Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom Zseby! Valszeg nem is fogok motorkára ülni, csak olyan nehéz ... Október óta arra várok, hogy mikor lesz tavasz, erre mikor itt a jóidő ... pfff, nagyon gáz.


Én sem azért küzdök, mert megfáztam, arra mindig figyelek, hanem mert valami f@s influenza vírust elkaptam.
Köszönöm! Eztet mondom neki én is! Bogárd meg Újváros körzete is, majd idehozza a mentő. És azt nem kívánom még az ellenségemnek sem. Itt mészárszék van, csak kórháznak hívják.
..ha nem bírod ki motorkázás nélkül, és a vesegyulladás mellé még összeszedsz valamit (ilyenkor minden érzékenyebb ám!), akkor majd mesélek neked a petefészekgyulladásról, meg olyan görcsökről, amikor mentőt kell hívni..

először szerintem gyógyulj meg rendesen... de te tudod..
Nem félek a megfázástól ...addig amíg úgy nem járok, mint Te.
Hát a 160 paci néha nem 1 irányba akar menni . De azt élvezem.
1 valamitől félek, inkább kettő. Fehér beton kis esővel, és busz, tefu szétfolyatott olaja a kanyar előtt, kanyarban. Hondámmal így pereceltem Újváros belvárosában. Vót látvány .
-4? Nem félsz, hogy megfázol? Na meg ugyi a tapadásról nem is beszélve.

Nekem is van pár jól bevált kényelmes alsónacim motozáshoz, másban nem is bírnám ki.
A dokit meg ne hanyagold, a vesegyulladás nem játék, főleg nőknél !
Nekem is van cuki hosszúalsóm, úgy nézek ki benne, mint Markó Iván, csak nem vok hozzá meleg. Én már 3 napja moccal megyek dolizni. Egyik reggel -4-ben, legalábbis aztat mutatta a gépezet.
Szia!

Mindig felöltözök motorkázáshoz! Ha ilyen jó idők lesznek, akkor nem fogom kibírni, hogy otthon üljek.
Bár még mindig nem tudom mikor megyek vissza Pestre, egyenlőre minden napot dokinál kezdek!
Sziasztok!
Foxgirl, azért bundabugyit vegyél magadra !
Április első hetére pedig már szinte végig 18 fokot mutat a köpönyeg!
Nem fogom kibírni, hogy ne üljek motorkára!

Lehet menni Visontára és Kukucskára!
Ancsyval mi is ezt beszéltük, vasárnapra már esőt mond.
Szia Raptor karmos NInja Milyen volt az út Minivel hazafelé? Remélem ügyesen terelted? ...mármint a motort
Sziasztok...valaki szombaton egy motorozásra? úgy velence felé?
Szép napot csajok!

Milyen szép idő van!
andante
Egy Kukucskát összehozunk valamikor!
Szasztok!Mi a kotta a csajos fórumon?
tiszta márió
vagy majd mocizunk nemsoká de hétvégén elhozom a verdát, akkor mobilabb leszek..
Nincs! Egy pöcs volt az ember, azóta is szól vissza, hogy mehetek!

Valamikor egy mozi, sétával összekötve?
úgynézki streetfighteresítve lesz az fzr.. csakmá gyűrhessem.. mostakkormivan hogy nincs az a meló?
Jáááhááá voltam motorozni. Toltam egy 70km-t kb. :D Kicsit eltévedtem Camponánál és tovább mentem 6-oson, aztán kicsit megzavartam a vasat. Az ujjaim mondjuk megsínylették a dolgot, de hát nem lehet minden tökéletes. Egyébként azt hittem hidegebb lesz. Jó volt csapatni egyet.
és jobban vagy