Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áááá, inkább azt sem...
Talán ha csak az első két sort írtad volna, szerencsésebb lett volna...
bocs az elgépelésekért,de kapkodtam és húzok tanulni,keddig tanulok ezerrel aztán meló:)

További szép napot még azoknak is akik a napiszara kívánnak :)
Nem értem mi volt a baj a szinvonallal a hozzászolásban.
Talán az,hogy nem támadtam le snekit és megdicsértem pár motorost,meg érdeklődtem hátha valaki mser egy motorost akivel nem beszéltem egy rendezvényen csak láttam mivel a rendezvényre azért mentem,hogy motorozak és nem azért,hogy csajozzak.
Szerintem tök emberi hangnemben írtam!

Amugymeg ha már a dicséretnél tartok régi szomszédunk anyikája műszerész volt és kente vágta az elektronikát meg épített és javított sok áramkört,na az se semmi jófej csaj volt:)
Mielött még valaki anyakomplexusosnak találna közlöm csak jóba voltunk mint szomszédok,mert érzem előre megkapom a következő lebaszást...

A sportmotor szinvonalát meg az üzenűfalon kellene rendberakni mikor minden harmadik hsz. esténként valaki útszélén pénzt keresőket emleget.
Arra érti hogy napiszar.com szereplő lehetnél, ezzel a dumával mr láwör szerintem nem jó helyen kopogtatsz.Kezd komoly színvonalat képviselni a sportmotor fórum ami eddig se volt eget verő. Vicc ember vagy.
Ez a pfff őszinteségemre vonatkozik,hogy megdicsértem a hölgyeket,hogy ők is járnak pályára?:)
Hát vazzzee pont az a határeset szin,annyira nem a hajszint elemeztem hanem jóléreztem magam :)
Motoroztam meg márkatársakkal dumcsiztam.
"(nevezhető világos barnának v. sötét szökének kettő határa pont)"


pfffff...
Halika!

Volt innen valaki tegnap Kawaestin aki nő és picit hullámos-göndör barnás-szökés(nevezhető világos barnának v. sötét szökének kettő határa pont) a haja?
Mivel nem csajozni mentem hanem motorozni és jólérezni magam ezért csajozós témával nem foglalkoztam de tény csinos hölgy és épp ha forumos meg nincs barátja ha kapok elérhetőséget lehetne ismerkedni hogyha nem az ország tulsó végében lakik :)


Viszont gratula minden nőnek, le a kalappal sok nő volt a pályán szerintem ahoz képest amennyire a köznép férfi sportnak gondolja a motorozást:) Bevallom azt hittem egy se lesz:)))))
Na majd mi ketten össze-vissza szövetkezünk ellened...
Ok, Te is hiányoztál
Ok, meg van bocsájtva! Így mindíg le lehet venni a lábamról...
Addig nem lépek be olyan klubba, ahol Te is vagy, míg nem győződtem meg róla, hogy nincs a közelben szakadék...
Ohh, hát a válság... ezt már korábban megbeszéltük tudod..., ingatlanberuházás...
Az enyémről az ESC billentyű tűnt el...
A válság, mi?

Én autós területen dolgozom, költségmegtakarítási okokból kivették egyes típusok ablakvezérlő egységéből az automata felhúzás funkciót.
Állítólag így olcsóbb....programozásnál hárommal kevesebb entert kell nyomniuk
Le van butítva a gépem és nincs rajta flash player..., ennyi
MIcsoda melóhelyed van neked?

Ja, a betonkeverőbe még nem kötötték be a netet?

A te neved is ott állt,mikor ezt idelökted....
anytime..
csak ezé'' "gyüttem"
ő nem szólhat hozzád.. ..mondjuk nem is tette
Na ezt majd otthon megkuksizom, itt melóhelyen nem megy...

Basszus Tarka, nem kell szégyellni a másságot, elmondhattad volna...
Sziasztok