Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kár hogy nem fújt egy kis szél amikor felhúzta a szoknyát.A szavazatom én is Neki adom.Nagyon csini és ahogy néz abban van valami.
Mesi nagyon tudja szerintem hogy mit kel csinálni nagy játékos vagy szavaztam is ám
A szoknyafelhúzós nagyon.....

Szerintem a Terror Háza......viszel?
8 embernek tudok szálást meg lehet oldani gyertek csak
Ja, csak úgy közlöm, hogy a még kevesebb szavazat érdekében feltettem a vágatlan verziójú képeket a profiloldalamra

És aki kitalálja melyik épület van a háttérben, azt magammal viszem a járdaszigetekre nyaralni
Most vasárnap pont a másik irányba megyünk Miskolcra...
De ígérem megszervezem pár csajjal szállás úgy 8-10 nőneműnek, huh?
Okké, ám legyen!
tied a balaton?
Mikor jársz a balatom környékén?
de lehet....de akkor kétszer ne vigyé' !
hát nem is! 60-at nem lehetne?
de én azért szavazok
én azé' is csinálok még vagy 30 mail címet és rád szavazok.

de nem kell vinned.....félnék....
indítsd a miss world-ön, az nem inkorrekt. (legalábbis nem ennyire)
Szerintem, te vagy kicsit szánalmas ezzel az anonim beirással, vállald fel magad aztán intézzük el a dolgot., mert igy csak egy kis köcsög maradsz bármit is irsz be, te szarjankó! Mivan nem tetszik az hogy világossá vált hogy ez egy inkorrekt szavazási rendszer! Teleszarni egy topikot névtelenül az a ciki, nem az hogy felvállalod magad és a véleményed!
na jó, átküzdöttelek 8-as fölé, mosmá' elég vót, jojózik a szemem..
+, rendesen
Miért, ki akarta magát vitetni?
Én azért elküldtem rád egy pár darabot Máskülönben ha nem ismertük volna egymást, akkor is rád szavaztam volna. Az a második kép, háááááát, motor se nagyon kellett volna rá, fel se tünt volna ha nincs ott
Én egyébként viszem magam, jobb szeretek elől ülni
..a CapsLock-ot elnézve megtette hatását..
Utólag köszönöm mindenkinek aki szavazott rám, de most már elég többett ne tegyétek
Na igen, ismét témánál vagyunk

ezennel megkÉrek mindenkit, hogy rÁm ne szavazzon, mert Én senkit nem viszek sehova! Én "csak" kb. 2 hÉt kÉsÉssel kÜldtem kÉpeket És hÁt tÉnyleg elkÉlne egy kÜls?s zs?ri, aki eldÖnti mindkÉt kategÓria gy?ztesÉt
Én egyÉbkÉnt csak És kizÁrÓlag a felhozatal lÁttÁn dÖntÖttem Úgy hogy benevezek, na meg termÉszetesen kicsit a mÁjamat is akartam hÍzlalni, mert a sok alkohol mÉg nem tette meg hatÁsÁt
Apa kezdődik
jajj ez a hulye duma már megint.....
Inkább olvasd el a kis buta libád mai termését amivel itt összefosta a topicot.
Szánalmas!

De azért te legyé rá büszke!