Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom akinek Yamaha city van a kezén a kabátra írva
Ja az más, amúgy ha megfigyelitek mindig minden balhé a nök miatt van...
ugye ugye?
tibee reáksönnye mekkfekütte a gyomrom menek kiheverem
for szót kihagytad a ladies elöl
Beírom Google-ba hogy Dunlop Trophy Ladies és kibassza nekem Lady Gagát cinkes ez a google...
Majzik Ibolya
És #16 az ki?
jahh tényleg ott van ,bocsesz
Most 5 vagy 16?
A szokásos 5-ös a rajtszáma....
itt nincsen de a 16 os rajtszámú hölgy mögött élmény motorolni
tényleg rosszul vagy beállítva.ebben egyetlen egy poén nem volt.
bazmeg mi vagy Te pannon?há az én telefonomat hadd kapcsójjam má be amikor én akarom.maj 7fő reggel.hazudozást? én?feszültséget?én?te reagáltál itt szarul valamire ember.én voltam aki pénteken még oda sem akartam menni K.N ékhez mert elegem volt az anyukája hülyeségéből,aztán szombat reggelre már jó lett a poszt meg a box meg az esőgumi meg a faszom tudja még mi ugye?hogy hívják ezt?öö asszem részrehajlás.sose vótunk haverok szerintem mer olyan vagyok minn a jó macska:messziről megérzem a gonoszt ,mint 3 hete amikor jelentkeztem valamiért-emlékszel ugye?vagy csak te gondoltad ugy hogy barátok lennénk.haverok bírják az öszinteséget te kis te.ezért van csak 1 barátom és az elég is.na menek beveszem én is a Cavintonom hogy pariban legyünk
Melyik a Kovács Niki?
Crazy! a poént már tőled nem veszem, és nem is akarom, inkább gondolkozz!
hülye..
Crazy! vagy inkább Bayer Attila hogy hívjalak. Én privátba irtam neked te meg szarkeverő módon itt befosol.
fejezd be a hazudozást, nem vagyunk barátok, haverok, ismerjük csak egymást, és ha unatkozol menj a családdal kirándulni, nem érdekel tovább hogy mit mondasz de ne állíts olyat ami nem igaz. És találj végre más témát, nem magamra veszem a dolgokat, de utálom ha valaki szándékosan gerjeszti a feszültséget. Én már többet nem irok be és nekem a telefonom be van kapcsolva a tied nincs, ha kapsz sms-t akkor oda válasziolj ne máshova.
várjá megyek én is gyócceré
Kurva jó a buli csináljátok...
há esik az eső vazze.fordíccsad mán megfele a gyógyszered Tibieee.vagy feküdj le és kelj fel újra.
maj ha akarok pontot teszek ez nem a Te topikod.várj idézlek:"A versenyre az jelentkezik akinek van kedve és tudása!"
akkor hogy lehet, hogy a multkori DT előtt és alatt kurvára nem értettél egyet azzal,hogy K.N indul és hőzöngtél?
És egyáltalán ezt most miért vetted magadra?Te inged?
Fáj az igazság és a szókimondás sokaknak én már erre rájöttem sokszor,de nem Te leszel az aki lakatot rak a számra.és olvass figyelmesen ugyanis én is írtam az érem másik oldalát hogy van kit legyőzni. SMS re pedig azért válaszoltam így mivel a témát nyilvános helyen lőttem fel,nem Kiss Tibornak szántam ebből is látszik ,hogy nem váálalod a véleményed nyilvánossá tételét mint anno K.N esetében.De ne firkásszuk mán itt egymást,mert NEM neked címeztem.és ugyis igazam van
Ez egy primitiv viselkedés amit itt mutatsz, vagy unatkozol!