Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felmerült itt több kérdés,többek közt,hogy mi lesz a BRO kártyára kifizetett zsetonnal....na pl arra is választ kap aki kijön ...

Amúgy meg a faszom kivan,lehúzzák a rolót én meg szaros 58at mentem csak... wazzz
Bele kell húzni és ki kell basznom az 56ot, aztán felőlem bezárhat a bazár..
"Illés Zoltán Környezetvédelmi Államtitkárt,"

nem is tudtam....a szemét...nem tudott 00-át menni,és tessék..erre bezáratja a ringet!
Nah, elmentem az agyonajnározott Méta utcai gumishoz.
Hát faszom! Nem tudom mit képzeltek ti...
Tényleg király a csávó!
Nem sokan vigyáztak eddig úgy a felnire, mint ő, plusz azonnal lejött, h ért hozzá.
Megérte egy centírozásért hűvösvölgyből 50km-t motorozni oda-vissza a 7 fokban, jégesőben, és 3X-i elázásért...
Vettem volna inkább ki azt a szájbatekert felnit.
jaah,szerintem amúgy nem...
Ezt te sem gondolod komolyan, ugye?
nem hülye a kérdés, de ma már harmadszor találkozom ezzel a linkkel itt.......
Sziasztok,

Lehet hülye kérdés, de nem függ össze ezzel?

link
az a gyűlés ér annyit mint egy szakszervezeti gyűlés!? 3 dolog van a világon ami teljesen fölösleges...na...ez is az.

sajnos

te meg luki hagyd már ezt a szar "rezsőt is megértem"dumát!ja én meg a politikusokat értem meg...
Jaaah,egy óra 52 perc,azt esetleg,de csak úgy ha Predi vontatna,,,,kamazarcú gyökér
Persze-persze.
Gyógyszereket bevetted, Zolika?
Nekem nagyon rosszkor jött ez a dolog. Az év végére simán mentem volna 1.52-t . De ha jól elkaptam volna a fonalat lehet az 1.50 eleje is meg lett volna . Most már mindegy. Megette a fene az egészet .
Viccet félretéve. Én megértem Rezsőbát is. Ha esik akkor kibaszott sokat bukik. Ha meg két héttel előre ki kellene fizetnünk a pályát akkor azért hőbörögnénk. Buzik vagyunk mi motorosok is. Soha semmi nem tetszik nekünk. De remélem meg fog oldódni ez a dolog is. Mert csak úgy finoman megsúgom, hogy elmenni és szép halkan elmondani mit szeretnénk a Moshe által említett gyűlésre annak semmi értelmét nem látom. A szép szó az esetek 98%-ban ilyen állami cégeknél(önkormányzat stb.) nem szokott elég lenni.
Menjünk be és simán foglaljuk el a H.Ringet. Utána meg irány az Országház. Vissza vesszük a 4 metróból ellopott milliárdokat és június végére készen is van a Balcsi ring.
Mindennek az oka hogy meg kell építeni a Balaton ringet
Csak előre tekintsünk... irány a Szlovakring
Fú de utálom az ilyen fillérbaszó csóró csávókat!
(én is ezt a megoldást szoktam választani )
Ez így van, ezt én ugyan így gondolom. De azért dühít, hogy itt nem működik semmi.
A lényeg az, hogy jól kibasztak velünk motorosokkal.
Mi lesz a Bro fankártyánkal? Szerintetek visszakapjuk az árát?
Svéd! Te úgyis szeretsz szervezni. Vedd át te az egészet!
mondtam én hogy fizessünk 60ezret 1x20 percért...mert ugye gyorsulni is ugy lehet meg a gumi se kopik!meg mert izé,mert amit elkoptattunk volna még 2x 20 perc alatt azt inkább adtuk volna rezsinek rezsire...

sose halgattok rám!ugye!és most mi lett!?na bumm!
inkább mentünk volna 60 ezerért...most mindenki befosik,imádkoznak majd rezsőért,,,rossz rossz de hát ez van..és félve a változástól(ami lehet pozitív is csak ezt nem tudják elhinni),követelni fogják a senkinek sem jó de legalább rossz régit!
csak nevetni tudok ezen az egészen...mehetne ez is a reklámba..így szeret a kurvaanyád "magyar"? ország!
Szerinted
lám lám .....mit is mondhatnék, bemegyek oszt megegyezek velük én...vagy majd csinálja más,lehet sokkal jobban!(ugy is ki voltam akadva az ob dt árain,pláne a maga kétszer 4,5mp motorozási lehetőségével egyenesen lenyűgözött)vagy nem...az is lehet.itt van szlovákia pannonia brno...svéd eddig is nagyon komoly és jó napokat szervezett,és igen jó árakon!szerintem ezután sem fog kétségbe esni....lehet csak arra vár hogy hányan írjuk..hogy"svéd csináld már"!lehet bárhol beszervezni versenyeket ugy mint tavaly a kamotó...idén lehet ugy gsxr kupa,meg RR...ügyes a svéd nem kell őt félteni!

jajj szegény mi(azaz magyarok)már megint a saját szarunkba estünk telipofával.... hu de kínos egy népség!nem csodálom hogy írtanak minket! egy valamit mindig kivált belőlem a magyar mentalitás...az pedig nem más mint a hányinger!
Ebben a F1 dologban nem értünk egyet. Az állam minden évben 2 mlrd. Ft.-ot. tol bele. Cserébe idáig annyit várt el, hogy a jegy bevételek az övék legyenek de ezt sem kapták meg by Palik-Frank páros. A Frank résztulaja a HR rt-nek az Oster lizingen keresztül és így birtokolta a jegy bevételeket ezt nem kell magyaráznom ugye. Az Állam (vagy álam mióta a nyelv őr másképpen írta nem tudom mi a helyes) áttételesen úgy jut bevételhez, hogy a vendég éjszakák illetve az árusoknál realizálódott bevétel után adóznak akik a bevételhez jutottak. LOL! Ez megint nem szorul magyarázatra. Úgy gondolom, hogy az valóban egy elfogadhatatlan megoldás volt, hogy más cég hasznosítja a HR napokat. Gondolom a Gyuzsó mint gazdasági szakember ennek akarta elejét venni amikor felszámolta a közvetítést. A Rezsővel meg nem tudott vagy akart megegyezni. Ezt szívjuk most per pillanat. De lehet,hogy esetleg más emberrel megegyeznek. Ráadásul a Rezsőnek pont amit Te leírtál volt az indoka arra, hogy ne legyen néző (szemét stb.) Mert a bérleti díjba a Ringnek nem fért bele a takarítás? Ezt a csontot lehetne rágni még sokáig.
Mindenképpen érdekli az államot a Hungaroring hisz az F1ből elég sok bevételhez jut, az hogy az autós meg motoros ingyen karikázzon a ringen az meg felejtős...Technikai sport ami pénzbe kerül...csak nem mind1 hogy mennyibe és mit kapsz érte cserébe...

KB kilehetne ingyen is hozni a nevezést ha a megfelelő szponzorálás a versenyre meglenne, az meg egy körforgás.
Ha van reklám akkor kijön a néző, ha van néző akkor van szponzorálásra kiadható felületed, ha van szponzorod akkor tudod finanszírozni a versenyzést, ha meg mész akkor van bevétel a rendezőnek, tehát lesz következő verseny is. ha sok a néző akkor már a versenyt is beszponzorálják és mégnagyobb hírértéke lesz.

Tudom ha sok a néző akkor sok a szemét is amit szétdobálnak.
Anno a Zengő amit csinált Autós OB szervezésileg nemvolt gyenge, Internetes oldalakon simán publikálnák a versenyeket, csak meg kéne írni oda a cikket...
Erről soha nem fogjuk megtudni az igazságot! Sok pletyka keringett erről. De egy biztos, nem véletlenül számolták fel a hasznosító kft.-t. Ez sok embert érintett szarul. Áttételesen meg a rossz végén állunk a cerkának.
Tompi biztos SZOT gyűlésen van!
Ez a Magyar leosztás! Ideje lenne át állni az Európaira?
Nehogy valaki ideírja, hogy pont én írom ezt! ( Tompi, Lucky, Crazy, Predi) stb!
valahogy igy ?