Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Ancsy Még a vizsgák oroszlánrésze előttem van Párhuzamosan tanulok két szigóra... Plusz egy olyan kis lájtos vizsgára
Megőrjít a motorozás hiánya...
Pontos előkészitéssel mindenre van idő! És kiélvezheted a lényeget
Áááááá...ezt gyorsan kell csinálni, 120 kg-s embert feldarabolni elégetni, meszet hozni, kimenni a sivatagba (tudod a filmekben mindíg ott ásnak )....egyedül túl josszú idő.
Skorpió

Kirobbanó formában kezdi meg az évet, már most azt várja, hogy mikor lesz tavasz és ülhet fel a paripára. Meglepetés érheti azonban, ha nem tartja karban megfelelően az akkumulátort. Ne kockáztassa a gyújtásnélküliséget, inkább cserélje az alkatrészt, ha megérett rá az idő! Ha használt motor vásárlását tervezi, inkább kétszer gondolja meg, mielőtt pénzt ad ki!

Lusta
ez hülyeség fel kell darabolni bezsákolni kövekkel bedobni a tengerbe és a golfáramlat elviszi hawaiira
nemvágjátok a dextert?
Te,ha má ennyi mindent összeírogattál nyomj már egy skorpiót is
én meg magamra biznám az ásást és az efféléket.ne szólj szám nem fáj fejem..
Ikrek:
A pálya bajnokai lehetnek, ha komolyan veszik a háttér-edzést és fejben is ott tudnak lenni - apadnak a rekordok, vigyorognak az ívek, amerre az Ikrek jár. Technikailag nagyon sokat fejlődhet, ha eleget gyakorol és rászánja magát a tanulásra.

Ennyi :P
Ajajjjjj
Igazán bajban......ebbe gondolom beletartozik az is, hogy lelövök egy embert és el kell ásni, de előtte elégetni és meszet hordani rá (persze ez egy nagyon elvont eset). Hát szerintem lenne olyan barátom a ki segítene, persze nem sok.
Az erő mindig velem van! Ahogy a jogsim is....
Mondom :IGAZÁN BAJBAN.
És remélem segítesz az árokból kiszedni az FJR-t ....persze ha csak nem ittál már annyi söröspezsgősjagert, hogy nincs benned erő
Nem e ....mikor külső íven elmegyek melletted bukócsövön meg fogsz ám nézni
.
ááá de tuttttii
Ezennel átminősítelek nővé! De ha nem haragszol, nem foglak megnézni az utcán...
Hát persze

Kos

A Kosok idén is a "csak előré"-t ismerik, és milyen jól teszik. Lendületük egész évben kitart, korán kezdik és utolsóként fejezik be a szezont. A legtávolabbi országokat is bebarangolhatják, semmi sem állítja meg őket. Csak bátran, kaland az élet! Egy a lényeg: minden indulás előtt ellenőrizzék a gumiabroncsok nyomását!
Mi lett Veled Pohi?Ezt a mondandó már már Phátoszi megasságoka vereget
pohikám kérhetnék egy kost?
Nyilas

A sikerek éve: ha eddig fontolgatta az amatőr versenyeken indulást bármilyen szakágban, itt az ideje, hogy belevágjon! Meglátja, elismerik tudását, emellett sokat tanulhat és igazi barátságokat köthet! Talán a szerelmet is megleli! Vigyázzon, ha hosszabb útra indul, mindig legyen elég benzin a tankban, legalább a következő kútig!

A tiéd is jól hangzik Picúr
Halak

Óvatosan a parkolással, kedves Halak, főleg tavasszal, a becses masinát ne hagyja sokáig őrizetlenül, egy jó lakat mindig legyen kéznél! Ne engedje, hogy elfusson a nyár, nem elég tervezgetni a túrákat, össze is kell őket hozni! Mesés élményekkel és egy igazán jó társasággal gazdagodhat, ha végigviszi, amit akar - ne hagyja, hogy bármilyen körülmény befolyásolja! Első a motorozás, második a család!

Bakker Idén akkor úgy néz ki lesz itthon ereszd el a hajamat, ha első a motor második a család. Bár idénre tényleg ilyesmit terveztem
Nekem nem ciki,végül is tök mind1 vannak jó páran akik "szeretnek"téged.
Én egy "rajongód" vagyok
Nem merek oda menni,ott nagyon kemény a csapat