Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is ott vesztettem el a "szüzességem"! Jó kis pálya, csak egyre többen vagyunk...............
Remélem februárban megjönnek az első jóidők!


Az én kedvencem Visonta, na ott, tutira megtanultam a mocit lábtartóig dönteni.
köszönöm
E megyünk Kakucsra ugye Mesi? Nyárt akarok én is-én is-én is!
Amúgy sziasztok lady-k,aki itt van most:)))
Úgy irigykedem Rád ...............
Jaja, annyi még lemaradt, hogy írtaktól függően én mindig mindenkihez kedvesen, "barátkozva" próbálok állni, de van, hogy ez sem jó.Valakinek néha nem jó az, ha sokat akarsz adni magadból....
Mesi, Mario! ..egyetértek.. ..és örülök, hogy más is így látja. Nem tudnék azzal a tudattal (vagy felfogással) élni, hogy nincsenek igazi barátaim..
A kezdők rutintalanságát azon a pályán küzdöttem le, valószínűleg ezért is fekszik az a pálya ennyire....
Semmi gond, teljesen jó a pálya a mocinak, "mindkettőnk"-nek bejön
Én egy nap alatt rengeteget fejlődtem ott és legyen már nyáááááááááááááááááááááár, mert már befordulok ettől az időtől, de legalább ma süt nap


Tegnap említetted, hogy szoktál járni Kakucsra pályázgatni. A Te mocidnak milyen a pálya?
Jó reggelt Neked is
Nagyon igazad van, én pont egy ilyen "lakás-mizéria" helyzetben csalódtam nagyon kellemesen egy barátnőmben..., akiről nem is gondoltam volna
Szép reggelt csajok!
Én is így vagyok vele: inkább kevesebb, de igaz barát. A többiek meg csak "haverok"...
Joe hiszed vagy sem! én ugy gondolom van! és én tüzbe mennék a barátaimért! ahogy azt megtennék értem is! Mivel életem ugy hozta hogy sokszor kellett rájuk támaszkodnom ezért megtudtam hogy igenis a leges legnagyobb lecsos szarban is ott álltak mellettem! és elég komoly szinten még magam is meglepődtem! És megtanitott arra hogy álljak ki akárki mellett akit magaménak vagy fontosnak érzek! igy tehát még ha akkora szarba kerülsz is hogy netán nem lesz még kecod se ahol lakj vagy akármi! az enyém a tiéd is!ugyhogy keress meg és megtudod hogy mi az hogy a legnagyobb szarban is!
Ezek után szerencsésnek érzem magam, hogy vannak barátaim, fiúk-lányok, még melegek is...
És most nem ismerősökről beszélek, hanem igazi, őszinte barátokról, akikkel én is őszinte lehetek és ez az alapja mindennek! Segítenek, ha bajban vagy és nem véletlenül van ugye az a mondás, hogy az igazi barát az, aki mindent tud rólad, mégis melletted van....
Öröm, bódottág


tipikus csajos pur-parlé...
Sose
padlásról le...
"Lehozós topic..."
Megbeszéltük...illetve nem, de mindegy!
Bocsi, de itt a barátságról beszélünk.
Tudom mire gondoltál......................, de szerintem is hagyjuk..........
Szerintem tépjél egy sorszámot és állj be a sor végére...
engem engedhetnél,igaz csak egy cetkám van
Nem erre gondoltam, de hagyjuk inkább...