Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!
..nekem Dainese van, és imádom, pedig "live" próba nélkül vettem, a Dainese mérettáblázat alapján lőttem be, hogy mekkora kell.. ..teljesen hibátlan..
..ja, és annak az árnak, amit írtál, kevesebb, mint a feléért hozattam haza Svájcból.. (lehet ezt ügyesen is )

ha gondolod, szívesen adok pár tippet
Csajok jön valaki?
Sziasztok, esetleg egy piros schubert s1, zárt, hölgy utas bukó nem kellene vkinek? Alig használta, újszerű, a páromé (van/volt).
54/55 méret, ha érdekelne vkit....
ööö, hát most a sárkány elment szabira, helyette Elmo vette át az őrzést
BRO Csajos Motorozások!

Július 19-én vasárnap 16,30 - 18,00 csajoké a pálya a Pannónia Ringen. Aki teheti éljen a lehetőséggel, legjobb alkalom kipróbálni "biztonságos" körülmények között a pancsiringet. Részletek: http://brorganisation.hu/?p=64...
Most azok is csatlakozhatnak, akiknek a Hring esetleg messze van.

Valamint, augusztus 23-án vasárnap este a hringi vasárnap esti motorozás egyik csoportja a csajoké, 3x20 perc tiszta menet.
Ide is bárki jöhet, licenc, stb. nem feltétel egyik alkalomra sem.

Szóljatok akinek tudtok, hogy folytatódnak a "Csajos pályázások"!
Látom közben sokat alakult a ruhatéma
Mesi és az erényövet hétfejű sárkány őrzi
felhivtam oket, penteken lehet menni probalni. annyi a kulonbseg a noi fazonnal, hogy karcsusitott.
kivancsi vagyok ra...
igen, mar megtalaltam, koszi.
Én cirka 2 éve vettem és nekem volt olyan szerencsém, hogy felhozta a srác Pestre, na meg óccóbb isz vót
Találtam viszonteladót:
MOTO.HU MOTOROS SZAKÜZLET ÉS OUTLET
1015 BP. BATTHYÁNY UTCA 13.
NYITVA TARTÁS:
H-P: 10-18
TEL: 061/201-1034

De nézd, kiszállítják, csak jobban meg kell nézni az oldalt
Ilyen ruha alatt kötelezővé is tenném. Főleg, ha ilyen jól néz ki az illető.
Erényöv kérlek szépen 7 lakattal
Ohhe, hát nűit hordok
koszi. en ugyanilyent hordok, ha valamit veszek magamnak, o is kap. mar csak a motor hianyzik, a jogsija mar reg megvan hozza.
nagyon jol nez ki ez a ruha! bar mondjuk az adatlapodon a 3-4-es kepen levo ruha sem rossz!
Pesten meg lehet nezni oket, vagy erdemes lemenni Bajara? Es gondolom a noinek a szabasa is mas...
Mesi a pántos selyem motoros ruhához milyen protektorok tartoznak?
ez női?
vagy fírfi szabásút hordol?
Kaptok egy jó pontot sokan nem hordanak efféle cuccokat
Amiből van, ott írja is az oldal alján, hogy női méret: 36, 38, 40...stb... de a profiloldalamon rajtam is ez a fajta van ott megnézheted hogy áll
van egy ilyenje. lezipzarozhato gerincvedovel.
Próba még ingyé van
Minél többet néztek meg annál jobb, ha van rá időtök.
Ja és a gerincvédőt se felejtsétek el! Van olyan fontos, mint a többi, sőőőttt!
szia!

ezekbol van noi szabasu is?
oksa, koszi!
hat neha en sem ertem, dehat legyen.
csizmabol mindenkeppen csak olyan lesz, ami ved az odalra kicsavarodas ellen. a TCX csizmai is nagyon tettszenek neki, lehet olyant is probaltatok vele.
Hali, én én innen rendeltem magamnak és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Ez a no name olcsóbb kategória, de a célnak tökéletesen megfelel
A ruha otthon, nem felejtem el lefotózom, igen kicsit "nagyobb" vagyok
Végül is az a lényeg, hogy olyan legyen, amiben jól érzi magát. És mint tudjuk, nőknél nem mindig a józan ész és praktikusság dominál ha titán, legyen titán.
Az Alpin is jó csizma, én is gondolkodtam rajta. Végül is mindegy melyik márka, csak védje a bokáját az oldalra-fordulások ellen is. Nekem a gaerne ilyen téren már sokszor segített
szia!

44-es kell neki Spykebol es Dainesbol, 40-es alpinbol. a 46-os spidi szerintem nagy lesz ra, de azert egy kepet kuldhetnel.
csizmabol 40-es kell, van a Motorlinenal, megkerdeztem, a heten megyunk probalni es venni.
A titan koptatot ne kerdezd, miert kell (nekem van, de mindek...), mondtam neki, a belso protektorok is ugyan ugy vedenek. Ha nem lesz jo a corsa, akkor van 180 ojroert alpin supertech. de az meg nekem nem szimpi.