Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenki irodában?
Szióka Drága:)
Mizujs?te is az irodában rostokolsz?Már nálunk megy az iroda, nem uncsizunk
Egyszer taliztam vele Nálatok a boltban!

Az ám! Kár, hogy akkor még nem volt meg a Berg! Pár képet elmentettem magamnak a fesztivál után.
A Sanyinál van egy csomó, ha gondolod kérd meg, hogy írja ki.
Igen ő az.
Honnan szedted elő ezt a képet? Klassz nap volt igaz?
Ő az a szöszke csajszi?

Hát még mi a fiúknak!
Szerintem még nem találkoztatok, bár volt már Kakucson is meg Visontán is, de akkor te pont nem voltál. Ügyes lány nagyon, és eléggé bevállalós is. Hát szerintem azért páran összejönnénk lányok. Gondolj bele mekkora örömöt tudna okozni Luki egyszerre ennyi lánynak
Szióka!

Melyik képre gondoltál?
Szió!

Kicsodi a csajszi? Ismerem? Remélem sikerül megint megszervezni Lukinak!
Félek, hogy kevesen vagyunk a külön mocizáshoz.................
Szió Repsi!
CSatlakozom
Helló csajok! Kafi ez az első nap ...mindjárt elalszok
Tyű, Anita, veszett jól sikerült a kép az adatlapodon.
Szió! Van egy jó hírem! Van egy új lány aki supermotozik, ha nem is versenyezni, de pályázni együtt biztosan fogtok-fogunk . Ha tényleg összejön a GO GO áprilisban, talán mi is mocizhatunk külön, csak lányok.
Megvagyok....itt ott amott
Csak tÉnyleg legyen ÖsszetartÁs 2009-ben!
Szia!

Köszönöm szépen! Terveim között szerepel a versenyzés, de még egyenlőre megvárom hogyan sikerül a felkészülés.............. Csak már én is szeretnék végre csajokkal mocizni, de ez supermotoban elég elérhetetlennek tűnik sajnos!

Ti is nagyon ügyesek vagytok! Párszor átnéztem a csajos pályázós galériákat és tetszik az összetartás!
Foxgirl!
Minden elismerésem a Tiéd, ahogy mocizol ezzel a gépsárkánnyal.Képeidet nézve....
És drukkolok Neked, ha indulsz vhol versenyen te is:)))))))
Mi ez a pesszimizmus csájeeeeeee!Biztos, hogy nem leszel uccsóó.Hogy a fenébe lenne már az:)))))))))
Majd turbósítjuk a mocikat és még az ezreseket is lenyomjuk
Szép reggelt!

Örömmel és egyben irigykedve olvastam, hogy az idei év alkalmával Nektek is lehetőségetek nyílik pár csajos versenyre. Örülök, hogy végre TÉNYLEG kezdik elfogadni és komolyabban venni a Női motorosokat! A tavalyi évtől megkezdődött a Lady-cross kupa és most nálatok, sportmocis lányoknál a Ladies Dunlop Trophy Kupa női bajnokság!

Remélem egyszer elér idáig a magyar supermoto bajnokság is, hogy lesz külön Női kategória!
Hát igen, ezt nem mondanám esélyegyenlőségnek...., de bár lehet tévedek, mert így megvan az esélyem, hogy utolsó legyek
izgi lesz.
Rezsőbával történt egyeztetés után írom ide is fel, hogy félreérthető kicsit a kiírás, a csajos kupán NEM lesznek még idén külön kategóriák, az összes lány mindenféle motorral ugyanazon az egy versenyen fog menni. Afféle tanulóév lesz az idei...Kicsit furi, hogy 125-től 1000-ig mki együtt megy, de hát e vannnn
Hát te merre csavarogsz?
Ancsy ez nagyon érdekes volt, jó hogy átmásoltad ide!