Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

O.K. nem szóltam, bocsi, most látom hogy egyrészeset keresel!:)
Szia Znow!
Nekünk van egy eladó 56-os Joe Rocket ruha, kétrészes, jó árban van, ha érdekel küldök e-mail-ben képet, és megírom az árát!
Szia,
nekem 56-os ruha kellene
köszi
Hi,+36-30-975-8678 , +36-25-510-190 , a kutya szama,
ki tudja az allbike.hu Kutya felhasználo telszámát?
Sziasztok!
A legtöbb itt rendszeresen írogató embernek ez már nem érdekes, de hátha vannak, akik csak csendben ámuldoznak a nagyok kalandjain és álmodoznak, hogy de jó lenne, ha ők is...
Na, ebben az irányban az első lépés: http://euroring.hu/index.php?c...
A köv. időpont ápr. 20.
Nekem csak annyi közöm van hozzá, hogy a 8 ember meg kell, hogy legyen, hogy az adott alkalmat megtartsák.

További kellemest!
Beteglátogatóban Aquánál
Mivel úgyis kellett volna mennem vasárnap Pécsre a motorért, igy gondoltam hét legyet egy csapásra és felhívtam Aquabase barátomat, hogy van e valami említésre méltó buli este az országos hírű Retro2 szórakozóhelyen, Soltvadkerten. Gabi nagyon megörült az ötletemnek és már neki is kezdett szervezni a szállást, pedig alig hallottam a hangját annyira be volt rekedve. Bérczi Janit is invitáltam, hogy tartson velem motorátvétel ürügyén de vasárnap melóznia kellett. Almanó viszont amúgy is közel lakik Soltvadkerthez, így ő könnyebben kötélnek állt. Gabi foglalt nekünk egy termalhotelt, ott találkoztam Almanoval és Aqua meg elküldte értünk a Retro2 Taxiját ami minden környékbelinek teljesen ingyenes oda is meg vissza is. Ez elég bátor üzleti húzás, hiszen 50 km es körzeten belül hajlandóak hozni vinni a vendégeket ingyen, ami nem kevés. összesen 3 kocsi rohangál a megyében egész éjjel és reggel 5-6-ig ki is vannak használva.
Maga a Disco egy bevásárló központban van ahol egy Pizzéria és egy billiárd szalon is az egységhez tartozik. Komoly biztonsági személyzet várt minket, akik ellenőrzik, hogy a diszkóba ne kerüljön rosszul öltözött egyén, a Pizzéria és a billiárd külön elbirálás alá esik ebből a szempontból. Nagyon jól át van gondolva a szervezés és meglepő módon nagyon sok vendég volt mindhárom egységben.
A helységek designja nagyon kellemes, látszik, hogy költve lett rá. Pizzériában kivallóan elkészített pizzát vacsoráztunk Én villányi nedveket szopogattam, Almano Jägerezett. Kb 500 fő volt , de Gabi mégis szakitott időt dumálgatásra. Olyan hamar elszaladt az idő hogy reggel 4 után kerültünk haza ismét a sofőrszolgálattal.
Remekül éreztem magam, köszi a meghívást, ide máskor is el kell menni…
3 mm
Sziasztok! gsxr1000 k7-8 blokk alkatrészek vannak eladók, váltó ,hengerfej,csuszókuplung, blokkház (papiros),dugók,hajtókar,jobb deklik, stb, ha valakit érdekel tel: 06 70 362 7133.
Öreg celeb nem vén celeb!
600-as van, de polcon, raktár nincs
75eft:D
lemaradt:D::D:D:D:
Leírás:Spyke Kangaroo Bőr az új ár(280eft) töredéke!Kenguru bőr nagyon könnyű!3x volt rajtam!Szinte új makulátlan állapotú, térdkoptatóval, kivehető béléssel
szia!


Nekem van eladó ruhám áron alul!
Milyenek a méreteid?
06704080843
Tiha
Mittudomén,van mindenféle,de tedd zsebre
ismerkedés megy.....féltem tőle kurvára..de most hogy mentem már vele egy ezret...mostmár fosok rendesen...ezt ha cibálod és rendeltetésszerűen használod..akkor pont elmebeteg
még az is lehet.. ha meg nem megy az ismerkedés az új tizessel akkor ajánlom a középsugaras húgyivó terápiát reggelente !
Zsófi megy vele ugyhogy ne riogasd
szimmeringed van kiscsákó?vagy vigyek?
JAjj,jajjjjj Fos az egész akkor
legfeljebb ellövöm a regedet
x-bike-nál múltkor láttam polcon.
jah
most mi lett az új paripa ZX 10-es?
meg lehet még az is....hogy nem Bár Szlovak ringre vegig le regisztaltam mar.. de most belegondolva minek .