Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

TE MÉNEM VAGY OTT?
igen, nézegettem őket, szavaztam is..
egyrészt nem értem, hogy miért indultál, ha már az elején nyilvánvaló egy ilyen idióta szavazásnál, hogy vagy ismerősök vagy szavazógépek juttatják tovább az emberkéket; ha pedig bevállaltad, akkor meg miért akadsz fenn rajta..
..ha úgy állsz hozzá, hogy igenis a szépség nyerjen, akkor nem értem, hogy miért kuncsorogsz szavazatokért 789 topikban napjában 4-szer, ha meg csak a "létszám" kell, akkor meg megint a téma elejénél vagyunk...

szerintem ne vedd annyira görcsösen ezt az egészet.. ..csak poén..
vagy most megy el teljesen...
Én láttam a fotókat ez magyarórszág itt soha sem a szép csaj nyer
És a fotókat nézted amúgy?Gondolom látod,ki áll az élen...Mily érdekes az eredmény...kiváncsi vagyok élőben és fogok fotót készíteni,garantálom!
kezd megjönni az eszed...
na eccer egyetértünk...
Hát igen Mesi húúúúúúúú
Mesi azé ott ...huhh
Szerintem aki szép ha már erre kellene szavazni nem hogy kinek van több ismerőre akkor Ancsy,Repsi,Maja,Mesi a némber van!
Mármint akinek sok email címe van,úgy értettem:)
Ááááááá,az egyik csajt ott úgy tolják,hogy lehetetlen átvenni tőle az első helyet és nézd meg a fényképét...Szted is ő a legszebb?de most őszintén.. Kicsit csalódtam ebben az egész dologban,már bánom,hogy indultam,mert itt úgy tűnik,hogy neki "kell" nyernie..Bármennyien is voksolnak másra,lehetetlen utolérni,vajh miért...
[16135]
Akkor élek a felajánlással és kérlek,nyomjatok rám minnél többet:)))
Sziasztok!
Mesi és Ancsy, szavaztam rátok, sok sikert, remélem valamelyikőtök megnyeri a fődíjat
nem láttam semmilyen kiírást ami ezt tiltaná. Sőt egyáltalán semmilyen kiírást nem láttam, csak azt, hogy hová küldhetitek a képeket
megmutattalak a kollégáimnak és képzeld: mind rád szavazott....

viszont a visszaigazoló e-mailek elég lassan jönnek...
Köszönjük a voksot,rólam csak jól sikerült a kép,ezért olyan,amilyen:))))
Nem szeretnék úgy előnyhöz jutni,hogy utána meg esetlegesen kizárjanak csalásért,ha kiderül..érted... De azért ha sok email címed,várjuk a szavazatokat:))))
Mesi, neked is ez a véleményed erről mint Ancsynak? Mert időmből kitelik, hogy 10 percenként szavazzak egyet, de ha nem szeretnétek nem fogok.
Ez nem szavazógép, hanem 10 percenként szavazhat valaki rátok, mivel ideiglenes e-mail címet igényel. Tuti, hogy igénybe veszik ezt a többiek... Sajnos hiába vagytok külön kategóriában, nem enged egy címről szavazni mindkettőtökre...
Aki ilyen "szavazógéppel" nyer,az megérdemli...Én nem szeretném igénybe venni..de köszi az ötletet.Van ott olyan csaj,akire tuti igy jön a millió szavazat,mert rám bármennyien is szavaznak,közelébe sem ér senki ennek a csajnak.Ezt utálom,amikor vki így akar nyerni,inkább ne legyek első!
Úgy egyébként meg magasan veritek a mezőnyt, szóval kijárna a győzelem