Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én gumi nélkül szeretem

Gáborom Drágaságom, Te is szólhatnál az érdekemben pár szót Please!
Mi a nyeremény?szoltam én is barátomnak ő is nyom rád egy párat
tegnap gumi nélkül...?
Sikerült több szavazatot is gyűjteni!
Remélem sikerül! Én szorítok!

Jaaa és nagyon jók a képek!
Nagyon köszönöm! rámfér nagyon
Igen ez betonradiál és azon a képen elfelejtettem leengedni a gumit láttad volna a tegnapit...
Szia!

Nyomtam én is egy szavazatot!
Ez egy kicsit kemény gumi lehet
Csokonyavisonta?

Képem nincs, de jelentem, hogy nekem nincs a gumin majrécsík!
Én hétvégére Visontát tervezem, lesz egy kis sm találkozó. Remélem az időjárás kedvez nekünk!

Utána meg megint fagyizok ezerrel. Szabad hétvégém nem lesz júliusban, úgyhogy a következő pályázás még messze van.
Csajócák akinek van képe a hátsó gumirol az tegyen fel egyet had lehessen látni hogy hogy miként döntöttetek
Valamikor a jövő honapban tervezgetem hogy elmegyek Kakucsra
Igen, idén csak párszor voltam. 2007-ben jártam sokat, de akkor még a Dokival gurultam.
Kakucson szoktál motorozni?
Már nem ..... Inkább srácokkal, de ezt már egyszer itt kifejtettem, meg megbeszéltük a csajokkal.
Nem barátkozol?
Nem is azt mondtam, hogy barátkozni akarok!
Nőben bízni hát nem tudom
Azt még hozzá tenném, hogy a lányok kivételek. Valamiért bennük jobban bízom!
Egy ideig volt, hogy oda adtam pár körre, de nagyon nem volt jó látni, hogy más megy vele, ezért inkább nem adom kölcsön többet.
Ezzel én is igy vagyok van nap mikor nagyon béna vagyok ha akarod kipróbálhatod én nem vagyok irígy adhatsz neki bírja a kicsike
vigyázz, mert szavadon foglak bár bevallom a sportmotorok nekem kényelmetlenek, de tegnap például azt mondtam magamnak, valaki adjon má' egy sportmotort, had mutassam meg mit tudok vannak napok, amikor megy, van amikor nem
Nem szép dolog az irigység te csaj én ép most ajánlottam fel a 2008 as 1000RR-emet a Mesi babának