Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig pont van egy kétrészes nagyon szép állapotú 46-os Spidi ruhám eladó
A spidik szerintem jó rucik, de a többi is ebben a kategóriában.
Tulajdonképpen miért kell a külső titán koptató?
Csizmában jó választás a vertigo corsa, nem tudom gyártanak-e már belőle 39-nél kisebbet?
Szerencsére ma már jobban lehet kapni női lábméretekben is sportcsizmákat.
írd ki a telszámát egy vasútállomáson a wc-be buzirandinak
Udvozlet a forumlakoknak!

remelem a holgyek tudnak valaszolni a kerdesemre, mert gondban vagyok.
paromnak keresek kimondottan noi szabasu 2 reszes borruhat illetve csizmat. ruhakbol amit talaltunk az a spyke, alpin es dainese. ebbol spyke kiesett, nem szimpi, dainese lenne 2 is, 240-280ezerert, kulfoldrol 210-240, illetve egy alpin kulfoldrol 150k-ert. spidi ketreszes szinten nem bejovos.
valakinek van tapasztalata valamelyikkel? nehezen tudom rabeszelni az alpinra, mert nincs a vallan kulso titan-koptato, mint a dainese-nek. pedig jo cucc.
csizmaban valoszinu veritgo corsa lesz. (nekem is az van, es o is azt szeretne)

udv.!
TayRol
Láttam Mesi fotogalériáját a miskolci turárol... Vasárnap joidö esetén Miskolc környékén motorozgatunk... ha van kedve vkinek csatlakozni vmien formában jelezze:)
Szerintem gyerekes és undorító dolog ilyet tenni bárkivel.Sejtem,kik közül lehetett,aki feltett,csak a lányok,vagy a fiú nehogy majd magát is megtalálja egy ilyen hasonlóan abberált szituban!Mert sosem lehet tudni...Remélem a parasztja olvassa itt is,amit üzenek neki!Száradjon el a lelke az ilyen mocsoknak,akinek ilyet van képe megcsinálni!Még szerencse,hogy csak kiröhögtük,és Tibi is poénosan fogta fel,tudja hogy sok irigyünk van..Ennyi!
Szóval faxfej,innen is üzenem,bekaphatod,nem jött be!
oks
Sztem este msn,ok?
Ancsy!

Párodtól (meg persze Tőled is) megint elkérhetném az időmérőt csütörtökre ha megoldható? (Majd hívom Tibit is, vagy este msn)
Legyen úgy
Akkor találkozunk re mélem
Én ott leszek
Hali Csajszik!
Egy kis edzés szerdán 17-én 18.00 - 20.00-ig, Aszalós pályaeste. 18-án a BR betelt, így érdemes átgondolni a lehetőséget (nem csak Csajoknak! ). www.aszalos.hu
ha jó leszel majd rajzolok valamit. csak add meg a témát.
Akkor ezt orvosolni kellene ha visszajöttél a nyaralásból!
Majd szervezkedjünk össze-vissza...
Egyetértek

Repsit meg innen puszilom majd megyek cappuccinózni


Ezt nem mondod... milyen ócska trükk, de komolyan, sokat nézi a "Barátok köztet" az RTL-en, biztos onnan merítette az ötletet
tudom
Akkor kapd össze magad Zsebéby, és összevissza - szanaszéjjel...a többit tudod!
nyaralás után leszek a munkád
..ha sikerül addig alkotnom..
áááááááááááááááá , most meg elpirultam! Köszönjük a bókot Kolbászzsírral együtt (mert hogy ez a neve )
Lássuk be, a Tiéd is gyönyörű, és azok a pillangók...
Köszönöm kedves "névrokonom" a beírást,lelkileg kicsit helyretett,és vhol én is így látom,csak én szeretem vállalni a véleményem,és erre úgy tudnak harapni,mint atom:))) Valahol kicsit jól is szórakozom rajta,hogy mire van energiájuk egyeseknek
Az SV-d bakker egy csodaaaaaaaaaaaaa
Imádom a hangjukat!
Jaja,van bőven,még társkeresőre is regisztráltak a drágáim
De lekakilom,mert nem jött be a szarrágásuk!És nem is fog!
Meg a negatív kritika is reklám:))))) Hehe:))))
Tudod ott épült a Völgyhíd Szódál és Balatonöszöd közt.
Az merre van?
30 503 51 18 ezen elérsz mit szólnál egy Kőrőshegyi úthoz?