Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És most megyek főzök egy Jalapeno sajtkrémlevest tüzes lesz, mint a szakács
Istenem egyszer rajtam vitatkoznának így a nők.
nem
Én nem mondtam, hogy csalás a szavazás, nem mondtam, hogy mindenki tetszik, nem mondom hogy NE szavazz rám és nem akarok NEM nyerni és nem is szólok be senkinek, így jó?
na jó, de hányszor?
..csak Taresszal ne zárj össze..
Ejjj Zseby, ha így folytatod Te is maradsz a seggeden
De, de fújt az mint Merilyn Monroe-nak kábé, de aztat a képet nem mertem feltenni, mert az má' megvesztegetés lett vóna
mármint hogy ölellek na
mosmá' engem is hagyj itthon, légyszi.. ..ennyi címem még sose vót
öllelek
nem fejeznétek már be ezt a szarrágást? ..komolyan nevetséges és ritka unalmas... ..már azt se tudjátok, hogy ki kinek szól be, meg ki kinek magyarázkodik...

vicc
Tarka, ezt buktad mosmá' maradsz ahol vagy és punktum akárhányszor nem szavazol, annyiszor maradsz ahol vagy
Nem neked szólt, hanem azoknak, akik azt hiszik, hogy csalás a szavazás!
Miért nem szervezett még senki jobbat, ha itt mindenki ilyen okos?
Na én tényleg befejeztem itt, aki akar tudja, hol talál...
én semmiféle csalásról nem beszéltem

ha nem nekem szólt akkor is csak tisztázni akartam magam
Sziasztok!

Örülök, hogy úgy gondoljátok, hogy ez a szavazás csalás és itt valakinek "kell" nyerni. Felvilágosítanék mindenkit, hogy egy ekkora cégnek se ideje se érdeke ilyet tenni. Nincs semmiféle szavazógép, sem előre kiválasztott nyertes. A nyeremény összegéből is gondolhatjátok, hogy ez nem akkora összeg, hogy bárki is ilyenen törje a fejét. Egyébként az,hogy ki kire szavaz az magánügy. Az állások nem rajtunk múlnak, az viszont tény, hogy akinek több ismerőse van, vagy aki nagyobb hírverést kelt a dolognak az jobban áll. De könyörgöm, hol láttatok már olyat, hogy ez tiltott? Egyébként pedig a találkozón is lesz még közönségszavazás, hogy elhiggyétek végre, semmiféle csalás nincs.

Egyébként azt hiszitek, hogy egy új portál ilyennel szeretné magát első körben lejáratni?

Ez volt az első és utolsó hozzászólásom ebben a témában, mivel nem szeretnék és nincs is okom magyarázkodni senkinek.

(Ha már itt tartunk a nevezők közül 3 hölgyet ismerek személyesen és nem ők vezetnek érdekes módon!)


akkor, SRY bár a fődíj díjazás(?) csak korosztályokban megy! És eléggé úgy tűnt, bár amit mondtam azt úgy is gondolom, még ha nem is rám vonatkozott az észrevétel! Valószínűleg akire gondoltál nem olvassa a fórumot.

De azt már megbeszéltük hogy nem a szépség dönt:)hanem az ismerősök száma:) lehet hogy valami hatalmas nagy bandához tartozik... vagy nem tudom:)

Sajnálom a kiakadásomat, de tényleg azt hittem rólam van szó
Valamit nagyon-nagyon félreértettél,mert én nem rólad beszéltem:))))
Te szép vagy:))Tényleg.vmi infó itt máshova ment.
Alíz,én nem is rólad beszéltem,te nem a mi kategóriánkban vagy,hanem a chopperben.Vagy rosszul tudom?Vmit félreértettél
köszi
Ne aggódj, nincs azzal a motorral sem semmi baj. Jó vagy rajta
és ha azt mondom hogy a 250 es eliminatorokat zzr 250 blokkal csinálják, úgy jobban tetszik
alizka nekem csak a motorod nem jön be.
a másik topikban

Megjegyezném hogy én egyetlen lányt sem járattam le sehol, sőt megpróbáltam ismerkedni, kedves lenni.
De tudod mit lehet, hogy így már az embernek nincs is kedve odamenni, pedig biztos jó lesz ha pár lány akik egy csapatba tartoznak újjal mutogatnak majd rá! Ó, alig várom.

Ha valaki más csinálná ezt, nem tudom mit szólnál hozzá!
Valami csak onnantól kezdve nem probléma ha közületek csinálja valaki, először ment a vita hogy cicimutogatás, meg plazamotorosok, majd mikor ezt egy angyal tette ki, onnantól nem volt szó róla.
Majd azért volt lázadás, hogy nem gurulós kép. Erre, most egy másik angyal képet agyba-főbe dicséred!

Szerintem én senkinek semmi rosszat nem mondtam, vagy tettem, és azt hittem az ilyen viselkedés már elmúlt az óvodában!

Pedig megígértem a páromnak hogy nem szólok semmit, de ez már egy kicsit sok! Ezért lehet utálni..... de én legalább elmondom mit gondolok.

:) Köszi, legalább most már ismerem a véleményed .

még jó hogy megemlítetted a másik, hogy itt is van ilyen téma, különben ezt az érdekes hozzászólást nem olvashattam volna!

ÜDV ALÍZ