Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ennek örülök tudok egy pár jó utat ahol lehet szépen motorozgatni nem pár szép helyet is a környéken
Ezer bocsánat azon a 4 napos hosszú 7végén megyünk a Párom, én, meg egy másik párocska, egy privát házba kicsit lógatni a lábunkat A párocska kocsival jön, mi moccolunk, úgyhogy mehetünk majd együtt egy karikát
Mesi most olvasom Karosban leszel az jó közel van hozzám kb 25km engem már nem is hívsz?csak a Blade.08 at?
Sziasztok!
Bocs, hogy belekotyogok a topikba, de van 1 új női icon gogo bombshell M-es kabát eladó, párom használja a párját, és nagyon szereti. Ha érdekel valakit, feltettem az apróba is, de e-mailen is tudunk értekezni: jurgen kukac freemail pont hu
sziasztok
Sibenik-Vodice. Ez is oda vissza volt annyi, de csak 4 napot voltunk így szinte összefüggő volt az 1500....
visszafelé pont a tornádós esős macerában jöttünk....
Pont arra tippeltem volna, én Ikában voltam Opatia közelében, de az nincs 1500 km-re
iko-piko és paka-vaka hazájában...hrvatska-ban
Mikor, hol, merre vettétek az irányt...? Hol lehet ilyen szép helyeket találni?
iGAZAD VAN....10 NAPJA NEM GONDOLKODTAM EZEN. dE MOST, HOGY MONDOD...

A sok hurráfejből gondolva biztos jó...

Te meg el sem tudod képzelni, hogy 1500 km után milyen érzés volt leszállni....: ----- valami ilyesmi.
Jáááj így 10 nap után el se tudjátok kpzelni milyen érzés volt ma motorra ülni...
Na szééép, addig ríttál itt, míg elment oda napocska
Debrecenbe jöhetne egy kis eső csak 2000 ccm-es a BMW....
itt meg süt a nap!

Ajaj, mostanra itt is esik és dörög
Vegyél "négyévszakost"!
Háááát ha nem is Angliában de tőled nyugatabbra....cirka 120 km-el. Veszprémben.
Amúgy most állt el sacc 15 perce.
Kezd sütni a nap is.
Te Angliában vagy, vagy hol, hogy ott esik? Én a 13-ban és kb.5 percre esett az eső és most megint süt a napocska..., bár ez most engem nem vígasztal, mivel ótóval vagyok
Majdnem, az esőgumim égett el sajna
naszóval. a táncod nem ért semmit, úgyhogy rendeltem egy pizzát (had' ázzon ő )
Mé'? Tűzoltó vagy és égett valami?
Bezzeg amikor kellett volna nem esett .. nekem szombaton pont betett a Mesi féle aszfaltszárító-naptánc
akkor táncolj gyorsabban....még mindíg szakad és el kéne mennem kajálni....motorral.

ha nem táncolsz rendesen akkó' ma lesz a böjtnapom.
Itt jelenleg 7 ágra süt a nap még egyelőre...
dehogynem
most is naptáncolhatnál....szakad ez a kib...tt eső...




"Itt Magyarországon az a gond, hogy senki sem meri felvállalni, amit mondott. De ezt nem tőlem hallottátok! "