Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha van végleges(-nek tűnő) verzió a pályanapra akkor azért írjátok ki ide is légyszi, mivel én még nem regeltem egyikőtöknél se így nem fogok kapni körmailt, viszont jó lenne tudni mi lesz mert a szombati nap nekem jó lehet. THX!
Lehet hogy egyedi jelenség volt, de ha nem lesz szerencsénk és megint rallisok fognak edzeni az azutós félórában vasásárnap (a Dj brancsban vagyok) akkor ba...juk... Leguóljára mikor kint voltam motorozhatatlanná tették a pályát... pl: a célrarában nem tudom hogyan de a pályától a belső íven 5 m távolságról felhordtak kb egy zsák földet... a többi kanyarról inkább nem is beszélek... mondhatni hogy akkor egykicsit berágtammmmmmm...
Csaba!

Én körübelül 30-40 fővel kalkuláltam a visszajelzések alapján, nagyjából félszáz embert kérdeztem meg. Az én rendezvényem amolyan sima pályázásként funkcionált, lévén csóró gyerek vagyok, nincsen zsetonom versenyeket leszervezni.

Viszont!

Ha a többiek is szeretnék, mehet az egybe szervezés. Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, áldásom adom a dologra, de muszáj nekem is beszélnem az általam képviselt motorosokkal, hogy ki hogyan szeretné! Jelen felállások szerint nekünk még él a 12.-ei pályázásunk.

Van egy ötletem: Amikor voltam az EuroRingen, kiharcolni a Pünkösdvasárnapot, a csaj húzta a száját, de beírta a napot. Kérdezte, nem lenne jobb máskor pályázni, mert már 3 motoros nap lesz így, mondtam neki, hogy nem, mert rengeteg embernek nem egyszerű egy napra összehozni a dolgokat úgy, hogy mindenkinek tökéletes! Így a mi motorozásunk be lett iktatva.
Ha a barátaim benne lennének, akkor lehet szó a Pünkösdi gépész kupáról, a szombatot meg átengednénk az autósoknak. Így mindenki jól jár, és az EuroRing is örülhet magának.

Ehhez mit szólsz?

Ha benne vagy, akkor javasolom, hogy a dolog részletezését e-mailezéseken kereszttül oldjuk meg, ne offoljuk szét a topikot ezzel. Rendkívül gyorsnak kell lennünk, mert ma szerda van, a szombat hamar ideér.
DJ!
Én is csak az EURORING weboldalán megadott mail-t és mobilszámot tudom. Mobilon most nem elérhető. Ekaterina - még ha későn is - de válaszol az e-mail-re. Én 21-én, késő délután találkozom vele (4-5 órakor). Az én szervezésemet már lefújtam és elküldtem a körlevelet az érdeklődőknek. Ennek ellenére máris hívtak, hogy mi lenne ha mégis mennénk vegyes napon, vagy esetleg vasárnapra áttenni a dolgot... Dobok egy körlevelet, aztán megszavazzuk mi legyen. A te szervezésedre hány fő jött volna össze? Szervezzük le együtt, egyben! ?
Üdv, Csabi.
Szia Csabi!

Te el tudtad érni az ruszki tulajdonost? A motoros barátaimnak én is le akartam szervezni egy pályamotorozást - kapcsolatépítések, no meg ugye örömteli motorozás szempontjából - minden stimmel, de a tulajdonost nem tudtam elérni. Hírnevet is tudtam volna nekik verni, mert két motoros újság újságíróit is elhoztam volna erre a napra.
Most megy az izgulás, főleg a távoli barátaimnak részéről, hogy most akkor autósok lesznek-e, nem lesznek, izé-hozé, én is ingázok, mint gólyafos a levegőbe, de eddig nálam az a helyzet szolgál, hogy Pünkösdvasárnapot átírják motoros nappá, a saját szememmel láttam, hogy a naptárra a portás ráírta a motoros napot, mondta, hogy megbeszéli a tulajjal. Múlthét hétfőn írtam a tulajdonosnak egy kibbaszott nagy levelet, azóta is várok a válaszra, a portás szerint a héten megkapom. Na mondom fasza, talán szombaton jön majd az e-mail, mikor a motoros kollégák meg már leszerveztek maguknak más programot.

Ja, amúgy a bérlésre nekem öt milliót mondtak!

Csabi, arra kérnélek, hogy ha nem gond, szólj nekem is kérlek, amikor mész tárgyalni az EuroRingre! Elmennék én is, mert ha megbeszélted a magad ügyét a tulajdonosnővel, akkor én is levadásznám, hogy figyejjé má, nem kéne ennyire leszarni a motoros társadalmat, mert akkor ők szarnak az EuroRingre magasívből!
Szia.
Minöségi gumimelegitőt kell venni egyszer és utánna nem kell gondolkozni ezen
Capit Sport 80000Ft
Capit Maxima 105000Ft
3 év teljeskörű garancia nállam
Tisztelettel Egedi S
06209425330
Most hogy idén nem rendeznek versenyt még csak egy nyílt napra se mentem ki és gyanítom nem vagyok ezzel egyedül. Most egy kicsit azt hittem lesz valami, de azért 50%-ra benne volt hogy az ering ezt is leszarja. Nos, leszarta. Valószínű nem abból szedik össze a kenyérre valót azért.
... hát igen! jól fogod meg a kérdést dnor! Nem semmi az a 2MFt+ÁFA a pályabérletért! De ez csak listaár! Ha jól alkudozunk talán lehet belőle 1M+ÁFA. No de ez is brutál. Érdekesség képpen: júni 4-én délután voltunk kint vagy 30-an, esetleg délelőtt voltak kint vagy 10-en. (és volt aki csak 1 órát vett!) Akárhogy számolom, nem volt több bevételük mint 400-450eFt. (Szerintem mi összehoztunk volna nekik vagy 50-60 motorost egész napra.) Másik érdekesség: ha jól tudom, KAKUCS-ot vagy 250-300eFt körül kompletten kiadják. Azért még ne írjuk le az EURORINGET! 2 hét múlva találkozom velük, aztán hátha kiötlünk valamit.
Üdv, Csabi.
Mi a motogp-s hőfokkijelzőset vettük,volt bike-tech -ünk is régebben,de két hónap alatt tönkrement,pedig úgy használtuk,ahogy kell..
miért is nem csodálkozozok az euroringen..gerinctelen anda, az évek folyamán sok embert átbasztak..
P-Ringre megyek hétvégén ... még van hely asszem...
Most oszinten, hogy gondolja ezt az Euroring...?

1. egesz napra, elore regisztracioval 15e ft a palyanap. ha nem regisztralsz elore, akkor 18e.
2. egy eros hetvegi napon van max 50 teljes napos palyazo...sokkal tobb nem fer fel a palyara, na jo max 60...

lehet szorozni. ki az az idiota, aki kiveszi a palyat ennyiert, egyreszt soha az eletben nem szed ossze 120 motorost, foleg hogy mind a 120 hajlando nyomorogni ketszer annyi magaval a palyan, mint amennyien zsufoltan felfernek. vagy mindenki feleannyit motorozik (fel orat minden 2 orabol), mintha kimegy minden kotottseg nelkul egy nyilt napra...

Ez aztan az uzleti es realitas erzek...
Inkabb hagyjak kongani a palyat feluresen, vagy azt varva hogy beesik annyi motorosm, amennyi...

Vagy unjak a banant, es maguknak epitettek a palyat
Szia!
BIKETEK gumimelegítőt itt is találsz jó áron:
http://www.vargesmotor.hu/cont...
Mi tőlük vettünk 2 garnitúrát. Kiválóan működik.
Üdv, Csabi
I. GéPéSZ Motoros Nap, EURORING - későbbi időpontban lesz !

Kedves Motoros Barátaink!

Erőfeszítéseink ellenére sajnos nem sikerült az EURORING üzemeltetésével megegyezni a június 11-i GéPéSZ Motoros Nappal kapcsolatban. Egyelőre – több okból - sem futam megrendezését nem teszik lehetővé, sem a június 11-i vegyes autós/motoros napot nem írják át motoros napra. Jelenleg csak teljes pályabérletre lenne lehetőség, de most 2 milla+áfát nem igazán tudunk kiköhögni. (megjegyzem kb ennyiért már a Hungaroringet is kiadják)
Ez van. Ki kell jelentenem, hogy próbálkozásunk kudarcba fulladt. De nem adjuk fel! Keresünk egy újabb időpontot június-júliusban, amely nem ütközik az egyéb hazai, vagy határon túli pályanapokkal.
Sajnos csak június 22 után tudunk bármiről tárgyalni az EURORING ügyvezetőjével. A www.gepeszmotorosok.hu weboldalunkon az I. GéPéSZ Motoros Napra jelentkezők listáját fent hagyom, mivel egy későbbi időpontban számítok rátok! Elnézést a kellemetlenségért! Minden érdeklődőt körlevélben értesítünk a fejleményekről és a várható új időpontról.

Üdvözlettel, GéPéSz Motorosok / Vincze Csaba
Az jó!Várom hogy visszaírjanak.A Moto Gp-t vagy a Bike Tech-et vettétek?
Nem vészes,mi 3 garnitúrára fizettünk kb 6000 ft-ot...
Van már valami fejlemény az euroringes nappal kapcsolatban? Pontosabban a ringgel levajaztatok mindent, áldását adta rá?
Nagyon baba!
Írtam nekik én is és várom a választ.Mennyi volt a posta?
Írtam nekik angolul a kiválasztott termékkel kapcsolatban és paypal-lal fizettünk.Pár nap alatt itt volt a csomag:)))
Köszi!
Ez jó lenne.Postázzák is?Hogyan fizettetek?
Bár 1 időtervet megnéznék,milyen versenyek lesznek,és mennyiket mennek--
Köszi,,ezek tényleg idióták,az rengeteg...
annyit hogy brutál áron adják
napi 45000 ft ami kb 165 euro naponta
annyit nem fizettek ki ugyse egy Hringért

Mondjuk Brno vagy Mugello-Misano mindig ennyibe kerül naponta, de a hringért senki nem fizetni ennyit
csak az angolok
Mi innen vettünk párat és nagyon jó,annyi,hogy angol dugós
http://www.gremlinracetech.com...
Sziasztok!
Nem tud valaki jó áron minőségi gumimelegítőt?