Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hja? és a sport kategóriába indultál a túra helyett....
MEGVOLT.

van még 3 email címem...majd idővel dobok még rád.
Előző este feldobtam egy kis Vichy krémet, aztán beneveztem én is erre a fotópályázatra, igaz csak az "Old Timer" kategóriába
Sminkelni nem volt időm, mégcsak megfésülködni sem és bár a fotón nem látszik, de a lábamon a zokni nyoma is ott van a ruhás képen ahogy átvedlettem bőrből

Lap alján találtok:
Mesi-szavazás

Nagyon köszönöm!
Az első osztály párnás .. látom 18.-án Te is MERSZ
Minek?
Na jó...de inkább uccu neki fapapucs.
Miskolc...tavaly előtt jártam arra. Eger-Miskolc között naggyon szép a környezet. Az út picit sz@r,de télleg okés a hely.
Hát kösd fel a vaspapucsot
+o
Miskolc még oké lenne...de rsv-vel salakmotorzni....
Nagyon el vannak tűnve a motorozó nők, bittos motojoznak Legalábbis én szinte mindennap

Jut eszembe most vasárnap túrát szervezünk Miskolc Citybe egy salakmotorversennyel egybekötve (Lengyel Liga II.), szal ha valakinek van kedve csatlakozni, reggel 9-kor várjuk szeretettel az M3-as kivezetőjénél lévő Shell kúton

cupp, cupp
Ohh, mintha magamat látnám
Gabikám ! Buenos Noces !
lehet, hogy nem ebben a topicban de határozottan emlékszem mondta, hogy megkapja az ő mociját
Sanyikááám
Tesómnak egy csomó ismerőse van..nem tudom h csinálja,mindenesetre
Nem emlitette.
de említette még kép is volt ha jól emlékszem
Nem tudom miért nem említette,na mind1.
Télleg nem régóta motorozom,de ha majd kicsit ügyesebb leszek még szép h mgyek pályázni
"Nem szoktam túrázni".. jóó gyere inkább pályára... Amugy rafkos gyerek ez a kistunning nem is emlitette hogy van tesója aki ráadásul motorozik ...
Köszönöm ismét a túrameghívást is..
sajnos steiermarkban jódlizok keddig..
nekem az is egy túra lenne ha elmennék a gyülekezőhelyre..
Sopron közelében lakom ami Pestről 200km.. most pedig Graz alatt sanyargok 400km..
de majd szerdán uhh.. ahh... yeah..
Okés majd belépek
Amúgy tesómat régóta ismered?
Tudtam én.szia
Pedig eljöhetnél velünk:))))
Azért várunk a klubba,ha van kedved
Szia! Nem szoktam túrázni,de azért köszönöm a meghívást.Egyébként igen, a kistuning húga vagyok.
szija.csak nem tuning húga?
szeretettel várunk közénk a klubba:)))szombaton pedig a túránkra!
www.szaguldoangyalok.hu
pusziiii
Sziasztok csajok!

Most regisztráltam és örülök hogy itt lehetek. Nem régóta motorozom,de remélem azért időközbe megtalálom a helyemet..
Szia.Okés,várom jelentkezésedet,sajna Phoenixre nem hiszem,hogy le tudunk menni most..De várlak a csapatba:)))Meg szombaton túrára,ha van kedved jönni:)))