üdv,
Doki
Szerintem inkább az, hogy a 9. embert a DT 600-as mezőnyből min 6-en megvernék!
A régóta igérgetett BMW sportmotor megérkezett. Érkezőben van. Vagy mi. :-D
Az első hivatalos képek a bringáról. Az utcai változat még nincs kész: a WSBK szabály 1000 db utcai motor értékesítését írja elő az indulás egyik feltételeként.
Cikk (angol)+képek:
http://www.motorcyclenews.com/...

Video:

http://www.youtube.com/watch?v...
Az a durva , hogy az első 8 ember 2 perc alatt van.
nemfogom!
Ne hagyd ki majd az R seria kupát se!