Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Foxy!
Ha nem is pályáznánk együtt, attól még gurulhatunk majd, csak legyen már jó idő:)))))
Te első versenyed mikó lesz kb?
Azon gondolkodtam, hogy meghosszabbítom az áttételt és akkor tudok menni a ringre is, bár egy picit féltem a motorkát! Szeretem a pancsolós, beszélgetős talikat! Én nagyon bízom abban amit a mocis horoszkóp ígért! "Mesés élményekkel és egy igazán jó társasággal gazdagodhat!"
én háromdiplomás felsőfokú netkezelő vagyok ugyhogy a nettudásomat ne firtasd mert megbizható és előnyös és énis házhoz megyek ha bajvan ugy ahogy te csak hogy én szerelek te pedig kapod hátulrol az ivet lehet nem is a lábadtól jársz olyan furán hanem mert ilyen lyukkal születtél ---- o és most már ilyen van------ O
MAJD jól beverem a pofcsidat,megmondtam nem?.....
ja,gondolom,hogy lett volna megcsinálva az a net...hé a Marcsi nem is ért a nethez....itt valami huncutság van az tuti...különben is a marcsi csak ahhoz ért hogy bepucsitson
..de én tudok nagyon kosznolidált is lenni ne tessék innnen elzavarni engemetet én szép vagyok meg kedves és aranyos is,ugyikábogya
Annyira megszerettelek,hogy vonyitottál,mikor benyomkodtam neked,hogy a nyakad felfele liftezett....kenegeted a végbélnyilásodat,miután prosztata masszázts alaklmaztam rajtad?
Tudod pillangó szárnyakkal repdesek oda.....
jolvan. MoStmár Nem zavarkodunk itt egyébként várlak a nagybetüvel kiemelt programban huu de hülye vagyok na de
Jöttél volna át aztán csináltad volna meg a netet! Ne tudd meg hogy kivoltam ám! UGYHOGY
Srácok a ti helyetek az LFP-ben van tessék ott modortalankodni tovább!
na ezt ilyen stiusba még nem hallottam töled! akkor énis azt mondom hogy mert még a végén ánusznyiláson leszel megszeretkezve a lányok seprünyelei által
tegnap látom nagyon megszerettél egy kicsivel több orált is végezhettél volna mert akkor msot talán nem lennehiányod megint
én kuncoghatok mert lehet és ööö különbenis feléd ezt a jelet küldöm most tudod miért
Ne búsulj bizti lesznek jó kis moccos rendezvények ahol megfér a két kategória.
Vagy egy jó pancsi nyáron velencei tavon, vagy egy kis kerti party!
De ígérem csinálok majd egy vegyes vidót is! Végülis az összetartás a lényeg!
HAJRÁ CSAJOK!
JA marcsi ne kuncogj itt mert a szádra ülnek a csajok,azt tele töfizik

te mária,mikor veszed be a végét?
Na Márió te csak ne kuncogj itt...
A műjég elött!
Az meg egy őszinte LFP-s válasz volt,de nem kocsogölni akartam,nálunk ez megy,de semmi rosszindulat...gyere csak oda,írjál nyugodtan,várunk bocs ha szívedre vetted
Nagyon jó lett a videó! Gratula hozzá! Ügyesek a csajok!

Azt azért nagyon sajnálom, hogy nem nagyon tudunk majd együtt pályázni!
Mégis melyik jég előtt?
Merthogy én is jégen voltam....
Amúgy meg nem tetszett hogy olyan "szép" választ kaptam!
Ott vártunk a jég elött,mé nem jöttél?
Köszönjük a dicséretet!
Ugye hogy ugye