Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ügyesek legyetek!
UEM Alpok Adria vasárnap, mi már itt edzünk Rijekában :D

http://magazin.topbike.hu/?p=1...
monnyuk olyan bajuszom nincs
Ez kemény, olyan linóleumunk nekünk is volt, vagy 15 éve
óóó,ahol tudok segítek...
mint a reklámban
Mondasz valamit... látod elég hogy Te megjöttél és már most fel is élénkült a fórum
elmentek a fiúk innen,azóta itt ciánoztak...
Detto

Ezzel én is így vagyok, de ma már meguntam, hogy semmi nem történik errefele
Én itten vagyok néha és be is nézek,de mondom minek írjak,ha egy lány sincs jelen
Mesi,te is írhatnál magadról a topbike-nak,nem bajaz,hogy most nem indultál a Trophy-n:))))Szerintem Eszterék örülnének neki.
Ugye Eszterke? Ja,ezt neked üzenem,jún 17-én már otthon vagyunk,na mit jelent ez?Talán ott leszek a 3 naspos bulin...talán:)))
Lányok ez már szégyen, milyen kihalt itt a fórum
Vagy ennyire motorozik mindenki...., bár ha magamból indulok ki én is moccolok és mégis be tudok írni 1-1 mondatot

Föld hívja Marsot! adjatok valami életjelet
Hogyne lenne jó :) Köszike és neked is Seszty!
Jó az új képed Ancsy a bemutatkozásban
Na szép jó napot csajok! Újra feltoltam a képem ide. Gondolom senkinek nem hiányoztam meg ilyenek, szal mindenki maradjon nyugodtan ülve.
Ki akartunk ám menni mi is Hringre 26-án, de sajna előző nap Kakucsról hazajövet széthullott a váltom (vagy nem tudom még pontosan mit is csinált), kocsi meg nem volt itthon, így nem tudtunk kimenni. Nézzétek el, hogy nem pattantunk HÉV-re meg bicóra. Szeretnék ezúton gratulálni mindenkinek aki indult rajta, minden elismerésem! Úgy hallottam, következő júni végén lesz, arra mindenképpen szeretnék kimenni. Jó lenne élőben végignézni. Geminek így is lógok egy esernyőtartással.
Már feltettem a fórumra
Irány a meló.....
Szóltam Sesztynek és megígérte,hogy felteszi a csajoknak náluk a kérdőívet és akinek van kedve,kitölti és elküldi nektek:)))
Jó így?
nem is ezt a smiley-t raktam be az előző hozzászólásba... na mindegy
Az csak azért lehet, mert nem mi csináltuk Ancsy küldte őket...
...még a képek is jók
Seszty,kéne beszélnünk:))))
Keress meg plízzzzzz
Ma voltunk Jerezben a GP időmérőn,basszus,de jó volt!
Ide egyszer mkinek el kell jönnie!
Frenetikus volt Rossitól pár méterre állni és fotózni,meg miegymás.Hatalmas tömeg,millió,nem trillió motoros,egyszerűen csúcsszuper,marha jó ,giga élmény volt!
Holnap is megyünk rem a versenyre is
Képeim lesznek mingyá a galériában:)))
Köszike Ancsyi az infót...jól jött
Ancsy volt a lényeg, nem Crazy :D
Pénzt akartam írni, ahogy tanult "gyümölcs"barátom is tette ezt nemrég a Klubban
Szerintem meg nem vágja, de hogy előkerült milyen érdekes
pinát akartál írni?
nem gondolom,h nem vágja