Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom pályázgattál vele?


A barátnőm is egy DR-Z-t vezetget!
Csajok, valakinek egy bőrruha?
Persze persze Seszty!
Termeljük! A Hozzászólásokat!
Megvagyok! De azthiszem én most csúnyán összevesztem a Jager-el!
Itt egy jó kis kép...
...nekem volt egy DRZ 400-am 2005-ben :) Imádtam! MÁsfél szezont együtt döngettünk. .Tudom miről beszélsz :)

Pusza
Csá Csajszikák, én is itt vagyok Szép KEDDET, aztán termeljetek ám ezerrel, nem csak a motorozásról ábrándozni
Szia Zsani!

Köszönöm szépen az elismerést saját magam és Beb nevében is!
Azért le a kalappal elöttetek is! Minden elismerésem, hogy ezeket a gépeket, így tudjátok terelgetni!
Szia!

2001-ben ismerkedtem meg a volt párommal, Ő endurozott ,egyszer én is kipróbáltam és azóta a moto rabja vagyok. 2007 májusáig terepen mociztam, de sajnos egyre nagyobb lett az ellentét a vadászokkal-természetvédőkkel, ezért úgy döntöttünk eljárogatunk pályázni. Az első pályázós nap után már tudtam, hogy a supermoto rabja vagyok!

Lenne pár kérdésem, ha nem gond, esetleg msn?
SZia Baba :) HEHE! Na kijózanodtál már? :)
Szió Drága Jager -es barátném!
Hali Zsani bizony rég jártál erre...
Szió Foxgirl!
Tegnap még akartam kérdezni, hogyhogy ezt a típusú mocizást választottad? Szoktál terepezni is?
Sziasztok Csajok!

Jó ideje nem voltam néztem fel ide.. Bocsi!

Először is köszönöm a még decemberi jókívánságokat!
Ezen felül pedig nagy örömmel látom, hogy mennyi motoros lány van itt, és hogy milyen aktívak vagytok!
A supermotós lányoknak külön elismerés.. Uh, nagyon jók a képeitek csajok!

Üdv. mindenkinek!
Egy tünemény
Én nem csapok le Rád, mert Crazy az én tartófiúm, legalábbis remélem, mert mostanában eltűnt innen, mint szamár a ködben:)))))
Szerintem megtaláltál.... már tegnap!
Hali csajok! Már tűzök is innen, mielőtt Valamelyikőtök lecsap rám, mint esernyőtartó fiúra , de ezt a képet meg kell, hogy osszam Veletek! A leendő Motorozó Nő, barátom kislánya, Sára! - nosztalgiáztam a képek között és ott bukkantam rá, el is felejtettem . - ja és BÚÉK!
Szóval ne keresselek?


Mi is gondolkodtunk, hogy rakunk egy tüzet a céges papírokból..................................
Helytelen.....
Jah!Ne is mond, mi kesztyűbe dolgoztunk. ZzZzZzZzzz vacvacvac
Hát amott nem mert kerestelek
Ne is mondd! A múlthéten itt ültünk 26 fokban és megakartunk fagyni.................
Hehe megexünk 1000-rel, otthon sokk lenne a fűtésszámla
Ne is mond, már alig látok meg fáj is a fejem, meg hideg is van... láttam délelőtt egy elvetemült Hornet-est...Brrrrrrr
Jah! Szerdán vizsgázok, szurki nekem!