Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Máris ezt küldöm Neked:
Gyere át LFP be ott asszem nem biztos hogy ilyen nagy szád lenne örömmel várunk!
óóó, Zsebyt nem kell félteni, szereti a kihívásokat..
A másik meg, ha ennyire ismesz engem, akkor mutasd magad, elég ciki, hogy úgy írsz be, hogy nem vállalod fel magad.....Mint ahogy szegény Zseby-t piszkálta így vki....Utálom az ilyen beírkálókat, az sem tudom,ki a fene vagy
"A Szűznek minden álma teljesül 2009-ben, ami a motorozással kapcsolatos , Készüljön fel alaposan, a Legek éve jön! Magyar Nagydíjjal!"

de felvagyok készülve!
Kedves vagy....kiváncsi lennék,ki vagy és mér nincs még egy fotó se feltöltve itt Rólad.....
..jó'vanna, ne haraguggyozz.. ..folyton kergetem, de nem érem utol magam..

Ideje!
..azért ne vegyél rá mérget! ..este leszek..
" Mesés élményekkel és egy igazán jó társasággal gazdagodhat "

Így van...Mondtam már,mindenki saját magát tartja szem előtt,és leszarja,ha A BARÁTon kell átgyalogolnia,megteszi!Ilyen az ember.
Belőled a kevés is sok
És milyen jót ír a tiéd
Mesi ez tök jó
Ezt nézzétek:


motoros horoszkóp
Szia!

Mikor lépsz vizsgázni?
Köszke!


Még a végén megfertőztök és idén elmegyek egy GP-t megnézni..........................
Mondtam én, hogy le kalappal, no, mégha ez kezdő kép is
Bizony, a Rossi mánia...jajjjjjjjjjj
Megmondom őszintén Visontára nem nagyon szoktak járni sportmocikkal, mert sokkal szűkebb kanyarok vannak benne, mint Kukucskán. Inkább, sm, robogó, mz, gokart.

De ez még nem jelenti azt, hogy nem jöhettek le megkukkantani.

Úgy néz ki, áprilisban ott lesz megrendezve a 3. MOTO A GO-GO. http://www.hasznosholmik.eu/in...
*szoval nem motorozni
szerencsére süt bizony... de ennek örömére nem motozni mehetek, hanem vizsgázni
Az első pályázós képem!


Durva......... tükör kihajt, láb fent és csak szépen okosan.
Most nézem, milyen jó kis "dokis" pólója van T-nek ugyanilyet rendeltem magamnak is
Látod, ott még nem voltam, de idén bepótolom