Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zseby!

Zema!

Ez jó volt!

Párbeszéd,látni,hogy szeretitek egymást,...kifejezetten
Jóestét, sziasztok csajok és az idetévedt fiúk :)
el van nézve.. ..bár tudom, hogy nem nekem szántad..
..jó, majd elesek..
Vagy te vagy olyan mint a faszom, pont előttem jársz...!
(elnézést hölgyek...)
néha olyan érzésem van, hogy követsz.. ..olyan vagy, mint a seggem.. folyton mögöttem van..


Köszke a segítséget, Te mégis tapasztaltabb vagy!
jaja, bár nem a méret a lényeg, tudod...
Amúgy grat az első meg az utolsó képedhez. odabasz.
Most mi a baj , mert lapos a mejjem
Sanya72 a legrondább motorozó nő akit valaha láttam...!
Sztem nem, elfenekelnek
..ha azt írom, hogy itt sok szűzzel nem találkozol, akkor megköveznek?
ja elfelejtettem ez nem a templom
itt nincs bocsánat
Botsi ha megzavartam itt a gondolatmenetet
Ki lehet próbálni nyugodtan, nem olyan lábtekerős a dolog, a cross az az igazi szalag gyilkos, az SM nem, mint ahogyan Foxy is írja csizma vassal csúszósabb ...nekem sincsen jobb oldalon de, lehet a bal műtött is már felszívódott ..........
Upsz! Te a terepezésre gondoltál! Háát, ott eléggé igénybe van véve a lábad! Ha nagyon rossz a terep, akkor általában állni szoktunk a mocin, ilyenkor a két térded közé szorítod a tankot és úgy jobban irányítható a moci.
Szió!

Köszike, próbálkozunk felzárkózni a srácokhoz!
Igazából egy napos mocizás után mindig a belsőcombom szokott fájni, viszont ott van annak a veszélye, hogy megcsúszik a moci és a lábaddal rúgod vissza magad, meg ha esetleg leér a talpad, megtapad, akkor rendesen kicsavarja a lábad, mondjuk ezért szoktunk vasat tenni a csizma talpára.

Sajna a női sm mezőny még álom egy darabig, de az nincsen kizárva, hogy meglátogatunk Titeket! :-)
Magas?!? Dehát neked olyan hosszú lábaid vannak hogy nagyon...pl. leérnek egészen a földig!
Foxgirl, Beb gratula, ez merészebbnek tűnik, mint a pályamotorozás, jól nyomjátok A lábakat mennyire veszi igénybe? Nekem nincs baloldalon keresztszalagom így meg sem merem próbálni, mert tuti elhagynám a lábam az első kanyarban
Jó lenne, ha nektek is összejönne egy női mezőny, vagy csatlakozzatok hozzánk
Kedves Foxgirl!
kisdelfincsillag@hotmail.com az msn-em.Vegyél fel és kérdezz bátran:)))))
szép napot!
Hát nem szép dolog!
Tessék dóógozni
hmmmm...
Nyáron miután ellopták a Dokit, én is fontolóra vettem, hogy veszek egy DR-Z-t, csak egy picit lomhának tűnk, ezért inkább vártam az igazira!
hát akkor főleg utcáztam vele, 1-2 szerencsétlen kísérletem volt vele terepen.. aztán eladtam.. De utcán úgy lehetett menni vele, mint az ördög :) Imádtam. de mivel az enyém S volt, így volt vele bajom.. Magas.. és gyenge.. De szép élményeim voltak vele :)