Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, csak ha nem engedek közel magamhoz senkit!
Végre egy realista látásmódú vélemény.

Ezt már annak idején Babits is megírta....

"Oly korban éltem Én,melyben embernek,ember a farkasa....

Ez most is így van,semmi nem változik.

Na jó éjt, mára eleget olvastam
Találó...
Ezzel tökre egyetértek...olyan csajjal minek barátkozzak aki nem tetszik...amelyik meg tetszik...

"Hidd el, nem fox csalódni"
...
ya,ezt én irtam
Akkor sajna azt kell mondjam nem tapasztaltatok eleget.mert bajban nincs barát.egy sem.és nincs kivétel.igazából maga a baj,a probléma mértéke dönti el hogy az akit szeretnél mikor pattan le mellőled.De igazi nagyon bajban nincs barát!Hacsak Te nem vagy saját magad barátja.Mert Én úgy csinálom.Nem számítok senkire=no csalódás
Te tipikus azaz ember vagy, aki hanyatt van esve ha netalán nem úgy szólnak hozzá :D Megjön a \"mittoméntehányévesvagy\" magam fajta senki és vérig vagy sértve... Majd legközelebb SZJA-mat,személyivel együtt csatolom,hogy tudd ki vagyok.Nem itélkeztem,vélemény volt ami egyoldalú, a válasz nem érdekelt volna abban az esetben ha nem lennél így elreppenve magadtól... Amennyiben meg vagy győződve amiról vitatkozol,lese álltal volna magyarázni,de biztos te vagy itt a nagy polihisztor fő intellektuál,azt mit képzelek én.Nekem ne magyarázd a bizonyitványt, mert hihetetlen módon lesz@rom :) Különb emberektől,nem hogy tőled, egy ismeretlentől,ahogy említetted(hála istennek).Témára visszakanyarodva,szerencsére van akim érti is,fél szavakból.

\"harmadszor pedig: ÉN lesz@rom, hogy más mit gondol és miként éli az életét.\" \"és baromira nincs szükségem arra, hogy bármit is bizonygassak\" mégis két hozzászólás óta teszed,akkor miről beszélsz?! A nyomorúságról meg annyit hogy bárkinek is első olvasásra nem nekem,hanem neked fáj az élet,ez látod a te nyomorod,erről ennyit. \"attól, hogy te képtelen vagy egy ellenkező neműre úgy nézni, hogy ne azon agyalj, hogy lehet-e vele kefélni vagy sem, attól még nem mindenkinek van ilyen alacsonyan az értékrendje\". Ez szintén a te agybajod,képzelgésed soha nem állítottam ilyet.
Lásd hogy nekem nem derogál,bocsánat hogy a lelkedbe tiportam a madárazas miatt,nem hiszem hogy ettől hasra kéne esni,de legyen.Sorry.

ui.\"MEGAMÚGY az utsó mondatodnak annyi értelme van, mint a teve segge lukának..\" abban az esetben még talán alá is írnám,ha lenne a mondtaidnak kezdete és vége.... " ", ÉSekről nem is szólva,így ettől most eltekintek.
honnan tudod, hogy rendszeresen itt van, ha te nem nézel be legalább olyan rendszeresen?
he? he? ..csájééé, leszel a barinőm?
Nem-nem hiszem , épp a szemöldököm szedem ki nem zavarj
Engedjétek meg, hogy egy azt hiszem idevaló esetet megemlítsek, ami a barátokról,barátságról szól:
Talán emlékeztek, tavaly történt, motoros gázolt motorost frontálisan, a vétlen fiú meghalt....Még most is beleborzongok, mi is történt. Nem olyan rég az elhunyt motoros felesége nyilatkozott a Fókuszban, talán többen láttátok is...Amit ott nyilatkozott a feleség, én azon nagyon ledöbbentem,dühített és egyben nagyon elszomorított, hogy ilyen világban,országban élünk. A feleség mondta, próbálom hűen idézni: "....engem az bánt a legjobban, hogy akik akkor a legjobb barátok voltak, férjem halála óta eltűntek, hogy miért,máig nem kaptam rá választ és ez bánt csak igazán...." Valami ilyesmi mondat volt, nem tudtam pontosan idézni..de elég elszomorító, hogy ilyen is van....Tudom,hogy sokan rám is mondanak ezt,vagy azt, de én akkor is felemelt fejjel állok ki mindenki elé, mert én rosszat soha senkinek nem akartam, lehet inkább túl sokat vártam emberektől,nem is tudom igazán, de aztán mindig befürödtem és én hiába próbáltam megbeszélni,az illetők többnyire nem akarták megoldani..de mára elfogadtam,ilyen is van, és elfogadom, aki nem kér belőlem és nem akarja megoldani, ha zűr van,akkor nem erőltetem..És azt mondom én is, ismerős igen sok van,barát igen-igen kevés és azt nagyon meg kell becsülni!Ha fiú,ha lány.
Hát ennyit akartam ide befűzni és pont.Jó éjt.És jókedv
Te pohi!nagyon ideszoktál mi van Veled punculsz?
Na ez az ettől féltem
igazad van zseby. Az én legjobb barátom egy nő, nem is nő, egy angyal , jobban szeretem mint a saját tesvérem , és számtalan esetben bebizonyodosott számomra, hogy ő legalább ennyire engem. De nem több ez mint baráti szeretet, de az maximálisan .

na elég az érzelgősködésből , csak gondoltam zseby mellé állok a témában, nehogy azt gondoljátok, hogy az ő esete egyedi eset.
Bekaphatod.
Hát láttam már olyat képen.....most elgondolkodtattál
Remélem nem azért, mert azt gondolod, hogy pasi vagyok.
És tisztaságmániás....kész főnyeremény
..hú, te ilyen kis szorgalmas típus lehetsz..
köcce!
Utánajárok a dolgoknak....
Módosítanék van egy nagyon jó barátnőm aki igazi barát barátnő. Ő Zsubaby, az én kedves net.barátom
..most majdnem azt kérdeztem, hogy "mennyire mozogsz női ruhában?", de rájöttem, át kell fogalmazni..

..szóval: otthon vagy női ruhákban? (..sokkal jobb )

..csak mert, ha tudsz jó áron szerezni, akkor én is érdeklődnék.. barátnőmnek (figyelitek? ) segítek keresni, tavaszig gatyába kéne rázni a csájét..
Elküldtem az adatokat Neked!