Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem tök mind1, ha húzhatom, akkor mind1, hogy merre! Majd add meg az emil címed , vagy a számod, és ha aktuális, akkor összecsörgünk!
Rendben van megbeszéltük cseréljünk számot aztán ha van szabadidőd akkor aztán nekem 8 hogy merre gurulunk tudsz jó utat vagy van kedvenc?
Elég sűrű a jövő hetem, bevállaltam sok munkát, mert utána héten megyek nyaralni! De ha lesz szusszanásnyi időm, én benne vagyok!
Az volt pontosan hogy hogy állsz a jövő héttel? Mert elmehetnénk egyet motorozni valamerre ha van kedved?
Mi is volt az?
Ancsa nem figyelted a kérdésem
Nekem is hiányzóóóóóóóóóó
Egyetértek!
Én viszont tudom a teljes nevedet... És különben is, nagyon rég láttalak!
Ja, és mijazaphotoshop Ott lehet fotókat kapni

Ancsy kár hogy levetted magad mert meg kellett volna mutatnod hogy igen is bent leszek a 3 ban ha tetszik ha nem szarj rá a sok hulye véleményére
Szard le a sok kis köcsögöt! Mindig voltak és lesznek ilyen kis férgek, akik nem bírják elviselni, ha 1 nő olyan sportot űz,vagy olyat tesz, ami esetleg "férfiaknak van kitalálva".A múltkor én nem adtam meg a teljes nevem 1 fiatalembernek itt a fórumon, és az lett a vége, hogy nincs is motorom, a képek mind photoshop-al készültek, vagy éppen a párom motorján"pózolok", és a videóm is 1 nagy sz@r...ja és voltam h. picsa is.. Hozzáteszem, hogy sem adat, sem fotó nem volt az illetőről.Ki kell röhögni a sok csicskát, én a helyedben nem vettem volna le magam!
latom ancsa nagyon benne vagy a motorozasban es feltekeny,irigy taborod is van szarj ra.tudod e hol lehet megnezni talmat
A másik megjegyzésem,hogy aki feltett engem a webrandi.hu oldalra,hogy társat keresek,az szarja össze magát és jobban jár,ha nem derül ki,hogy ki csinálta!Mert sajnos nem jött neki össze
Ezzel csak azt érte el,hogy jót röhögtünk rajta,nem sikerült a mocskosul aljas terve!
Letöröltettem magam,mert már unom,hogy bármi véleményt beírok és főként ez ezen az oldalon van így,állandóan én vagyok a céltábla,és persze olyan lányok és fiúk oszatanak észt,akik életükben nem beszéltek velem két szót sem és nem is ismernek.Ebből lett elegem és inkább storno,legyenek boldogok!
Mindenféle szarsággal megvádolnak,arc és kép nélkül beírogatnak,én legalább felvállalom a pofámat és meg van adva az elérhetőségem is,akinek baja van,hívjon fel,vagy írjon. De ne úgy írjon valaki,hogy zéró adat és kép,mert én is tudok vkit leosztani úgy,hogy beregelek adatok nélkül...Sztem ez a ciki!
Repsit meg ne bántsátok,mert ti meg őt nem ismeritek és fogalmatok nincsen róla,hogy milyen lány!Felesleges ez az egész hercehurca
Nem, gyárilag hetero....
nyomott egy delete-t.
Oksa. Jóvót.
Ne haragudj,h eddig nem írtam.....egész eddig a percig sírtam.
Tényleg szép.






Te, Muti! ..ha valamelyik hétvégén lesétáltatnánk a Hondákat Zalába, kíváncsi lennél a fejemre? ..oszt szállást 1 iccakára intéznél-e, jóasszony?

he?
Ancsa hogy áll a jövő heted valameik nap elmegyünk mocizni valamerre?
Én is szeretlek Téged és Zsebyt! Csöpögjünk együtt!
CSatlakozhatok?Motorozó nők
Bakker Ancsy, hová tűntél?