Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs csere! Irigy vagyok mint a Kutya! Ő csak az enyém!
Hová tünt PICI R? ,
A GSXF nem pont a pályára készült ebben tökéletesen igazad van ha jössz P ringre akkor kipróbálhatod az '1000RR em ha van hozzá kedved csak kérlek ne döntsed meg annyira hogy túlmennyen a gumi peremén
Há' még jóhogy de mivel elég nehéz a motorom, na meg nem is pályára van kitalálva, ezért elég visszafogottan megy a döntögetés
Én voltam már 3 szor a P ringen és tervezen hogy én is megyek a jövő honapban 2 szer is.mennyire szoktad megdönteni kimegy peremig az a gumi?
Nem szoktam, de tervbe van véve
Mit lehet nyerni a szépségversenyen?
Én szavaztam rád ha jól emlékszen 5 szavazatot és szerintem te vagy a befutó aPannóniaringre nem szoktál jönni?
Igyekszem
Tudom már lerágott csont, de nagyon a "célegyenesben" vagyok ám itt is:
Úgyhogy kéretik még pár szavazat
Mesi te tusz valamit
Sajnos volt 1-2 meleg helyzet páran megijesztettek, de ezt leszámítva írtó jót mentem, amit sportbíró társaim is megerősítettek
Ennek igazán örülök, bár sokan voltak pályán, de ezek szerint így is élvezted
Láttam fotósokat, valaki tudja, hol lesznek a képek?
Seszty, ez a tegnapi pályázás nagyon jól esett
Te sportmotorral én pedig szupermotoval nem mentem még egy csre?valamikor?
Sajnos drótköteles eset nálunk is volt......

Milyen a supermoto pályán .....? Megmondom őszintén nincsen összehasonlítási alapom, mert sportmotorral nem gurultam még.
Hát igen a Vadászok már csak ilyenek nálunk nem csak kergetés volt régebben egy homokbánnyában szoktunk motorozni és kocsikázni ,de mikor eggyik nap egy két kifeszített drótkötelet találtunk utána már meggondolandó volt a dolog milyen a szupermoto a pályán ?még soha nem mentem ilyennel csak sportmotorral és régen endúróval a homokbánnyában
, , , ,
Szia!

Köszönöm! Régen én is enduroztam, de nem jött be, hogy állandóan kergettek a vadászok, ezért maradtam a supermotonál!
[Szia láttam egy videót ahol te mész te sem mész rosszul a igaza te a pályán
Ő az akire nagyon büszkék lehetünk!
Erzberg 2009 Herczeg Marianna
Akkó' az lehet nem is te vótá'.....

Azért:
nekem is Puma csizmám van, csak jókat tudok róla mondani, jól tartja a lábat, kívülről merev, igy esésnél jól véd (kipróbáltam ).. persze nem gyalogtúrára van tervezve, de amint már fennt ülsz a motoron meglepően kényelmes.. ha az elején a bokánál szorit a műanyag, azt ki lehet tágítani, én is ezt tettem, utána viszont egy nagyon szuper csizma, csak ajánlani tudom mindenkinek!
te meg minek iszol, ha nem bírod? ..nem baj, én így is elfogadlak és imádlak..