Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs az a meló, amit ne tudnék leosztani...!
Buszos endurance ....
A Svéd hozza ide a Svéd nyuggereket nézőnek!
Meg szervezze a napokat meg minden!
A motor versenyekről annyit, hogy ha az államot érdekelné az egész, és van egy ring akkor az autósoknak meg a motorosoknak biztosíthatna edzés lehetőséget ingyen. De természetesen csak és kizárólag azoknak akik a nemzeti bajnokságban vagy bármely FIM által elismert bajnokságban rajthoz állnak. Amit természetesen az évad kezdete után igazolni kellene. A külföldi szervezésű napokon meg fizetnénk ha megyünk.
Azt hittem Te belevágsz!
Nos, nekem is van véleményem, mert az ugye olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van...
Ez egy kicsit olyan, mint amikor kirúgnak egy nem épp kellemes, de szarságával együtt megszokott melóból. Hirtelenjében szar, mert a semminél jobb volt, de ott a lehetőség egy jobbnak!
Simán lehetne ezt jól csinálni, még akár jó haszonnal is! Ha nem lennék jól fizetett multirabszolga, rá is repülnék. Nyílván kell némi befektetés, meg kapcsolatok, de leginkább 24/7-ben kell nyomni, amíg be nem lendül.
Néhány lehetőség, amik sokkal kevésbé viccesek, mint első hallásra tűnnek:
-csinálják a szlovákok itt is a motoros napok szervezését (vagy a csehek...)
-Svéd hagyjon fel az ingázással meg a svéd nyugdíjasok szórakoztatásával (vagy azt adja ki gebinbe) és hozza ide a nyugatiakat stabil rendszerben





Amúgy meg mindig mondom, hogy micsoda hülyeség ez a motorozás
Részemről nem kritika volt. De azért van egy igen nagy gondja a magyar gyorsasági motorsportnak, nincs futtatva, nincs népszerűsítve, nincs ott a médiában. Ehhez pénz kellene, de egy szint után azt gondolom már nem vinné, hanem inkább hozná azt. Ez pedig hatással lenne a motoros napokra is...
számomra az furcsa, hogy egyik pillanatról a másikra történt ez (?) nem volt semmi előjele?...
....sokan leginkább a Hringen motoroznak (mert az van közel)...és BroFan kártyát váltanak, azzal mi lesz?....gondolom az nem lesz vissza térítve...
pontosan igy látom én is
szerintem elmult már az az idő hogy birná pótolni a kieső pénzt.
Talán régen egy esőnapra kapott kedvezményt, az uj vezetéstől ezt kizártnak tartom
Már most mondta Rezső hogy mennyit fog bukni holnap, mert esőt igérnek
pedig talán nem is lesz eső, de sokan már az előrejelzés miatt el sem indulnak, mást terveztek be
amikor épült a Hungaroring, akkor nem volt gond?....ez egy versenypálya....nem villanyautók és motorok száguldoznak rajta....
de lássunk példát:
Olaszországban, Misano-ban bent van a településen a versenypálya mégis működik....egyszerű decibel korlátokkal meg lehetett oldani...
Rezso bat lehet kritizalni (nem szidni), de bevallom, keves alkalommal hallottam epito jellegu kritikat. A penz egy dolog, de csinalni is kellene.
Akarkibol nem lesz a nemzetkozi gyorsasagi motorsport vezetoje, szerintem tokeletesen megfelel neki az a pozicio: nem kopkodik es nem is bukik miatta.

Vitatkoztam es beszelgettem az Oreggel nem keveset, s en azt mondom, minden eddigi bajunk ellenere volt lehetosegunk, amit Neki koszonhettunk. Most ez sem lesz...
Változások az ez évi motoros Napok naptárában!
2011. április 1. @ 13:46

A Hungaroring program naptárában beállt változások, valamint az igények csökkenése kihatással van a Motoros Napok naptárára. Emiatt négy tervezett Motoros Nap törlésre került: április 28, június 3, augusztus 5, és augusztus 19.

Ugyancsak csökken a Vasárnap Esti motorozások száma. Az eredetileg, a programfüzetben meghirdetettből mindössze kettő kerül megrendezésre: május 8.-án és június 26.-án

azt akko még ez is ... :/
ez magyarország kisbetűvel
Szia!
Szia Gyurkesz
A végén mégis mi motorosok szívjuk meg, ahelyett, hogy javulna a helyzet romlik. Szponzort így is nehéz találni, de ez, hogy egy verseny után az egész szezon totál bizonytalan lábakon áll csak ront a jelen helyzeten. Kíváncsi lennék az okára, hogy ennek miért most kellett kibuknia, miért nem év elején vagy inkább a végén!?
Ez sehogy se jó hír, de talán ahhoz, hogy jelentősen előbbre lépjen a magyar motorsport talán előbb hátra kell lépnie...
Azért nem 1hónapból áll a Hungaroringen az élet amikor az F1 megérkezik...lenyírják a füvet meg kitakarítanak...azért hogy fenntartsanak egy ilyen pályát kikell adni mindenféle rendezvényeknek, mint pl Motorverseny legyen az OB vagy JURA vagy akármi...az meg zajjal jár...lehetne focizni is rajta csak oda nemfognak egy 5km es aszfaltcsíkot bérelni
...és a kamionban motoroztok, otthon Nyíregyen.
Nektek dupla szívás Moshe! Sajnálom az egész nyíregyházi"bagázst"!
Ha motorozni akartok a továbbiakban akkor gazdaságosabb ha vesztek egy kamiont amibe mindenki belefér!
Svéd,

akkor elég ha átgurulsz a start vonalon és belengetem neked a kockást,

bár lehet hogy ott is van valami minimum kör amit abszolválni kell? ezt nem tudom..
Amúgy sztem nem, mert XY külföldi lesz a magyar bajnok.
2 magyar SM licensz van idén.
Németh József, és Ármos Zoltán.
2011 ben EGYETLEN magyar versenyző sem váltott ki Supermotora licenszet.......
tehát én lehetnék magyar bajnok akár a zx-el is ha körbe érek a pályán :)
asszem sportágat váltok, annyira jo volt dobogon állni :)
Igen, gyökeres változások. De sajnos a ringre is beköltözött a politika. Ez nagyon rossz, és nehezen lehet tenni ellene. Ahogy a híreket össze lehet gyűjteni a MNASZ-en belül a Fidesz tagjainak 2 társasága feszül egymásnak a hatalomért. A ring vezetését a Gyuzsó kárpótlásnak kapta meg. Ami nem azt jelenti, hogy ne csinálhatná jól. De nem úgy néz ki, hogy akarná. Inkább egy jól fizető kellemes környezetben lévő munkahelynek tekinti. A MAMS vezetését élükön a Rezsővel meg úgy szarják le ahogy van. Gondolom most mindent leölnek aztán kérnek egy kis pénzt, hogy talpra állítsák az egészet. Az meg egy adalék még, hogy szerintem a Rezső nagyrészt belefáradt a harcba is. De azt se felejtsük el, hogy a ring hogy működött az elmúlt években! Dancsó és társai kft. által üzemeltetve. Ebből meg az új vezetésnek lehet elege. Lehet, hogy ennek okán nem kompromisszum képesek ill. nem akarnak a Rezsővel komolyan tárgyalni. Nem tudhatjuk. Mindenesetre tök szívás.
Nekem bázisnak továbbra is a Szlovakiaring vállalható, vagy ha EU-ban vagyok akkor Bécsből Red Bull amennyiben beidul komolyabban...

Természetesen sajnálnám a H-Ringes lehetőség megszünését, igy gyakorlatilag csak Nyugat-Magyarországon maradna pálya..