Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb. 2 barátnőm van és számtalan haverom............................... Ja és hozzá kell tennem, abból a 2 lányból 1 motozik, a másik kocsi mániás!
Tényleg drbig! Miért is?
Bírónő!
Ez a leghelyénvalóbb gondolatok!
Miért is?
Isten óvjon olyan nőtől, akinek pasi haverjai vannak...
Ez így igaz!

A csajok csak kihasználnak! Azt nézik, hogy kinél milyen előnyre tudnak szert tenni!
..azért egy dolgot nem szabad elfelejteni: minden éremnek 2 oldala van, és az ember általában azt kapja, amit ad! ..persze, vannak csalódások, de akkor be kell látni, hogy a másik oldal nem méltó a "barát" címre, és tovább kell menni..
..ha pedig valaki általánosít, és utána mindig ebbe burkolózik, akkor saját magát fosztja meg a további lehetőségektől.. de ebben az esetben ő sem tud igaz barát lenni..
Egyetértek én is a blogodon írtakkal....sajna csajok ilyenek.Fiúk hál'égnek nem!
Hát,én is azt mondom, inkább ismerősök vannak, barát nincs. Akihez barátként állsz, az bánt meg a legjobban.Ez mindig így van sajnos!
Gondolom ezt a rivalizálós dolgot hosszú távon nem lehet elviselni, talán ezért...de rám gurít6tok egy talicska apró hörcsögöt ha nem így van
Szia!

Teljesen egyetértek Veled! Kiskorom óta fiú haverokkal, ismerősökkel vagyok körbevéve!
sajnos ez... nem hiába alig vannak lány barátaim...csajokkal nem érdemes szoros barátságot kötni...
Szép Blog!
Szép idézet, okos gondolatok!
És tudod Mini ez a valóság!
Helyes
na kezdődik...:S:S:S ajánlom mindenki figyelmébe a blogom jelenleg utolsó bejegyzését...
( http://minirossi.freeblog.hu )
Gondoltam beköszönök..........
Lánykák!

A CBR kupa mint ilyen, nem létezik. Nem is értem a hondásokat, tök idióták. De nem szerveznek ilyet :(
Honda nap szokott lenni. :) De az más kaliberű :D
Szió Tomikám! Te is eltévedté ?
De köszi a puszit!
puszillak Picilány!
..egyre többen leszünk..
A lényeg hogy ma kerültem törlésre! De bevallva az igazat nem számít tényleg!
Csak nem tudom mi a különbség az eddig eltelt napok és a mai nap között!
Te tudod!
De tény! Igy a legjobb!
Nem én mondtam, hogy nem férek ide ebbe a brigádba,hanem te, szal' hagyjuk ezt..Te nem akartál sehova tartozni és eddig nem érdekelt a dolog...Ezek szerint mégis?
Gemi